Bugün toplu taşımalar öğrencilere ücretsiz! Peki ya diğer günler? Bugün öğrenci olanlar yarınların öğrencileri değil mi?

minikhırçınkedi
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 6 Eylül Pazartesii günü başladı..
..
Eğitim -Öğretim yılının ilk günü olması sebebiyle oplu taşımalar bugün öğrencilere ücretsiz , peki ya diğer günler?

Sadece bir gün mü öğrenciler ücretsiz toplu taşımaları kullanmalı?
..
Bence öğrenci olan her birey öğrencilik hayatı boyunca öğrenci kartıyla ulaşımdan ücretsiz olarak yararlanabilmeli.. Gerektiğinde kütüphanelere gidebilmeli, tarihi yerlere ücretsiz olarak ulaşabilmeli,
tatil günlerinde istediği gibi gezebilmeli vs vs vs...
Öğrencilere toplu taşımalar ücretli mi olmalı?
Bugün toplu taşımalar öğrencilere ücretsiz! Peki ya diğer günler? Bugün öğrenci olanlar yarınların öğrencileri değil mi?