Windows 7 oyun desteklerini kaybediyor! Sizce oyun oynamak için en ideal işletim sistemi hangisi?

Mario45

Merhaba,
Bir "Gamer" sorusuyla daha sizlerleyim 🎮.

Yılların eskimeyen işletim sistemi Windows 7 artık tamamen rafa kaldırılıyor. Birçok uygulama ve oyundan sonra son olarak Valorant Windows 7 işletim sistemine veda etti.

En güncel işletim sistemi olması sebebiyle Windows 11 ya da Windows 10'un oyun oynamak için en ideal işletim sistemi olduğunu savunanlar olsa da Windows 8 ya da 8.1 işletim sisteminin oyunlar için daha uygun olduğunu savunanlar mevcut.

Peki sizce oyun oynamak için en ideal işletim sistemi nedir?

Windows 7 oyun desteklerini kaybediyor! Sizce oyun oynamak için en ideal işletim sistemi hangisi?

#Mario
#Mario45
#GamerMario
#Game

26 Ocak 2023

Perşembe 23.00

Windows 7
Windows 10
Windows 8 ya da 8.1
Windows 11
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
1 yıl
@KürkMantoluHayri Teşekkürler ⭐⭐
Windows 7 oyun desteklerini kaybediyor! Sizce oyun oynamak için en ideal işletim sistemi hangisi?