PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Ağda bezini çekemiyorum ne yapayım?

Karın bölgemin iki yanındaki tüyleri temizlemek için hazır sir ağda kağıtlarından birini açtım ikisinide karşılıklı yapıştırdım tekini acısını bilmediğim için çektim tertemiz yaptı ama felaket bir acı verdi diğer yandakini bir saattir çekemiyorum korkudan bir daha o acıyı çekmek istemiyorum acısız bir çekme yöntemi var mı ya?

Yada çıkartma yöntemi normalde çıkartamıyorum ne yapayım ya acısına katlanma cesareti ile onuda çekebilsem keşke ama yemiyor bir akıl verin ya özellikle kızlar iyi bilir bu işi ne yapayım?
Güncellemeler:
Sağolun arkadaşlar sonunda çıkartabildim bol sıcak su ile yumuşayınca biraz tüyde yoldu ama sonunda çıktı tüyler duruyor bir miktar yapışkanla yapışkanları o makina yağı gibi bir yağ ile nötrolize ettim çıktı şimdi başarısız bir girişim oldu acısız olarak nasıl yapılır bu ağda pudralayıpta deneyeceğim birde bakalım acıyacakmı yine birde karın bölgesi hassas denilen bölge mi oluyor?

1|0
224

En İyi Kız Görüşü

• İllaki acıyacak bir yöntemi yok. Çek gitsin fazla bıt bıt olma.

0|0
    0|0
    • Hep kanadı yan tarafı nokta nokta yemiyor işte keşke acısını bir bilsen

• Duruyor öylece zararı var mıdurmasının?

• Olum soğudukça daha kötü çek çıkar onu banyoda sıcak suyun altında.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Kadınlar nasıl katlanıyo okadar acıya bide onu düşünün yav :D :D bence birden gözlerini kapatıp hızlıca çek :D ama yok çekemem dersen de sıcak suyla yıka ağdası yumuşar daha kolay çıkartırsın yavaş yavaş :D

0|0
    0|0
    • Yumuşamadı az önce denedim

• ahahah.d aynı sey benimde basıma gelmişti yaa seni o kadar iyi anlıyorm ki.d dişlerimi sıkmıstım annem cekmişti. daha da agda falan yaptırmadım. tüy dökücü kremler saolsn. yarında epi ye baslıyorm. sanırım bitiyo bu çilee :)

0|0
    0|0
    • Tövbe bir daha yapıştırmam ne bileyim bu kadar acıtacağını kapkare kaldı tüy çektiğim yerde birisi görse anlar ne yapacağım bilmiyorum cart cart 10 dk da hepsini temizlerim diyordum güya zor işmiş bu ya

• Krem kökünden alıyormu

• yok canım yüzeysel.. jilet gibi

• Az önce başıma geldi after losyonlar var ya hani onlardan sürdüm bolca, resmen yağı boşalttım. Peçeteyle silince ağda da gidiyor. Sabun ve sıcak suyla yıkayıp kurulayın. Hiçbir şey kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Siryagi ya da bebek yagi siri cikariyor.ama banti nasil cikarirsin bilmem.cek gitsin yaa nolcak bukadar aciya dayaniksiz olmayin.

0|0
    0|0
    • Keşke bir bilsen o acıyı yarı intihar gibi bişey bu ya

• Hic bilmezmiyim. Ben bir erkek arkadasima da yapiyorum kil kokleri okaar kalin ki kaniyo hatta .ama boynunu dahi aliyorum sabredilir yani

• hii çabuk çek seni çolgın. Donar orda hiç çekemezsin sonra.

0|0
    0|0
  • öncesinde pudra kullansan iyi olurdu ve elinde iyice yumuşatman lazım

0|0
    0|0
    • pudra işe yararmı yanlarından falan döksem açıldığı kadar yere

• Emla kremi bir denemem lazım yoksa bunun acısına falan dayanılmaz ya gördük işte bu gün ben hafif bir yakar sonra alır tüyleri diye biliyordum yakmayı bırak gözlerden yaş çıkartıyor resmen

• o zaman geçmiş olsun diyelim :)

ama emla kremi araştırmadan kullanma sakın

• çok güldürüdn beni.illa çekip çıkartıcan .ya da şöyle yap.onunla yaşamayı öğren

0|0
    0|0
    • Eğer olmazsa hastanede orayı uyuşturtup öyle çekeceğim

• elinle agdayı ovuşturup ısıt sonra tüylerin tersine doğru çek hızlıca bir defa acır sonra geçer :)

0|0
    0|0
    • tersi düzü karışık tüylerin aşağıdan yukarıya doğru çektim az öncekini bunu nasıl çekeyim diğer türlü mü çeksem bunuda

• aşağı doğru yapıştır sonrada yukarı doğru çek

yani kılların tam tersine çekmen lazım

diğer türlü acır tabiki

aşağı doğru yapıştır yukarıya doğru çek ve hızlı çek

• yapcak bişey yok illaki acıyacak bir saattrde duruyomuus zor kalkar o

0|0
    0|0
  • tüylerin yönüne doğru yapıştırıp tersine doğru çekmelisin.

