Kızlar, Türbanlı kızlar sevgilisiyle öpüşür mü?

Daha önce hiç türbanlı bir sevgilim olmadı ve bunu gerçekten çok merak ediyorum ciddi olarak soruyorum türbanlı kızlar sevgilileriyle öpüşür mü illa gizli yerlerde mi öpüşüyorlar?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• ya şu türbanlı kız açık kız ayırmayın.. cidden tesettürlü kızlar vardır ama onla da ztn burada değildir! çünkü dinini ciddi anlamda yaşayanlar, burada erkeklerin içinde olmazlar.
    şimdiki tesettürlüler 50 kilo makyaj, moda ikonu.. yani kısaca açık neyse kapalıda o tek fark birinin başı açık diğerinin başında süs olsun diye örtü.

1|0
    3|0
    • Ben onlardan bahsetmiyorum hani ciddi anlamda basini kapatan kızlar vardır bu kişiler erkeğe karşı yaklaşımı nasıl oluyor ben bu konuda çok cekinceliyim... annem surekli bana başı kapalı kız al deyip baskı kuruyor ama evlendikten sonra evde ot gibi duran kız istemiyorum ben zaten gencken sevgilim olmadı öyle dolaşıp gezdigim hayatım boyunca yasayacagim insanı bilmek isterim

• @foreveres arkadaşım benim de tek korkum işte daha önceki dediğim gibi evlendikten sonra ot gibi evin bir köşesinde oturacak diye cekiniyorum ben hala kararsizim acaba hepsi senin gibi mi yaklaşıyor bu konu da?

• @foreveres

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Ders çalışıyordum sorunu görünce takıldım cevap verme ihtiyacı hissettim, çünkü bende Başörtülü biriyim :) sorduğun şey tamamen kişiye bağlı değişen, ve açık ya da kapalı ayrımına bağlı olmayan bir durum. Misal benim ablam örtülü değil lakin maşallah ki benden daha hassastır. Sadece bir defa bir erkek ile görüşmesi oldu ve daha da olmadı. muhakkak şöyle bir gerçekte var ki hassas olan bir kişi de farz olan tesettürü yapmakla yükümlüdür yine de bu kişinin tercihidir kendisine bırakılır. Her neyse konuyu dağıtmadan şunu söylemek istiyorum, benim görüşüme göre bir erkek ile görüşülebilir tanınabilir fakat bu durum tanımayı geçip sevmeyi geçip sadece zevki dolaşma gezme vs ye gelince insan biraz kendini Sınırda tutmalı. söylediğin kişileri hassas olan kişiler olarak tanımlamışsın onlar böyle bir şeyi yapamazlar Gönülleri el vermez suçluluk hissederler, ama bu demek değil ki sıkıcılar tam aksine onlar Rab lerine karşı verdikleri söze vefalılar. Inşallah bende onlardan olurum, Tesettürlü biri sadece dışarıda kendini Sınırlar içindeki kişilik cıvıl cıvıl ise; evinde kendi alanında, arkadaşları yanında çok daha samimi rahat neşeli bıcır bıcır olurlar, bu tamamen kişinin doğası ile ilgili.

0|0
    0|0
  • Turbani acigi kalmadi oyle ortululer varki sasar kalirsin insanin icindeki suura bakar her haltida yiyor bazilari ama acik diyosun namuslu cikiyor hic elletmemis opusmemis kisisine bagli bir durum (kapalilari kotulemiyorum kesinlikle)

0|0
    0|0
  • kızları kapalı açık olarak bölmeye gerek var mı , kişilikle alakalı kız kapalıdır canı ister öpüşür , kız açıktır tiksinir öpüşmez. bireye bak önce

0|0
    0|0
  • Eğer göstermelik olarak örtülü değilse bırak opusmeyi el ele tutusmaz bile ki en doğrusu budur bence

0|0
    0|1
  • Dinine bağlıysa öpmez ama dinle alakası yoksa başındaki süs olsun diye ise öper.

0|0
    0|0
  • Yok onlar avatar gibi kuyruklariyla iletişim kuruyorlar. Tövbe estağfurullah ya :/

0|0
    1|0
  • Opusurler

0|0
    0|0
    • Gizli yerlerde filan mı öpüşürler ben hiç öyle denk gelmedim yanı hep el ele geziyolar daha ilerisine gidebilen hiç görmedim ciddi turban takanlardan bahsediyorum

• Ben ne bileyim kişiden kişiye değişir herhalde ben de gormedim

• Öpüşmezz

0|0
    0|0
  • Parklarda çok denk geldim oylelerine :D

0|0
    0|0
  • Ahlaksız olan her kız her haltı yer açığı kapalısı olmaz.

0|0
    0|0
  • Parkta kucak kucağa gördüğüm oldu. Önemli olan başındaki değil zihniyet bence.

1|0
    0|0
Yükleniyor...