Sizce Erdoğan/AKP seçimle gider mi?

XSirenHeaDX
Artık bana öyle geliyor ki sanki seçimle zor gidecek gibi, Yaklaşık 2 ay önce de Naci Bostan'ın meclis kürsüsünden dediği "Siz iktidarı alsanız da o iktidarı size vermeyeceğiz!"demesi yıllardır sürekli dediğim şeyi kanıtlıyor. Sizce eşi Emine Erdoğan'a gidip"Hadi bakalım hanım, bavullarını topla Üsküdar'daki evimize gidiyoruz"mu der, yoksa Trump gibi kısa süreli bir karmaşa mı olur? Bugün Rize'deki olayı Erdoğan'ın söylemi sanki iç savaşı çağırıştırır gibiydi."Dur bakalım daha neler olacak". Bu nedir Allah aşkına? AKP'li olabilirsiniz bakın birşey demiyorum.. Ama bu herşeye eyvallah demek değil ki. Bir cumhurbaşkanının etmesi gereken son laflardır bunlar. Şimdi sen kimsin sn mi karar veriyorsun buna diye söyleneceklere söyleyeyim.. Hani hizmetkardılar? Sen oyunu ne için veriyorsun? Bu lafları duymak için mi yoksa senin /benim dediğim, istediğim yapılsın diye mi? Halkın refahı için değil mi? Ve hayır hiç de provokatif bir soru değil bu soru soruyorum. Çok tehlikeli dönemler bizi bekliyor haberiniz olsun, büyük provokasyonlar olabilir.. İnşallah kuruntudur ama görünen köy kılavuz istemez.. iyi geceler..
Sizce Erdoğan/AKP seçimle gider mi?
2
6
Görüşünü yaz