0|0
    0|0
    • Karmaşık tüyler kimisi yukarı bakıyor kimisi aşağıya

• Ben boynumdan altında tüy denen birşey kalmasın istiyorum bu daha ilk girişimim bakalım ağda tutmazsa lazer epilasyonu deneyeceğim

• lazer iyidir (:

• acısada öldürmez ..çek dostumm

1|0
    0|0
    • Ölümden beter yaptı bir önceki

• biri çekerse daha iyi olur

0|0
    0|0
  • olabildiğince hızlı çek hiç düşünmeden

0|0
    0|0
  • başkasına çektir.

0|0
    0|0
  • hassas denılen bölge seyın oluyor :)

0|0
    0|0
    • Orayada mı ağda yapıyorlar ?

Tövbe de ölürüm ben oraya ağda yaparsam karnımdan çıkarana kadar akınan karayı seçtim orayı hayal bile edemiyorum hatta düşünmek bile istemiyorum

• Ne bileyim ya internette her yerde reklam falan yapmışlar tüyleri kökten yokediyor diye

• ohho herseye ınanaccak olsak aclıktan ölurduk emın ol

• gel ben çekeyim :D

0|0
    0|0
  • Derini gerginleştir öyle çek ya da sıcak suyla yumuşat öyle çek.

0|0
    0|0
  • çabuk tut bikerede çek başka çıkışı yok :D

0|0
    0|0
    • Biraz unutayım bir saat sonra falan bir deneyeceğim.

• yapamıyosan birne wer o çeksn başkası çeknce fazla acı çeklmiyo

• Derini gerginleştir öyle çek. Kılların uzadığı yönün tersine çekeceksin.

0|0
    0|0
  • agda yagsı sık oraya cıkar orada pıs kalsın bız 15 gune bı yaptırıyoruz ömurunuz boyunca bı kere yapamıuosunuz bıde erkekler daha cesur derler peh kulama anlat :)

1|0
    0|0
    • Felaket acıyor bıçak soksalar o kadar acımaz bunun erkeklikle alakası yok ya

• Ne desen haklısın ben demedim ama diğerleri diyor haklısın önce onun karnına bir yapıştırıp çekmek lazım

• :)) evet bencede

• tüylerin tersine doğru çek bir yandanda elinle gergin tut

çekemeyeceksende git sıcak suyun altında dur erimesini sağla çıkart

0|0
    0|0
    • Kaynar suda mı?

• ozmn çekiceksin keşke sesu ılık ağda alsaydın :)

• Ben ne bileyim ılığını ya en iyisi sir ağda dediler onu aldım oda böyleymiş işte

Erkekler Ne Diyor 4

• abi hiç güleceğim yoktu kahkaha attım sayende ne muradın varsa versin :DD

1|0
    1|0
    • Gülme ya bugün bana olur yarında sana çok pis bir durumdayım şu an

• abi bacaktan ameliyat oldum pansumanı kendim yağıyorum bant her seferinde kıllı yere kadar gidiyor, çıkarırken acıdan bayılıyorum, yani anlayacağın aynı sorun bende de var hem de mecburi

• Akşam akşam yüzümü güldürdün eyv. :)1 kaç gün bekle kendi kendine düşer belki :)

0|0
    0|0
    • Ameliyatla alırlar bunu buradan az önce yokladım bir iki kere hiç çıkacağa benzemiyor yüz yılda erimez bu

• Çekebilsem konuşurmuyum burada ya anlamıyorsunuz hiçbiriniz herkes çek diyor o kadar kolaymı çekmek

• Ya sen hayatında hiç mi acı çekmedin kardeşim :) Benim gibi böbrek taşı düşürseydin hayatın kararırdı heralde :)

• 1 kibrit çak olay tamam

0|0
    0|0
  • İlerde bende erkek ağda tükkanı açtırtacağım :) beklerim ciddiyim yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...