Bir erkeğe bir kızın çiçek göndermesi abes midir?

Bir erkek nasıl bir kızdan hoslandiginda ona çiçek yolluyorsa ayni sekilde bir kiz da hoslandigi bir erkege cicek yollayamaz mi? Erkekler bu konuda ne düşünür? Bu tabu yikilamaz mı?

0|1
2144

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir aslında.. Çiçeğin türüne de bağlı bu tabii, iyi seçim yapmak lazım, estetik olarak da hoş olacak ki bu tabuyu düşündürmesin. Nasıl olacak dersen şu an telefon başından fikir beyan edemem, çiçekçi tezgahını görsem edebilirim ama. Yine arada kalmamak için güzel ambalajlı bir çikolata da iyi bir seçim olabilir.

0|0
    0|0
    • Iste çikolata daha iyi ama ya zehirlidir diye yemezse ve arastirma yaparsa bana ulasabilir mi acaba? Benim fikrim cicek yollamak ve karta bir iki cumle guzel söz yazdirmakti ama...(isimsiz olarak)

• Umarım en iyisi olur senin için..

• Teşekkürler eig için..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Yaaa illa her şeyin erkeklerin göndermesi, teklifi erkeğin yapması gibi bir kural yok ki.. Bunu tabu haline getiren kendilerini ulaşılmaz erkek zanneden gerzekler.. Bir kızın beğendiği ve hayatı paylaşabileceğine inandığı erkeğe açılması kadar güzel bir şey olabilir mi:::

0|0
    0|0
  • Selam,
    Bunun cevabı çiçeği göndereceğin erkekte, ben şahsen mutluda olurdum. Belki cikolata daha mantıklı olabilir. Tabi bunun için göndereceğin yani arkadaşının o çiçeği alacağı ortamı da düşün, jest olsun diye kalabalıkta gönderebilirsin eğer hoşlanacağını düşünürsen...

0|0
    0|0
    • Çikolata riskli zehirlidir diye yemez sonra da pesime duser. hoslanir mi bilmiyorum zaten.

• Yok canim cicek masumdur. oyle bir niyetim olsa zehirli mektup yollardim zarfi actigi anda booooommmmmm...

• Bu kişiyi tanımıyorsun değil mi mantıklı o zaman ;)
      Çikolata yalan :)

• Neden abes olsunki milyon dolarlar dökmesini beklemek abeslik aslında doğal olcak ne isterse en ufak şey bile eğerki seviyorsa mutlu eder o insanı :)

1|0
    1|0
    • Peki gizli bir bayan hayranin yollamissa. kim olfugunu bilmiyorsan yine de mutlu eder miydi?

• Benim kalbimi biri caldi zaten şu an onun elinde kalbim o yuzden sana veremem Üzgünüm.

• Üzüldüm malesef

• Yakın bir kız arkadaşımdan almıştım ben işe giriş tebriği olarak. Saksı çiçeği sevdiğimi bilirdi. Ama hem çok şaşırdım hem sevindim. Bence dene. İlginç bir deneyimdi.

0|0
    0|0
  • Tabu değil ki bu... Gayet de yapılabilir bir jest olarak...
    Herşeyden öte bir iyi niyet göstergesidir çiçek, gönderenin alanın kim olduğu farketmeksizin her zaman güzeldir...

0|0
    0|0
  • Benim görüşüm
    Kızlar çiçek sever diye yollar erkek.
    Ama biz çiçek sevmeyiz.
    O yüzden sevmediğimiz bir şey yapmanızdan da hoşlanmayız.
    Ama mesela bana tuttuğum futbol takımının lisanslı formasını hediye etsen çok mutlu olurum.
    Yani erkeklerin sevdiği şeyleri göndermeniz abes kaçmaz.

0|0
    0|0
    • Çikolata daha mantıklı diyorlar. Sence de oyle mi?

• bence olabilir ama süslü püslü bir pakette ve kalp şeklinde değil.
      normal bir şekilde gönderirsen çok şık bir davranış olur. Adamında hoşuna gideceğinden eminim.

• Bir Bayan çiçek gibidir narindirler onun için Çiçek onlar için fazgeçilmezidr ama erkeğe çiçek göndermek de bir o kadar saçmadır doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Kıyamet alameti aplam yeaa durduk yere sonumuzun geldiğini düşündürtmeyın asdfgf bari şu alametı tersıne çevirmeyelım. asdfh

0|0
    0|0
  • Çiçek neden gönderilir öncelikle bunu düşün sonra mantıklı bişe bulursun :D en güzeli kendi düşüncelerin :D

0|0
    0|0
    • Kizlara nicin gonderilirse onun icin gonderilir bence. sana ilgi duyuyorum benim gonlumde su sana yolladigim cicekler gibi hassas bir yerin var gibisinden. kizlar da erkeklerden gelen cicegi yemiyorlar sonucta. bana karsi ne kadar ilgili ve ne kadar nazik diye yorumluyorlar.

