Bu vatan uğruna şehit olur musunuz?

Gizli Üye
Şu ülkenn geldiği hallere bak. O bir zamanlar g*t kadar deyip dikkate bile almadığımız PKK şimdi çığ oldu ülkenin altını üstüne getiriyor. Devletimiz neden bir ey yapamıyor arkadaşlar? Bu vatan bir günde vatanı uğruna ölen onca şehite neden sahip çıkmıyor? Neden susuyorsunuz?
Elimizden bir şey gelmiyor mu diyorsunuz? Hayır elinizden o kadar çok şy geliyor ki aslında. Şöyle bir zamanda ble internette nasıl makyaj yapılır nasıl kız arkadaş bulunur gibi saçma salak şeylere kafa yoracağınıza birbirinizi itip kakıp laf sokacağınıza birlik olup bu mesela hakkında kafa yorun biraz. Her insan bu dünyaya bir amaç için geldi. Kendi ülkenizn vatandaşlarına hakaret ediyorsunuz ama bu ülke sınırları içinde çok daha büyük düşmanlar var. Bu ülkenin güvenliği yetersiz. Şerefsiz devlet sistemimizden bende nefret ediyorum. Atatürk'ü hiç görmememe rağmen o kadar çok özlüyorum ki. Şimdiki durum o zamanlarınkinden daha mı zorda basit bir örgütle bile başa çıkamıyoruz? Atatürk bilmem kaç ülkeye karşı zafer kaznamışken biz neden kendi içimizdeki savaşı bile durduramıyoruz?
Ben eğer bu vatanı kurtaracaksa şimdi şehit olmaya hazırım. O o* çocuklarından kurtulmak gider şimdi bile savaşırım.Çünkü oturarak olmuyor, haberlerde bakıp bu kadar bu kadar şeh, t var denmesine dayanamıyorum. Siz olur musunuz peki? Bu vatan uğruna ölür müsünüz?

Bu vatan uğruna şehit olur musunuz?
12
5
Görüşünü yaz