NFS Unbound 29 Kasım'da çıkışını yaptı. Oyunu oynuyor musunuz?

ButcherBlaviken
Oyun dünyasının ikonik araba yarışı oyunlarından Nfs bu sefer farklı tarzda geldi. Oyundaki karakterler ve duman efektleri çizgi şeklini almış acaba Nfs mw 2 den sonra patlama yapar mı yoksa umursanmaz mı? Ben oynamadığım için yorum yapamıyorum eğer oynayan varsa paylaşabilir fikirlerini😊
NFS  Unbound 29 Kasımda çıkışını yaptı. Oyunu oynuyor musunuz?
NFS Unbound 29 Kasım'da çıkışını yaptı. Oyunu oynuyor musunuz?