1 ay

Oyunda dava açacağım tehditi aldım?

Gizli Üye

Merhaba, bir oyun var bu oyunda başka oyuncularla iletişim kurabiliyorsunuz ve oyunda evlenme diye bir şey var. Bu oyunda birisiyle evlendim ve parayla hediyeler attım. İkimizde anonimdik. Sonrasında evlendiğim kişi bir başkasıyla evlendi ve bu duruma kızdığım için bir ahmaklık yapıp pen*s resmi linki attım. Aradan zaman geçti ve bu şahıs ablasının avukat olduğunu ve dava açacağını söyleyerek ailevi ve cinsel küfürlerde bulundu. Sonrasında 500tl para verirsem dava açmayacağını söyleyerek tehdit etti ve ben tüm yazışmaları kayıt altına aldım. O fotoğrafı atmak dışında bir hata yapmadım. Seni üzdüysem özür dilerim dedim ve dava açman durumunda ikimizde zarar görürüz beni parayla tehdit ettin dedim. Karşımdaki kişinin fevriliğinden ve küfürlerinden anlaşılacağı gibi yaşı küçükmüş ve beni parayla tehdit ettikten sonra öğrendim yaşını. Ben 18ime yeni girdim o 16 yaşındaymış. Benden para istiyor sizce ne yapmalıyım bu durumda benim haklarım neler olur. Ona her şeyi izah etmeye çalıştım ama çok fevri birisi. Ben kötü biri değilim. Bana akıl verir misiniz. Para istiyor ama oyunu bir an önce silip bu olayı unutmak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım. Lütfen akıl verin :(

Güncellemeler:
1 ay
Yarın parayı vermemi bekliyor, sizce vereyim mi ne yapayım.
Oyunda dava açacağım tehditi aldım?
4
7
Görüşünü yaz