• o zman demek ki göndersen sıkıntı olmaz :D bunu anlamış oldun dimi :D

• ben çiçek gönderdim o bana kendisini gönderdi en güzel hediyedir benim için yanımda olması ellerini tutabilmem bambaşka bir duygu

0|0
    0|0
    • erkeklerde sıkıntı yok biliyoruz zaten sorun olan bir kızın göndermesi.

• soruyu doğru okuduğuma eminim

• istediğin cevabı vermedim onada eminim ama bu benim tercihim ;)

• Bu top top çikolatalı çiçekler oluyo ya onlardan gönderilirse olabilir :D

0|0
    0|0
  • Gonderilebilirde daha cok mutluluk verebilecek biseylerde vardir yani :)

0|0
    0|0
  • Cicek degilde soğanlı bir lahmacun gondersin kimden geldigine bile aldırış etmeden yerim

0|0
    0|0
    • işte bu cevap kimden gelicek diye bekliyordum ben de. bir erkek duygusuz olmaya görsün.

• Sizin aşkınız kalpten geciyor bizim ki mideden anladın mı bayan

• daha o raddeye gelmedi benim iş. zamanı gelince midesine de kıyaklar yaparım.

• Vala benim sevgilim olsa yollasa hayır demem yani :D

0|0
    0|0
  • Çok abes bence hicbir albenisi yok erkek için. Var diyen de yalamalik yapiyodur anca

0|0
    0|0
  • Bana gönderen olmadı hoşuma giderdi sevdiğini
    dūşūnūrdūm

0|0
    0|0
  • ya bu meselede karşındaki kişiye bağlı bence. ben çiçek istemem ama başkası isteyebilir

0|0
    0|0
  • olur. Çiçekçiyim ve öyle cok müşterimiz geliyor..

1|0
    0|0
  • hoşuma gider.

1|0
    1|0
  • Neden abes olsun ki? Çiçekler her canlıya özeldir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 21

• Beni istemeye gelirlerken çiçek getirmemişlerdi bende onlara giderken güzel bir buket yaptırmıştım annesinin eline verdim. Çiçekçi kız istemeyemi gidiyorsunuz diye sordu. Bende hayır oğlan istemeye gidiyoruz demiştim:))

0|0
    0|0
  • Çiçek duygusundan anlayan bir erkekse eğer gayet tabi gönderilebilir... Hem artık söz ve nişan merasimlerin de kız tarafı da erkeğe çiçek götürüyor, bunu da ek bilgi olarak hatırlatayım.. Erkeklere sorulmuş ama bende fikrimi yazmak istedim.

0|0
    0|0
  • ben sevgilime almıştım ve gerçekten çok beğenmişti ( ayrıca beni takdir etmişti ) , tabiki gönderdiğin kişinin biraz zevklerina bağlı olarak değişir bu durum ama çiçek göndermek bir inceliktir kesinlikle

0|0
    0|0
    • ama sevgilin o senin. ben göndereciğim kişinin sevgilisi değilim gizli bir hayranıyım.

• bence göndermelisin hem bu durum pek alışık olduğu bir durum olmadığından daha çok dikkatini çekersin ve seni düşünmesini sağlarsın

• tam çikolataya ikna oldum ki çiçekle ilgili olumlu yorumlar gelmeye basladı. şimdi kafam karıştı.

• pasta tatli tamam da cicek niye gondericek kiz erkege?

0|0
    0|0
  • Ben sevgilime göndermiştim çok da mutlu oldu. Illa erkek kıza almaz ki çiçek. Bence gönder ama iyi seç çiçeği

0|0
    0|0
  • şöyle olur: bir dükkan, ofis açar da adam, şöyle kenar köşesi süslü görünsün diye düşünülürse olabilir niye olmasın:)

0|0
    0|0
    • benim niyetim belli gizli hayranıyım onun.

• bir müddet gizli hayran olarak devam etmek sonra da açılmak.

• fantaziye gel :D

• Teşekkür minnet duygusunu belirtmek amacıyla çiçek yollanabilir sıklamen çok uygun mesela.

0|0
    0|0
  • yollar.. ne var ki bunda. Ben sevgilime bir demet beyaz karanfil almıştım, çokta sevinmişti.

0|0
    0|0
  • Ya bir hediye olsa tamam diycem de neden çiçek :D

0|0
    0|0
    • kızlara yollanıyorsa erkeklere niye yollanmasın diye düşündüm.

• Başka bir şey yollasın biraz abes

0|0
    0|1
    • Çiçek kelimesi neden bayanlarla bagdastirilirki? Erkekler o kadar odun mudur yani?

• saçma

0|0
    0|1
    • Neden sacma?

• O zaman sanada cicek yollamasinlar hediye alsinlar.

• erkek kıza yollar ama kız erkeğe yollamaz garip geliyo bana ne biliyim ama yinede sen bilirsin

• Tuhaf sanki. Hediye neyse de çiçek sacma olur

0|0
    0|1
  • Abesin abesi olur:))

0|0
    0|0
  • Cok guzel bir davranis canim...

0|1
    0|0
  • Hayır abes degil

0|0
    0|0