5 General görevi bırakıyor. Kararı nasıl buluyorsunuz?

06romeo
🇹🇷
Özel kuvvet ve komando kökenli Generallerin önü açık iken ve ağır görev yapmakta iken görevlerinden ayrılma ve emekliliklerini istemeleri manidar bulundu.

Konu hakkında Gazeteci Saygı Öztürk bir makale yayınladı ve Emekli Asker Metin Gürcan da haber kanallarında görüşlerini açıkladı.

Her istifa görevle ilgili olmayabiliyor. Sağlık ve çocuk okutma gibi özel nedenlerle de olabiliyor. Vatanımıza Milletimize Rabbim güç versin.

Siz bu kararı nasıl buluyorsunuz?

Saygı Öztürk’ün makalesi için Saygı Öztürk “5 General Niçin İstifa Etti” tıklayınız.

#06romeo 😎🇹🇷
5 General görevi bırakıyor. Kararı nasıl buluyorsunuz?