Kapat

Gözü dışarda olan erkek nasıl anlaşılır ?

Gözü dışarda olan erkek nasıl anlaşılır ? Gözü dışarda olan erkek nasıl anlaşılır ?
Güncellemeler:
ciddi olun !

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• anlaşılamaz cunku her erkegın gozu dısardadır, ya annenın evıne gıdecen ya gormezden gelıcen.

0|0
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • tamam o zaman senin karında başka erkeklere baksa aynı şekilde hoşnut olurmusun

• olmam oyle bırsey yaparsa annesının evıne gonderım

• Ne boş bir tipsin sen ya. Böyleleri niye evlenir anlamam zaten daha aile kavramından haberi yok annenin evineymiş sen git annenin evine.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• İstemezse anlayamazsın. Bazı arkadaşlarımız çok profesyonel çalışıyor. fakat ben ne yapıp edip ağzımdan kaçırıyorum. yalan söyleyemediğim için bana sorduğundan anında söylüyorum bu birini anlamak değil sadece inanç meselesi. tek soru tek cevapla anlarsın. =)

0|0
    0|0
  • Kişilik meselesi aslında senin yanında başka yerlere bakıyor ise sen konuşurken gözüne değil başkalarına bakıyor ise zaten bişiler vardır.

0|0
    0|0
  • hemen her erkeğin gözü dışardadır.

ama bir kısmı bunu güzel kamufle eder...

0|0
    0|0
  • Her erkek başka kadınlara da eğilimlidir belki de genlerinde olduğu için. Bunun farkında olduğunu şaka yollu belli et ve başı boş pek bırakma.

0|0
    0|0
  • mesut ozil gibi... link

0|0
    0|0
  • gözleri fıldır fıldır döner radar misali hava sahasına giren bir sinek var mıdiye sürekli kontrol halindedir :)

0|0
    0|0
  • göz takılması varsa dıkkat et..

1|0
    0|0
  • Gözü içerdeyse dışarda değildir

0|0
    0|0
  • dısarı cıkmıssa anlarsın bu nasıl soru mk ;)

0|0
    0|0
  • camı kapat

0|0
    0|0
  • Peki hocam özür dileriz :)

0|0
    0|0
  • Camdan dışarı bakıyordur :)

0|0
    0|0
    • yazmamak için ellrimi tutmayı denedim yazmadan duramadım iğrençti kabul ediyorum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelde edindiğim izlenimlerden bahsediyorum.. Evliysen, genelde cep telefonlarını kapatıyorlar.. Cep telindeki rehbere erkek adı kayıt ediyorlar.. Hep denilen size olduğundan fazla ilgi gösteriyorsa bilin ki gözü dışarıdadır. Vs..

0|0
    0|0
  • lens kullanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...