Hiç tanımadığım biriyle sürekli göz göze geliyoruz. Benden hoşlanıyor mudur?

Okulda hiç bir tanışıklığım olmadığı biriyle sürekli göz göze geliyoruz çünkü sürekli karşılaşıyoruz. Nöbetçiyken sadece ismini okumuştum idareden çağrılıyor diye ilk defa o zaman gördüm. :D Sonra bir kere bana bakarken arkadaşı ile fisildastigini gördüm. Ne zaman bahceye kantine insem bu çocuğu goruyorum ve ne zaman gorsem goz goze geliyoruz. Aşırı utangac bir yapim var goz goze gelince hemen çekiyorum gozlerimi. Acaba benden hoslaniyo mu yoksa bana mi oyle geliyor?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlanıyor Olabilir Senden Bir Pas Bekliyor Yanına Gelmek İçin. Mesela Gidip Ona Sürekli GözGöze Geliyoruz Bana Bakıyorsun? Hislerini Açıklamak İstermisin Diye Medenice Sor Bence Ama Bunu Söylerken Güler Yüzlü Olman Lazım Kızarak Dersen Kaçar Gider.

0|0
    1|0
    • Ya terslerse :( ve bunu yapicak cesareti kendimde goremiyorum malesef

• Peki anladım teşekkürler :)

• Rica Ederim Dediklerimi Yap Ama :) Bu Arada Senden Birşey İsteyebilirmiyim? Güncelleme Hakkım Bittiği İçin Konumu Günceleyemiyorum. Sen Birşeyler Veya Güncel Yazabilirmisin Konuya?

www.kizlarsoruyor.com/.../q3975661-siberalem-sitesine-takilan

En İyi Kız Görüşü

• aynı durum bende de var ona güven verebilirisin bakıştığınızda ufacık bir tebbessüm etmen onu cesaretlendirecektir.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • Kendi kendinize gelin güvey olmayın herşey hoşlanmak değildir

0|0
    1|0
  • Daha işin başında gözüküyorsunuz onun için akışına bırak

0|0
    0|0
    • Orasi öyle de ne biliyim ya bakışlarını yakaladikca bende hoslanmaya basladim sanki merak ediyorum bu yüzden

• Tabi ya pardon biraz çıkıştım gibi oldu zamanla her sey yolunu bulur artik ne diyelim

• önemli değil yardımcı olabildiysem

• Buyuk ihtimalle. Ya da cekici buluyor ve goturmeye calisiyordur ;)

0|0
    0|0
    • Hahahahah etrafta benden daha güzel olan bir cok kiz varken mi?

• Teşekkürler hepimizin :D

• Olmazsa da ozelden yazabilirsin :P

• Beğeniyor olabilir.

1|0
    0|0
    • Peki bu beğenisini dile getirmesi icin ne yapmaliyim

• ben sana güveniyorum, başaracaksın !

• Süper motive oldum şu an cok tesekkurler :D

• 18 yaşından küçükmüsün?

0|0
    0|0
Yükleniyor...