Zippo/Çakmak Masaya dik koymak bekarım demek mi?

Bir arkadaşım ben zippoyu masaya dik koyunca bu bekar olduğun anlamına gelir, birini aradığın anlamına gelir dedi bunun astıa starı var mı?
Güncellemeler:
aslı astarı*

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Ha şimdi ben çakmağımı masaya dik koysam kime ne yan koysam kime ne takal attırsam kime ne. Benim o anki ruh halim o. İlla çakmağımla bir şeyler anlatmak zorunda mıyım. Değerlidir çakmağım. Evlenmek isteyen bunlara başvurmasın gidip açılsın kızlara hadi bakalım gençler hayırlısını yapın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizdeki pilava kaşık saplayınca beni everin demek gibi mi

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

38
  • Ya yalan. İnanma öyle şeylere. Adam zippo koyunca bekar Tokai koyunca evliyim ama karımı aldatmak istiyorum Clipper koyunca da evlendim yalnızca f*ck body arıyorum Dupont koyunca da zengin ve dul karı arıyorum demek. Kav kibrit koyunca da "param yok ama iyi sevişirim" manalarına mı geliyor? Hayır. İnanmayın abi böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • :D yıllardır zippo kullanıyorum :D ilk kez duydum bunu :D ulan bize ondan mı bakmıyorlar bunlar :D dikeltip koymayı deneyecem ;)

0|1
    0|0
  • elinde anahtar çevirmek de aranmak gibi bir anlama geliyormuş. ne gereksiz şeyler

0|1
    0|0
  • Yoo bende koyarım

0|1
    0|0
  • İlk defa duydum.
    Boş ve lüzumsuz şeyler bunlar...

0|1
    0|0
  • Dlk koyarım öyle bişey de demek için deel

0|1
    0|0
  • sehir efseneleri cok

0|1
    0|0
  • Ne alaka :D

0|0
    0|0
  • Tokai koyunca ne oluyor?

0|1
    0|0
  • Varr brro

0|0
    0|0
  • Masaya dik koyunca bekarim yan koyunca cinsel partner ariyorum ters koyunca ben i bneyim demek

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...