ZAHMETSİZ GÜZELLİK

Genital bölgedeki kıllarda kaşıntı nedenleri?

enital bölgemdeki kıl sorunu ile artık uğraşamıyorum. Hiç ağda değdirmedim korktuğum için hep jiletle aldım 18 yaşındayım. Ve genital bölgemdeki kıllar sert, kalın, siyahlaşmış ve bir kıl kökünden 4-5 kıl çıkıyor. Uzunda olsa kısa da olsa kaşındırıyor ve kıllar bazen iç çamaşırımdan bile çıkıyor. Kökünden almadığı için mi bir kıl kökünden 4-5 kıl çıkıyor ? napmalıyım ?

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• Jiletle alınan kıllar güçlenir.Bir kökten 3-4 tane bile çıkar.Ağda yapmaman iyi olmuş.Bence en yakın zamanda lazer epilasyona başla iyi bir merkezde.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• ağdaya başlamalısın derim. emin ol korktuğun kadar kötü değil, 5 dakika sürüyo en fazla kuaföre gidersen. aman aman bir acısı yok sızlıyo sadece oda hemen geçiyo. 1 ay rahat çıkmıyo çıksada tek tük, ama sen jiletle aldığın için daha erken çıkabilir ama 2-3 kre aldıktan sonra azalır..

0|0
    0|0
    • kuaföre vajinanımı gösteriyon sen ya :D ne saçma bişey anasını satıyım ben bizim berbere malzemeyi açsam baltayla kovalar ah ulan erkeklik ah :D

• sana şiddetle katılıyorum "mchtlr" :)

• jilet o bölge yüzeyini tahriş edebiliyor zaman zaman. 4-5 kıl çıkma işini ağda kullanarak çözebilirsin. haklısın biraz acı yaşarsın ağda kullanımında ancak uzun vadede hem kıllar azalacak hem de yumuşak bir şekilde çıkacaklar. en azından bir kere denemelisin aradaki farkı görmek için.

1|0
    0|0
  • Sen onlaei iyice uzat..sonra korkularini yen git kuafore ya da eline eldiven gecir ne bileyim becerebileceksen agda yap..kurtul onlardan,temizlige onem ver biraz ya :/ evlenince nolacak zimpara gibi seyle..

0|0
    1|0
  • Genital bölgenizi de temiz tutmanız çok önemli.

Lazeri hiç düşündünüz mü,

0|0
    0|0
  • jilet zaten hiç hijyenik değil kıl kökü ilthabı olr

0|0
    0|0
  • jiletle aldığın için oluyor bunlar. ağda kılı kökünden kopardığından kaşıntın geçer ve cildin nefes almaya başlar. jiletle devam edersen daha da güçlenecekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu sekılde agda olmaz yanı gecmıs jıletle alıp ardından pamuklu bol ıc camasırı gıymelısın ayrıca hergun degıstırmelısın yıkarken cok yuksek ısıda yıkamalısın

0|0
    0|0
  • tek ve kesin çözüm lazer epilasyon onun dışında artık ağdada kurtaramaz seni bu zımparalıktan :)

0|0
    0|0
  • Benimkide öyle. Ben bir çare bulamadım. Utanıyorum anneme iç çamaşırımı verirken.

0|0
    0|0
  • japonlardaki gibi makas ile kes kıllarını

0|0
    0|0
  • igrencsin ya kiz dedigin teniz olacak jiletlemi aliyorsun

0|0
    2|0
  • Ooooof off çıldıracam bugün :D canım benim ergenlikte olur onlar sen sık sık keski o narin bölgen kıllarına alışsın bizdede kaşıntı oluyodu sık sık sakal gibi kestik şimdi 1 sene kesmesen gene kaşındırmıyo rahat ol gecicek bunlar 3 günde bir tıraş et 1 ay sonra sıkıntı kalmıcak rahad oool

0|0
    0|0
  • Kılların derine batıyordur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...