ATM'de unutulan para sonradan nereye aktarılıyor? Tekrar sahibinin hesabına mı yoksa bankaya mı?

Gizli Üye
2 3 yıl önce atm de para çekeceğim için sırada bekliyordum o sırada önümdeki kişi parayı çekti ancak acelesi olduğundan herhalde parayı almadan hemen arabasına doğru koştu. Ben de baya yüklü bir miktar olduğundan paraya dokunmadım sonradan hırsızlıkla suçlanırım falan diye :D sahibinin peşinden koşup seslenmeme rağmen duymayıp arabasına binip gitti, geri döndüğümde atm'nin parayı geri aldığını gördüm. O zamandan beri merak ediyorum :D Para tekrar sahibinin hesabına mı yoksa bankaya mı gitti?
ATM'de unutulan para sonradan nereye aktarılıyor? Tekrar sahibinin hesabına mı yoksa bankaya mı?