2 ay

Mortal Kombat 11'da En iyi Friendshipler!

Wheeinthemood s

Merhaba,

Mortal Kombat 11da En iyi Friendshipler!

Bir gamer bence'me daha hoş geldiniz. Bu bence'yi eğlence amaçlı yazmaya karar verdim. Mortal kombat 11 oyununda en beğendiğim friendshipler hakkında olacak. Bunlar tamamen kendi fikirlerim.

Mortal kombat oynamayanlar için friendship nedir açıklayayım. Friendship rakibi yendiğiniz zaman yapabileceğiniz bir finish türü. Adından nasıl bir finish olduğu anlaşılıyor.

Kendi favorinizi görüşlerde söyleyebilirsiniz. #Soojin #Jende #mortalkombat

Raiden - Earthrealm's Got Talent

Pek Raiden ile oynamasam bile en sevdiğim friendship Raiden'ın friendshipi sanırım. Çok tatlı değil mi sizce de? Ayrıca en yaratıcı olanlardan bir tanesi bence. Dansı çok hoş özellikle de.

Sub Zero - Frosty Treats

Sub-zero mk11 karakterleri arasında en sevdiklerimden biri ve friendship'i de öyle. Dondurmacı olması falan tam uygun ve tatlı. Sub zero ile oynadığım zamanlar friendship yapıyorum.

Frost - Ice sculpture

Frost ile sürekli oynayan birini görmedim ama kafası dışında (kafasını çıkartabiliyor robot olsa bile ürkütücü) hoş bir karakter diye düşünüyorum. Bu friendshipi güzel bence.

Nightwolf - Komo-tose

Nightwolf karakteri ile şimdiye kadar oynamadım ama arada online'dan denk geliyor bu friendship'i yapanlar. Hayvanlar friendshipi güzelleştirmiş. En hoşuma gidenler arasında bu da açıkçası.

Joker - Party pooper

Joker'in silahla vuracağı sırada batman'in gelmesi komik olmuş hjswhnjw. Ayrıca "Hey, come on bat" demesi harika. Bu friendship de favorilerim arasında.

Liu kang - Burn out

Listede dans yapılan 2. friendship. Bence Liu Kang'in dansı hoş olmuş. Sevdiğim karakterlerden zaten. Kitana'ya aşık olması dışında tabi.

Liste burada bitti açıkçası seçmek zor oldu friendshipler arasından en iyi olanları seçmek. Ayrıca Kitana'yı koyamamak üzdü daha iyi bir friendship yapılabilirdi.

Görüşürüüüüüüüz.

Mortal Kombat 11'da En iyi Friendshipler!
15 Görüş