1 ay

Birileri Saç Bakımına Mercedes'le Giderken Millete Patatesi Çok Görür!

Kawasaki_Ninja

Zaten kötü olan ekonomiden dolayı saç bakımı, cilt bakımı ve buna benzer ihtiyaçlarını unutan vatandaş pandemi ile tamamen hayatta kalma (karnını doyurma) derdine düşmüştür. Gelişmiş ülkeler, vatandaşına yardım etmek için trilyonlarca dolar dağıtırken bizde IBAN verip para isteyen hükümetimizi elbette kıskanacaklar! Çünkü vatandaşa patates, devletlulara Mercedes ayvatatlıoğlu gibilere pudra şekeri... Hal böyle olunca topluca haydi buyurun saç tıraşına!

Pudra şekeriyle cilt bakımı

cilt bakımı
cilt bakımı

Arap misali pudra şekerini bol bulan ayvatatlıoğlu saç bakımı, cilt bakımı ve tırnaklarına keratin yüklemesi yapar. Bunların babaları güzellik işlerini gizli saklı yaparlardı oysa bunlar yaptıkları bakım onarımları videoya çekip internette milletin gözüne gözüne sokuyor. Yaşadıkları şatafatı, zenginliği ve varlıklarını gösterme yarışına girmişler.

Vatandaşa patates tahsis edildi!

patates terör örgütü
patates terör örgütü

Pandemi sürecinde dünya yer yerinde oynadı bizim devletlular tanesi yüzbinlerce Euro'dan 4 adet 2021 model Mercedes makam aracı sipariş ediliyor. Vatandaşa ise kilosu 85 kuruştan patates tahsis edecekler. Böyle söyleyip sanki vatandaşa Mercedes kendilerine patates almışlar gibi algı oluşturuyorlar. Sanki saç ve cilt bakımı yaptırıp ardından pudra şekeri yemişiz.

Bakım ürünleri ithalatı

yeşillik..
yeşillik..

Suriye'den (toprakları mayınla kaplı olmasına rağmen) patates, soğan ithal edenler yerli üreticinin depolarda elde kalan ürünlerinin çürümesine sebep oluyorlar. İthalata harcadıkları parayı üreticiye teşvik olarak vermek akıllarına gelmiyor. Üreticide zaten güzellik ve bakımının peşinden koşarken ne diye teşvik istesin ki!

Keyif patates soğanı

çaylarrrrr
çaylarrrrr

Kömür ve makarna ile yapılan cilt bakımının yanında artık patates ve soğanda bedava, soran olursa keyif soğanı dersin! Bari çay neyse amma milletin kafasına patates ve soğan atmasa yarar kafaları valla. Aya gideceğiz ve ben ayda patates soğan yetiştirme işine güzellik bakım fenomeni olarak talibim. Mısırda eker püsküllerini şekillendirir boyarım gerekirse.

Liderlik kabzımallık değildir

Asrın kabzımalı
Asrın kabzımalı

Ortada güzellik bakımla ilgili bir sorun varsa lider olarak o sorunları ortadan kaldırmak gerekir. Yapısal reformlar yaparak sorunun kökten çözmektir liderin işi, sinek öldürmek değil bataklık kurutmaktır. Yani uzun lafın kısası bazıları Mercedes derdinde bazılar patates..

Birileri Saç Bakımına Mercedes'le Giderken Millete Patatesi Çok Görür!
3
3
Görüşünü yaz
Kapat

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

33
 • kalpmimarı
  Katiline aşıksa bir millet
  İster ezan dinlet ister çan dinlet
  İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
  Müstehaktır ona her türlü zillet.

  Yusuf Ceritli

 • Hulya2213
  Gerçekte yaptıkları artık dalga geçmek ama bu millette akıllanmıyor basıyor oylarını fanları olmuşlar bunların topluca
 • Huzurluhuzursuz
  İnsanlığın gelindiği son nokta Allah sorsun kimsenin hakkı kimsede kalmaz.
 • Xepplio
  Birde patetes kamyonun onunde basin aciklamasi vardi 😏
 • MecaziAdam
  Güzel bi bence olmus ama okumadim
 • MertYuce000
  guzel bi makale
YÜKLENİYOR...