Pubg mobile oynayanlar bir bakabilir mi? Gfx tool uygulamasıyla 60 fps yapma ban sebebi olur mu?

__JustYou__
Telefonumun markası samsung galaxy a10 ve oyunda normalde çok kasıyor. Dün oyuna girdim bir maçta toplamda 4 kere attı sinir oldum her maç sonunda eğer maç atmazsa oyunu surkeli bildiriyorum çok kasıyor oyun atıyor diye. Lobide bile dururken atıyor oyun. Bir arkadaşım dün gfx tool uygulamasını önerdi abla orada 60 fps yapıp kasmayi kaldirabilirsin ben kullandım çok rahat oynadım hatta 90 fps kabul ederse 90 fps yap dedi. Ayarladım, uygulamayı indirdim cidden arada dağlar kadar fark var çok rahat oynuyorum neredeyse hiç kasma olmuyor artık. Öneren arkadaşım ban yedirmez dedi ama başkaları da diyor ki ban yersin oyun fark eder diyor. Şimdi benim kafam karıştı, ban yedirirmi bu uygulama yedirmez mi? Hile mile kullanmıyorum, bu uygulamayı da kullanmamak isterdim ama ne yazık ki oyun çok kasıyor başka seçeneğim yoktu 🤷‍♀️
Pubg mobile oynayanlar bir bakabilir mi? Gfx tool uygulamasıyla 60 fps yapma ban sebebi olur mu?