Kapat

Kendinden emin kızlar erkekleri iter mi?

Herkesle çekinmeden rahat iletişim kuran ve nitelikli kızları rahatsız edici mi buluyorlar? Ve ya zor? Bana öyle geldi gibi ama bir de erkeklerden fikir almak lazım.
Güncellemeler:
Başka görüş?
Başka?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Öyleleri daha basit. Bu piyasada derim hiç işim olmaz. Ben daha çok biraz utangaç ve herkesle konuşmayan kızlardan hoşlanırım.

0|0
    0|0
    • Kendine güvenince basit mi oluyor? Garip düşünüyorsun.

• Kendine güvenen demedim. Utangaçlar kendine güvenmiyor mu? Bence sende sıradan düşünüyorsun.
      Herkesle rahat iletişim kuran bir kız profesyoneldir. Bu beni rahatsız eder. En azından ben uğraşmak istemem.

En İyi Kız Görüşü

• kendine güvenen kız daima 1 adım öndedir

0|0
    0|0
    • Biz kızlar böyle düşünüyoruz da görünüşe göre erkeklerin çoğu böyle düşünmüyor.

• Yok ya. Hepsinin ödü kopuyor galiba. :D

• ortamının nasıl olduguda önemli mesela iş hayatında olsan erkekler peşinden koşar bence

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Belki de çok fazla erkekle konuştuğun için senin kimi sevdiğin, kimden hoşlandığını anlayamadıkları için.

0|0
    0|0
  • Çoğu terleyen kız ya sevgilisi vardır? ya da utangaçtir konusmaya çekindiği için tersler ya da kabul etmez

0|0
    0|0
  • Dozaj önemli, soruna cevap alamadıkça günceledin soruyu...

0|0
    0|0
    • Evet. 3-5 yorumdan ben ne çıkarayım. :D

• 30 . . .

• Bana göre itici böyle kedi gibi olucak asil olucak aww miyav... Tamam kendimdeyim.

0|0
    0|0
    • Asil olunca kendinden emin de olmuş oluyor?

• Asil huylu olucak. Bu benim görüşüm açıkcası normal bir şekilde kimseyle konuşmam iletişim kuran biri olmadığımdan bana tuhaf geliyor.

• Nitelikli kısmı olursa herkesle iletişim kuran kızı severim

0|0
    0|0
  • kendınden emın deılde baska tarzda anlayanlar vardır muhakkak ama benım ıcın sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • Ne anlıyor bu 'Kendinden emin istemem.' diyenler? Cidden garipsiyorum.

• Ne istediklerini bilmiyorlar.

• evet cunku onlarda ne yaptıklarını bılmıyorlar

• Kendini oldugundan farkli tipler var ya marjinal takilan aslinda birbhalt degiller

0|0
    0|0
    • Marjinal değil sadece insanlarla konuşurken çıtkırılmadan, utangaç bir tavrı yok. Rahat ama laubali değil. ?

• Rahat olmasi itici oldugu anlamina gelmez

• Nefes alıyomu almıyomu onu bilmem lazım

0|0
    1|2
  • İtmez edepli olsun yeter

0|0
    0|0
  • benim için çekici bir özellik

0|0
    0|0
  • Ozguvensizleri iter matmazel

0|0
    0|0
  • Digerlerini bilmiyom ama beni fena halde iter

0|0
    0|0
    • Neden? Pısırık, utangaç mı olması gerekiyor?

• Soyle soylesem daha dogru olacak bu kiz hosladigim biriyse itici gelir surekli tartisirim bu konu icin ama benim icin arkadassa kendi hayati :)

• Birinin özgüveninnin olması güzel bir şey. Siz erkeklere bu neden rahatsız edici geliyor? Kendinizi zayıf mı hissediyorsunuz yanıdna?

• Çok bilmiş kız iter bilsede erkeğine bırakcak erkek çok dikkat eder

0|0
    0|0
    • Çok bilmiş değil. Sadece utangaç değil. İnsanlarla rahat, emin, düzgün iletişim kuruyor. Göz teması kuruyor gibi gibi... ?

• Benim dediğim kapıya bir bağlantısı çıkmaması lazım ki çıkar

• Senin kapı? Yani şu yazdıklarım itici mi, değil mi?

Kızlar Ne Diyor 1

• yoo cool olacaksın

0|0
    0|1
    • çok iticisin -.-

• Ozaman çekiciyim ^^

• buyurkızım, kimle konuşuyorsun?

Yükleniyor...