Türk Telekom Pubg Mobile internet paketlerini duyurdu! Sizce bir oyun için internet paketi almaya değer mi?

Mario45

Merhaba,
Bir "Gamer" sorusuyla daha sizlerleyim 🎮.

2018 yılında piyasaya sürülmesine rağmen hala hatrı sayılır bir kitleye sahip olan Pubg Mobile için Türk Telekom internet paketlerini duyurdu.

Türk Telekom faturalı müşteriler, haftalık sınırsız interneti faturalarına ek 25 TL karşılığında bu hizmetten yararlanabilirken, aylık sınırsız internete yalnızca 49 TL’ye sahip olabiliyor.

Türk Telekom faturasız müşteriler ise PUBG MOBILE’a özel haftalık 15GB interneti 25 TL karşılığında kullanabilirken aylık 30GB internete 49 TL’ye sahip olabiliyor.

Peki sizce bir oyun için internet paketi almaya değer mi?

Türk Telekom Pubg Mobile internet paketlerini duyurdu! Sizce bir oyun için internet paketi almaya değer mi?

#Mario
#Mario45
#GamerMario
#Game

26 Ocak 2022

Perşembe 22.18

Evet değer
Hayır değmez
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Türk Telekom Pubg Mobile internet paketlerini duyurdu! Sizce bir oyun için internet paketi almaya değer mi?