1 ay

Bugüne Kadar Yapılmış En iyi Türk Bilgisayar Oyunları

CerenKaaya

Bütün Gamer KScanlara özel bir Bence olsun istedim :)

1. Crysis

Crysis
Crysis
Oyun İçi Görüntüler
Oyun İçi Görüntüler
Crysis3
Crysis3
Crysis 1
Crysis 1

Crysis Serisi, Crytek Oyun Şirketi'nin Kurucuları Cevat Yerli & Avni Yerli olmak üzereTürk kardeşler tarafından yapılan en kaliteli Türkçe dublaj seslendirmeli askeri savaş oyunudur. Oyun serisi şu şekildedir: Crysis 1, Crysis Warhead, Crysis 2 & Crysis 3 şeklinde olmak şeklinde oyunlar tek bir hikayenin devamını anlatmaktadır. 4. oyun da yakın zamanda çıkışını yapacaktır.

2. Mount & Blade

Warband
Warband
Bugüne Kadar Yapılmış En iyi Türk Bilgisayar Oyunları
Bannerlord
Bannerlord

Mount & Blade Serisi Taleworlds Entertainment oyun şirketinin CEO'su Armağan Yavuz tarafından yapılmış; orta çağ, strateji, açık dünya, savaş oyunudur. Oyun içerisinde Türkçe dublaj yoktur ama Türkçe alt yazı dil desteği bulunmaktadır.

3. Zula

Zula
Zula
Oyun İçi Görüntüler
Oyun İçi Görüntüler

Zula MadByte Games tarafından geliştirilen FPS, Shooter türü çok oyunculu savaş oyunudur, oyunun içinde genellikle bir hikaye bulunmaz rekabet üzerine kurulu bir oyundur.

4. Monochroma

Bugüne Kadar Yapılmış En iyi Türk Bilgisayar Oyunları
Oyun İçin Görüntüler
Oyun İçin Görüntüler

Monochroma Nowhere Studios tarafından yapılmış platform bulmaca türünde Sinematik görüntülerin olduğu bir oyundur, yapımcı şirketinin CEO'su Burak Tezateser'dir.

Umarım beğenmişsinizdir :)

Bugüne Kadar Yapılmış En iyi Türk Bilgisayar Oyunları
14
3
Görüşünü yaz
3Kız Görüşü
14Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

312
 • Catutigernos

  Benim için biraz nostalji oldu. Crysis oyunun bütün serisini oynamıştım zamanında. Crytek sahipleri Türk olsa da bir Alman firması. Kendi yaptıkları ve adına CryEngine dedikleri bir Game Engine ile oyunu tasarlamışlardı. Şu an firma ne yapıyor ya da Crysis 4 gelecek mi bir bilgim yok açıkçası ama gelse güzel olurdu. 🙃

  Yorumla
 • varrohincco

  Kesinlikle Crysis aslında oyunu yapanlar iki Türk kardeş buna türk demelimiyiz ayrı mesele tabiki bence Türkçe demek daha mantıklı her ne olursa olsun Crysis 1 numara 1 2 oynadım fakat 3 oynamak nasip olmadı inşallah bir gün onuda oynarım tek üzüldüğüm nokta artık Crysisi yapan kardeşlerin iflas etmesi keşke Crysis devam etseydi 😢

  Yorumla
  • CerenKaaya

   Türk oyunu demek en doğrusu, bu gün boğaz köprüsü yapanların alman -i ngiliz mühendisler olduğunu düşünürsek, o zaman oda ingiliz alman köprüsü mü oluyor? o köprüde Türkiyenin gururu olmasın o zaman, Hem Crytek oyun şirketinde çalışanların bir kısmı da Türk sadece 2 kardeşten ibaret değil şirket, Crysis Tamamen Türk yapımı bir oyundur, Sadece Şirket içerisinde Farklı ülkelerden çalışanlar vardır. Hem Bir Şirketin Yönetimi Türk bir insanın elinde ise Marka hakkı falan onun üstüne oluyor yani Türk yapımı oluyor, Bu her yerde Böyledir.

  • Oyun Türkiye'de yapılmadı bunu biliyorsun oyun Türkiye'de yapılsaydı evet türk oyunu olabilirdi buna itirazım yok o teknolojinin olduğu ülkeyi baz almaliyiz bence Türkiye'deki oyun teknolojisi o dönemlerde yoktu evet şu an vardır belkide oyun piyasası Türkiye'de olmadığı için Avrupa seçilmişte olabilir orjinal oyun alıp mi oynadın ben bunu sanmıyorum torrentten indirip crackli bir halde oynadigini soyluyebilirim çünkü bir çocuğumuz bir oyuna para verecek kadar maddi durumu iyi olmayan insanlarız gelir düzeyinden dolayı fakat bu Avrupa'da ve dünyada daha farklı oyuna ben Türkçe dublajlı yabancı oyun derim sahipleri türk derim fakat teknoloji olarak yurt dışı kaynaklı çünkü sanırım bir firmayla ortak yapılmıştı ne olursa olsun sermayesi yurt dışı kaynaklı su köprü olayına gelince de aynı olay türk sermayesiyle yapıldığı için türk oluyor isterse uzaylılar tarafından yapılsin çalışanlar değil sermayi veren ve teknolojik olarak ve nerede yapıldığına bağlı Crysis yurt dışında yapıldı yanılmıyorsam Almanya'da

  • CerenKaaya

   Kurucuları iş yönetenleri konsepti Türk olduğu sürece Almanya da değil istersen Uzayın Öbür ucunda olsun, bu hiç bir şeyi değiştirmiyor. Türk yapımı ve Türkler yaptı bu kadar basit işte, Şu oyunu kötülemek için her şeyi yapıyorlar yeter artık.

  • Hepsini Göster
 • KIZILİNKA

  Crysis in yerli olduğunu bilmiyordum şaşırdım

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • _Steampunker_

  Monochroma'yı ilk defa gördüm sanat tasarımı farklı yapımları andırsa da hoş görünüyor, inceleyeceğim 👍

  Yorumla
 • ElCuco

  Yerli kardeşler türk ama oyunu türk oyunu sayamam. Ayrıca listede zula'nın olması aşırı komik geldi :d

  Yorumla
 • ProstatYadaDeğil

  Eskiden pc kaldırmamıştı crysis 2 betayı.

  Kaldığımı yerden devam etmek hayalim

  Yorumla
 • Haunters

  Kafatopu yok

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Denissa34

  Bir tek pubg oynadim

  Yorumla
 • DJACUN

  Harika Bir Oyun Bilgi İçin Teşekkür Ederim

  Yorumla
 • Greyx

  Mount&Blade 1. sıraya koyardım

  Yorumla
 • JunkieStyLe-

  Crysis

  Yorumla
 • yusuftrkmn06

  Hepsi güzel

  Yorumla
 • Caner45

  Pubg mobil

  Yorumla
 • Aysegul5341

  Hiç bilmiyordum

  Yorumla
 • Gizli Üye

  Hiçbiri de güzel depil

  Yorumla
YÜKLENİYOR...