Sanırım bana büyü yapıldı.

Birinin bana kötü bir büyü yaptığını düşünüyorum. evet öyle düşünüyorum :D dün sabaha karşı yatağımda uyurken garip garip sesler duydum homurtu gibi biri ağzının içinden bişeyler söyler gibiydi. önce umursamadım ama sonra bidaha duydum kalkıyım bir bakıyım dedim kalkamadım sırtım karıncalanır gibi oldu böyle gözümü falan açamadım sürekli o sesi duyuyodum bir ara gözlerimi açtım odamın ışığı yanıktı herşeyi net olarak gördüm. sonra gözüm bidaha kapandı açamadım birsürü sure falan okudum sonra kalkabildim odamın ışığı kapalıydı kapım da kapalıydı sesler de kesildi. gittim evi dolaştım herkes uyuyodu kalkıp ışığımı açıp homurdanan kimse olmaz. dün banyoya girdim önce farketmedim. başımı kaldırınca kocaman bir hamam böceği gördüm. peçeteyle attım sonra. bu sabah da yatağımın yanında da ölü bir hamam böceği gördüm. bu hamam böcekleri normal değil genelde hiç olmaz. 2 gündür de çok hastayım evden çıkacak halim yok. noluyo anlamıyorum.

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadasim 3 harflilerden (cin) ve.karabasandan cok cektim. Kortku dolu gunlerim gecelerim oldu atlatmak icin cok ugrastim pskolojim bozuldu. Ancak.ne zaman ki eve girmeden bina girisinde ya da ev icinde hamam bocegi gorsem bana gelirlerdi uykumda rahat birakmazlardi. Hala gelirler ancak cok nadir. Korkarsan musallat olurlar. Ve tam anlamiyla gelmeyi ilk geldikleri evden tasindiktan sonra azalttilar. O evde kalmaya devam etsem sanirim beni oldureceklerdi. Ayetel kursi ve nas suresi oku. Onlardan korkma. Yalnizca Allah tan kork ve dua et unutma onlarida Alllah yaratti.

0|0
    0|0
    • O üç harfliler bana da geliyo. çocukken her gece çığlık sesleri duyar sabaha kadar ağlardım. yatağım aynanın karşısındaydı eli yüzü üstü başı bembeyaz bir şekilde teyzemi görmüştüm ama sonra birden yok oldu. o karabasan denen şeyler sanırım üstüme oturuyolar ellerimi tutuyolar kalkamıyorum çok kötü.

• bunlar olur. Kendini uzme ve sakn ha sakn korkma. Ayetel kursi ve nas mutlaka oku her gece yatmadan. Ve dusunme aklinda kurma onlari yoksa musallat olurlar.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk anlattığın olay lucid rüyaya benziyor uyku ile uyanıklık arasında olan bir şey..Birde bu olay olurken kırgın ve hastaysan daha fazla etkiler ve hayaller görürsün.Hemen aklına büyü gibi şey getirme büyüde hamam böceği diye bişey görülmez.Havalardan dolayı çıkmışlardır onlar.

0|0
    0|0
  • Sana çok kötü bir haberim var. Büyü diye bir şey yoktur.

Hastalığın bu dönemde çok normal. Herkes hasta.

Hamamböcekleri de öyle. Dışarıda havalar soğuyunca evlere girerler. Homurtulara gelince. Büyük olasılıkla Dışarıdan gelen sesleri uyku sersemi öyle duydun. Ya da hastalık kulağına vurdu.

0|0
    0|0
  • grip oldun da ilaç falan kullanıyosan yan etkileridir

0|0
    0|0
  • o zaman ayetel kürsi oku bol bol ve ayrıca nas ve felak.

0|0
    0|0
  • Büyü mü kaldı =) yıl olmuş 2013

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...