Bir kadınla konuşurken gözlerinin içine bakmak,ona ne düşündürür ?

Bir kadınla konuşurken gözlerinin içine bakmak ona neler düşündürür,tedirgin eder mi ? Bu davranış karşısında nasıl hareket edip tavır takınırsa bir sinyal olabilir ?

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• Yapmasin oyle seyler. Ben cok etkileniyorum. Oyle bir sey ki; bazi adamlar gozlerimin icine bakarak konustugunda ben de onlarin dudagina bakiyorum istemsizce.

Sonra ayip seyler oluyor...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bi erkk bir bayanın gözlerine bakıyosa hem hoşlanıyo hemde onu ddinlediğini belirtir bayan gözlerini kaçırıyosa hem utanmış hemde hoşuna gitmiş demektir

1|4
    0|0
    • bu yoruma katılıyorum

• yalan bu dogru olsa 4 yıldır peşinde koştugum kızda işe yarardı ben baktım mı göz<lrini kaçırıyor ben bakmadıgım zamanlarda gözü sürekli üstümde hoşlansa çıkar dimi?

• herkese geçerli deqilki..

• Başka neresine bakacaksın ki konuşurken. Doğal karşılar.

0|0
    0|0
  • benimle konusan insanin gozlerime bakmamasi/bakamamasi bana hic iyi seyler dusundurmez o insan hakkinda.

0|0
    0|0
  • bşy düşündürmez

0|0
    0|0
  • Sevmiyosam hiçbirşey düşünmek istemem açık ve net.

0|0
    0|0
  • çok etkileyici bir hareket olur

0|0
    0|0
  • kadını içten etkıler :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fazla ve ifadesiz bakarsan sekmek istediğini veya öldürmek istediğini düşünebilir. Az bakarsan da ilgisiz olduğunu düşünebilir.

Bunun farkında olmama rağmen kendimi ayarlayamıyorum sanırım sosyofobikim. Ancak bildiğim bişey var bir çoğu ince detaylara takılmaz sosyofobikmiş içine kapanıkmış. Net sonuçlar çıkarır

0|0
    0|0
  • özgüvenin tam olsun bu bayanları etkiler emin ol gözlerinin içine bakarak konuş başka yöne bakma

0|0
    0|0
  • acip etkilenir aşık olan bile var

0|0
    0|0
Yükleniyor...