Fortnite, Ferrari ile anlaştı! Oyunlarda spor araba kullanmayı sever misiniz?

Mario45
Merhaba,
Bir "Gamer" sorusuyla daha sizlerleyim 🎮.
Fortnite, Ferrari ile anlaştı! Yapılan anlaşmaya göre Fortnite oyununda, Ferrari’nin 296 GTB spor aracı kullanılabilir olacak. Oyunlarda spor araba kullanmayı sever misiniz?
Fortnite, Ferrari ile anlaştı! Oyunlarda spor araba kullanmayı sever misiniz?