Yoğun olduğunu iddia eden erkek?

Bütün gün yazmadı, yazmadı, ben yazınca da çok yoğunum eve gidince yazarım dedi nedir bu ya?:( Evet yoğun çalışıo da o cevabı yazabilecek kadar yoğun değil demekki değil mi?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• Haksızlık yapmayalım soruyu soran arkadaşımıza şimdi. Bir erkek olarak ben dürüstçe cevap vereyim güzel arkadaşım. Yoğun olabilir cevap yazamayacak kadarda olabilir ama şu var : hiç mi çay sigara yemek molası yok. Hiç mi ufak kaçamaklar yapıp dinlenemez bir kişi. Bende yoğunum ama çalıştığım süre zarfında molalarda olsun ufak tefek arazi olmalar da olsun cevap yazabiliyorum gelen mesajlara. Yargılamak hakkın çünkü aranızda olan bir ilişki var. Eski kız arkadaşımda aynıydı yoğunum yoğunum vs. Tekmeyi yiyince yoğun olan insan 24 saat yazmayan insan 5 dakikada bir yazar oldu. Kendini üzeceğine bırak o üzülsün. Konuş adam akıllı varsa bir durum çözün. Yoksada sana şunu derim üzülürsün...

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten çok yoğun çalıştığı için yazamamış olması sana neden bu kadar tuhaf geliyor? Evet, tabii ki insanın bir sigara içimi veya bir ihtiyacını görmelik kısa bir zamanı olabilir; ama adı üstünde, bunlarda da temel ihtiyaçlarını görürsün. Sana mesaj yazıp hoş beş edecek modda olması da zor o yoğunluğun içinde. O da kafanın rahat olmasını gerektiren bir şey sonuçta. Bence sadece bunun üzerinden karar verme. Tatil günlerinde veya yanındayken nasıl olduğuna bak. Eğer orda da ilgisiz olduğunu hissedersen o zaman bir değerlendirme yaparsın ancak.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kişi istiyorsa hertürlü yazar istemese bahane çokk...

0|0
    0|0
    • Bahane yani öyle mi

• Bahane tabi başka ne olacak?
      Emin ol senin biraz değerin olsa hem iş yapar hemde sana yazar arada..
      Ama biraz değerin olsa..
      Yoksa neden senle konuşsun ki?

• Hiç cevap vermese trip atıp kafa ütülersiniz, adam yoğundur.

Burnuma kezban tribi kokusu geldi.

0|0
    0|0
    • bütün gün bir kere bile yazmadı

• Olamaz mı, yalan mı söylüyor sence? Ya gerçekten yoğunsa?

Yargısız infaz yapmamalısın.

• yoğundur işine öncelik vermesine izin ver. en azından seni bilgilendirmiş

0|0
    0|0
  • Yogunluk Degil İlgilenmiyo gibi !

0|0
    0|0
  • musaıt olunca yazıyor mu pekı

0|0
    0|0
  • boğma adamı yoğun ıste

0|0
    0|0
  • Triplenme konsantrasyonunu dağıtma elemanın

0|0
    0|0
    • ya sabah bile yazmadı bir günaydın diye, öğle yemeğinde de mi yazamazdı

• tuvalette de yazabilir di ama o daha fazla zaman ayırmak istemiştir sana

• Uykusunu alamıyodur doktora götürdünmü hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen çalışıyo musun

0|0
    0|0
    • evet ben de o kadar boş değilim yğun çalışıyorum

• Bazı an oluyo değil telefona bakmak telefonun nerde olduğuna bakıcak kopek gibi susamış olmama rağmen 2-3 saat su almaya kalkamadığım zamanlar oluyo anneme dahi saatler sonra ancak acil bişey mi var diye donuş yaptığım zamanlar o kadar boş muhabbet yapma iş zamanı her zaman mesajlaşması gerekmiyo.. Bende eski erkek arkadaşıma derdim iş zamanı iş arama sabah öğle yemeği vakti yazabilirsem yazarım bikaç mesaj ki oda oyleydi.. Anlayışlı olun biraz millet öğle yemeğini 3te 4 te anca yiyiyo..

• Seni sevmiyor

0|0
    0|0
  • yoğundur. herkes sürekli mesajlaşmaktan hoşlanmak zorunda değil. bundan nefret eden bir insan olarak anlıyorum ben o adamı.

0|0
    0|0
  • Tamamen bahane

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...