Cinsel çekim hissettiğiniz bir erkekte aynı çekimi hisseder mi?

bende yaşça küçük iş arkadaşım var.onun yanındaki sandalyede oturduğum zaman inanılmaz bir çekim hissediyorum.ona dokunma sarılma isteği doğuyor içimde. tabi belli etmiyorum..ona aşık falan değilim. yanında otururken bu çekim ondada oluyo mudur?..normalde ikimizde mesafeli insanlarız
Güncellemeler:
ben beğendiğimi belli etmiyorum.anlaması imkansız.anlamasın diye uzak duruyorum..erkekler bu konuda nasıldır. belli eder mi?

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kişilikli bir soru olmuş :))

1|0
    0|0
    • neden öyle diyosun. telepatik bir yönü var mı bu durumun onu merak ettim...

• Neden geçsin? Sen belli ediyor musun ya da garip davranıyor musun:? Buna bakmalısın?

• belli etmiyorum tabiki

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir erkeler herdaim cekimdeiz ahahahhaa, ama bazılarımız bunu belli etmez , işin en reddedilmez karşılaşmalarını beklerizki olacak olan olsun diye , eski bir hovardadan sırlar :)

1|0
    0|0
    • öyle bir karşılaşma vs..olması imkansız...

• Bu senin elinde , erkelerde pek belli etmezde hoşlandımı pervane olurlar

• sende olan onda olacak diye bir şey yok, o senin için çekici gelebilir ama onun senin için hissetmesi garanti değildir

1|0
    0|0
  • İçindeki Çekimi dışarı çıkarmadıgın surece bir anlamı olmayacaktır hayelden ötesine geçmez

1|0
    0|0
    • peki..öyle diyorsan öyledir

• eğer zihin okuma ya da çok güçlü bir telepati yeteneği yoksa hissetmez tabii ki :)

1|0
    0|0
  • bacağını bacağına sürt bakalım çekecekmi o da sürtecek mi

1|0
    0|0
  • sen olmuşsun ablacım :D

1|0
    0|0
  • bu gibi seyler aslında tek taraflı olma yönü daha ağırdır bence ama bunu öğrenmenin çok basit yönleri var

1|0
    0|0
    • ne gibi?

• burda oturup onları yazsam, çok sağlıklı iletişim olmaz, istersen özelden yaz , orda anlatayım

• okuyabildin mi

• Değişik bir fantezi.. Bir Felsefe İdiotloji...

youtube.com/watch?v=bl1I6lXuIEo

1|0
    0|0
    • fantazi kurmadım.

• yani işin espirisi ayrı bir olay.. kadın isteklerini saklayabilir de erkek saklayamaz.. ister istemez bir takım fizyolojık değişiklikler olacaktır.. Eli cebine gidip pantolonunu düzeltiyorsa Aynı çekim ondada vardır..

• anladım teşekkür

• Bence evde gidince orgazm olmalisin..

1|0
    0|0
    • soruyu yanlış okumuşsun. ne yapmalıyım diye sormadımki

• Tamam gizliden cikym ok mi.

• Gizliden ciktim ama sen.eklemedin baksana

• ben olsam o arkadaşının yerinde, sendeki bu yoğun arzuyu kesinlikle hissederdim aramızda çok fena şeyler olurdu...

1|0
    0|0
    • ben birşey olmasını istemiyorum.telepatik olarak falan hissediyomudur onu merak ettim..sonuçta varlığın bir de metafizik boyutu var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...