Kızların karşı koyamayacağı ilgi çeken, güzel davranışlar ve sözler neler?

Bowman
Soru gayet açık.Özellikle kızlardan cevap almak istiyorum.Size her zaman güzel gelen,ilginizi çeken,asla hayır diyemeyeceğiniz davranışlar ve sözler.

Yani bir erkek ne söylerse ve ne yaparsa mutlaka ilginizi çeker.Hoşunuza gider.Erkek illa sevgili olmak zorunda değil.Arkadaşta olabilir tanımadığınız biride.
Kızların karşı koyamayacağı ilgi çeken, güzel davranışlar ve sözler neler?