Oyunlardaki ani FPS düşmesinin sebebi ne olabilir? Bu durum sizi de sinir ediyor mu?

GamerGirl2919
Selam KS Gamer ahalisi😊🌺

Grand Theft Auto 5 oynarken özellikle de ağaçlıkların çok olduğu yerlere gittiğimde ve arabadaysam fena bir fps düşüklüğü yaşıyorum. Bu beni sinir ediyor. Bu yüzden bazen çok kolay görevde bile ölebiliyorum.
Fps yükseltmek için ne yapılabilir? Bu durumu hiç yaşadınız mı?
Fotoğrafta ki oyun Forza Horizon 4 ve burada FPS baya yüksekti.(Benim bilgisayarım)
Oyunlardaki ani FPS düşmesinin sebebi ne olabilir? Bu durum sizi de sinir ediyor mu?