#KIZGİBİ

Orkid

Içki içen alkol alan insannn

ya beni biri istemeye gelecek evlilik için görüşecektik bende dedim ilk arkadş olarak konuşup birbirimizi tanıyalım falan dedimm facedende ekledik tabi facede fotoğraflarının bir kısmı hep arkadaşlaryla içki içerken masalarda piknıklerde resimleri varr sordum içiyomusun sen diye oda evet dedi ama evlenince içmem falan dedi bende içki içeni sevmem eşimin özel gün bile olsa içmesini istemem yani ben dedim oda ben bırakırım dedin mi bırakırm diyo sizce bırakırmı tadına varan bırakamaz derler ne kadar doğru ?

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• Bu arkadas peki haftada kac bira iciyor?

0|0
    0|0
    • arada içerim dedi sayısını sormadımm

• ONa gore evlenmeden once kurallarini sartlarini siki siki koy. Sert bir sekilde koy.

• Tamam haklısınızz öyle dicemm

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• insanın huyu zor değişir. içki içen birini istemiyorsan hiç yaklaşma.

0|0
    0|0
  • Bİr şans ver tanı bakalım alkolik falan mı bir bak için ısınırsa devam edersin yoksa yol verirsin

0|0
    0|0
  • bırakmaz simdi bıraktır ilerde gec kalırsın

0|0
    0|0
  • herkesin alanı olmalı lütfen onun yiyecegine içecegine karışma sonra ilişkilerde saygınlık gidiyor

0|0
    0|0
    • tamam haklısın canım ama içki haram sonuçta içki içilen evede bereket huzur olmaz ki allah yasak ettiği için içmesin ben dedim diye değil bende hoş görmüyormm saygı gösterirse ne ala göstermezse de hayırlısı zorlayamam zatenn

• alkolik değildir bunda sıkıntı göremedim

0|0
    0|0
    • sanmıyorum alkolik olcağını ama ben istemiyorum bir bardak bile içmesini

Erkekler Ne Diyor 14

• öyle fotolar paylaşıyorsa bence bırakmaz içki içenden adam olmaz ben içmem içeni sevmem saygı duymam.kırk yılda bir özel birşey olur içebilirsin belki ama hergün keş gibi bira rakı içiyorsa foto paylaşıyorsa uzak dur.

0|0
    0|0
  • eğer alkolik derecesinde ise bırakamaz ama böyle nadir içen biriyle arkadaşlarıyla eğlencesine içiyordur büyük ihtimallede bırakır :) yine ama diyorum ve sırf alkollik diyede ayrılmak hiç mantıklı değil. Psikolojik yardım almayı denersiniz bir sürü yöntemi var :)

0|0
    0|0
    • alkolik değil zaten özel günlerde içermişş ama hiç içmesin istiyorumm benn ağzına değdirmesin haram sonuçtaa hoş değil bana göre

• tabi ki haklısın ama bırakır gerçekten isterse, sende üstelersin biraz olur mutlaka şimdiden bıraktır. De ki bıraktığın dan emin olmadan evlenmicem de :)

• tamam teşkk nasıl emin olucam bilmiyormm bakalmm hayırlısı artık

• arkadaşlarıyla ara sıra içebilir bunda da çok bir sakınca yok sıkmamak lazım öbür huyları nasıl tek bir yönle değerlendirme önemli olan karakteri

0|0
    0|0
  • ya özel günler arkadaşlarıyla beraber alır bir iki bira. günümüzde içmeyen mi var. önemli olan alkolik olmasın.

0|0
    0|0
  • içki içmeyen hatun, bide üstüne içme diyen hatun, çok itici bence fazla gitme üstüne şimdi canım cicim hesabı oyle diyodur. niye içkiyi bıraksın ki ?

0|0
    0|0
    • ben değil Allah içmeyin diyo ben sadece içmemesine vesile olmak istiyorumm hem sağlığa zararlı hem haram bunu düşünmek lazımm

• haklısın evet dğru bende öyle yapmayı düşünüyorumm teşk ederimm ;))

• rica ederim :)

• istemiyosan evlenme bnce. kolay kolay bırakamazlar içkileri sigaraları.

huzur olmaz evdede

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum içki haram sonuçta bende öyle aman içerse içsin ne olacak diyecek bir insan değilim yani haklısn tabi

• SAĞOL TEŞEKKÜR EDERİMMM

• şehir nere merak ettim bu arada?. rica ederim.

• Bir insanın bırakması için bağımlı olması lazım. Bağımlı olmayan insanın bırakmasına da gerek yok.

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra kuralları erkek koyar; naz yapıp, trip atamazsın. Kendi kafana göre birini bul.

0|0
    0|0
  • bırakmaz her kötülüğün bası içkidir sen vazgeç bundan arkadaş

0|0
    0|0
  • bırakmaz şahsi fikrim

0|0
    0|0
  • Senden habersiz içer yine o :)

0|0
    0|0
  • hayat görüşü değişmedikçe bırakmaz

0|0
    0|0
  • namazda kılsın mı

0|0
    0|0
    • onu kendi bilir zorla kıldırıcak değilmm

• sen zorlarsın onuda

• hayırr neden zorlayayımm içnde olan insan zamanla görür feyiz alır ama böyle güzelll bir şeye de vesile olmak çokk güzel bir şeyy heleki eşin olacak insanda

• tadında bırakan olabilir kanımca:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...