Yapışık İkizler Hakkında Önemli Sorular :D?

BalkanTürkü

Benim yapışık ikizler konusunda anlamadığım 2 şey var.

1- Bu tip ikizler sınavda yan yana oturmak zorunda. Diğer herkese kopya çekmek yasakken bu ikizler birbirlerinden bakıp kopya çekebilirler. Bu durumun nasıl önüne geçilecek?

2- Ayrıca yaptıkları tercihlerden ötürü farklı üniversiteyi tutturdular diyelim. Aynı tercihleri yapsalar bile puan farklılığından ötürü farklı şehirlerdeki üniversiteleri kazanabilirler. Bu durumda aynı anda nasıl farklı şehirlerdeki üniversitelere gidecekler?

Bir tek bu ikiz kardeşi kastetmiyorum genel olarak bütün yapışık ikizler hakkında soruyorum.
Yapışık İkizler Hakkında Önemli Sorular :D?