Türkiye'deki insanlar hem halinden şikayetçi olup, hem de neden dar kalıptan çıkamıyorlar?

Lapadulaa
İlkokuldan, üniversiteye kadar öyle bir eğitim verilmiş ki halk bir kalıptan çıkamıyor. Hem şikayetçiler her şeyden, hemde vatan millet Sakarya ayaklarını bir bırakmıyorlar. Pes diyorum böylelerine pes!
Türkiyedeki insanlar hem halinden şikayetçi olup, hem de neden dar kalıptan çıkamıyorlar?
Güncellemeler
+1 yıl
Vatan, millet lafı bile yanlış anlaşılmış 😅 Burada bahsetmek istediğim "Bizden iyi milliyetçi, vatansever olmaz diyip her haltı yiyenler" Bu soru bile şaşırtmadı beni.
Türkiye'deki insanlar hem halinden şikayetçi olup, hem de neden dar kalıptan çıkamıyorlar?