Takıntılı eski sevgilisi tarafından tehdit edilen Gülay Öğretmen'in sesini duydunuz mu?

EvTerliği
Eski ve takıntılı erkek arkadaşı tarafından kendisine, ailesine ve hatta 4 yaşındaki yeğenine bile ölüm ve tecavüz tehditleri alan Gülay Öğretmen sadece yardım ve adalet istiyor.
Kadın cinayetlerine, takıntılı sevgili cinayetlerine bir yenisi daha eklenmemeli!
Takıntılı eski sevgilisi tarafından tehdit edilen Gülay Öğretmen'in sesini duydunuz mu?
Reddettiği erkekten iki yıldır ölüm ve tecavüz tehditleri alan Gülay Mubarek: “Duyun sesimi, durdurun onu. Tehditleri arasında 4 yaşındaki yeğenime tecavüz etmek de var. Ve bu adam bir ilköğretim okulunda ücretli öğretmen”
Takıntılı eski sevgilisi tarafından tehdit edilen Gülay Öğretmen'in sesini duydunuz mu?