Erkekler Ne İster?

Erkekler ne ister Erkekler ne mi ister? Buyrun size uzun bir liste, önce kısa bir liste olarak başladı ama yaz yaz bitmedi, demek ki erkekler sanıldıkları kadar da basit veya ilkel değil . Hepsini bir anda okuyup bitirin sözlü ya da yazılı olacaksınız diye bir derdiniz yok. Tekrar tekrar okuyun. Bir daha okuyun. Erkekler Ne İster öğrenin ve hatta siz de eklemek istediklerinizi ekleyin, eksik bıraktıklarımı ya da yok canım o kadar da değil dediğiniz yerleri belirtin. • Erkekler öncelikle bakımlı ve çekici bir kadın isterler.

  Çekicilikten kastım mankenlik değil, hafif kalçanın kimseye zararı yok ama erkekler kendine bakımsız ya da sağlıksız bir kadından da hoşlanmazlar. Ter kokusu, tırnak kiri, elbisesinde leke dendiği zaman çağrışım yapan ilk şey ameledir. Onu da aşağı gördüğümden söylemiyorum, insan hali herkes kirlenir, terler, hasta olur, ama bunu bahane edip de kendine bakmayan ve ona her yaklaştığımda bana Ramiz Usta’yı hatırlatan bir kadınla da beraber olmak istemem. Kadın, usta bir aşçı gibi elindeki malzemeyi en iyi şekilde değerlendirip onu en iyi gösterebilecek hünere sahip olmalıdır. Gerek giyim, saç kesimi, saç rengi, gerekse de fiziki yapısı her zaman olabileceğinin en iyisi olmalıdır. Cartlak sarı saç ve boya küpüne bandırılmış bir surat da kastetmiyorum burada. Kalçanız büyükse büyük olduğunu bilin, uygun bir ceket ve kemerle belinizi inceltip o kalçayı öyle bir güvenle taşıyın ki görenlerin ağzının suyu aksın.

 • Erkekler dürüst, güvenilebilir, ve açık sözlü bir kadın isterler.

  Eğer diğer arkadaşlık ilişkilerinizi bahanelerle veya yalanlarla yürütüyorsanız erkek arkadaşınızın bundan tek anlayacağı onunla olan ilişkinizi de yalanlarla yürüttüğünüzdür. Eğer bir arkadaşınızla buluşmak istemiyorsanız istemediğinizi söyleyin, kalkıp da binbir dereden bahaneler üretip mahçubiyetten kurtulacağınızı zannetmeyin; tam tersine eğer olur da yakalanırsanız yalanınızla asıl o zaman mahçup olacağınız gibi arkadaşlığınızı bile kaybedebilirsiniz. Hele ki erkek arkadaşınızın da bunları yuttuğunu zannetmeyin. İyisi mi beyaz yalan bile olsa kullanmaktan kaçının, dürüstlükten kimse birşey kaybetmez.

 • Erkekler ilişkilerinde sadık bir kadın isterler.

  Erkeklerin yalana karşı 6. hisleri güçlüdür. Bir ya da iki kere kandırabilirsiniz ama sonrasında asla. Aynı anda üç erkekle çıkan kadınlar da gördüm. Ve yine bu aynı kadınların etraflarında bırakın erkek arkadaşlarını, hiç kimse kalmadığı için üzüntülerinden yerlerde süründüklerini ve salya sümük ağladıklarını da gördüm. Ve hatta yine kendini değiştirip sonunda gerçekten mutlu olan ve erkeklerini de mutlu eden kadınları da gördüm. Sadakat ilişkinin bel kemiğidir.

 • erkekler nasıl kadınlar sever
 • Erkekler istediklerini çekinmeden söyleyen bir kadın isterler.

  Boğazda malikane istiyorsanız onu da söyleyin tabi ama asıl kastım yeri geldiğinde ne istediğinizi bildiğinizi ve onunla paylaşmak istediğinizi de belirtin. "Bu akşam iş çıkışında Ayşe Nil ve Hüsnü Can'larla buluşuyoruz, sen de geliyorsun" gibi yaptırımlardan da kaçının, hele hele iki saat sonrası, akşama, ya da hafta sonu gibi kısa bir müddet sonraysa. Bunlar istekten ziyade emri vaki sınıfına girdikleri için erkek bünyesinde istenmeyen yan tesirlere yol açabilir.

 • Erkekler oyun oynamayan bir kadın isterler.

  Bakarsınız ki en yakın kız arkadaşınız erkek arkadaşına ya da erkek arkadaşı aday arkadaşımıza türlü alavereler çevirip oyunlar oynar. Erkekler bu oyunların farkındadır. Ne oynandığını iyi bilirler. Olur da oynamasını bilmeyen birine rastlarsanız bir seferlik kurtarırsınız. Ama o oyunu sizden oynamasını iyi bilenler olduğunu da unutmayın. Oyunlardan kastım gereksiz kaprisler, zamansız istekler ya da dayatmalar, veya oldu bittiler. Günün birinde duyarsınız en yakın kız arkadaşınız maça kızından beter pişti olmuştur oynadığı oyunda, aman diyeyim oyunlardan uzak durun. Neyse odur.

 • Erkekler kendine güvenen bir kadın isterler.

  İş gezisindeki bir erkeğin en son istediği, canı sıkıldığı için ikide bir onu arayan ya da mesaj gönderen bir kız arkadaş ya da eştir. İlla iş gezisi de değil, kimi kadın kocası kahveye maç seyretmeye gittiğinde bile "Ne zaman geliyorsun?" diye kahveye telefon açarlar. Bir hobiniz olsun. Kitap okumak, örgü örmek, ya da akşamları dans okuluna gitmek gibi. Boş oturan kafaya ister istemez şeytanlar üşüşür ve sizi hemen "Bu adam şimdi n'apıyor?" gibi düşüncelere sevk eder.

 • Erkek ne ister
 • Erkekler sorumluluk sahibi, yaptığı işi üstlenip, sahiplenecek bir kadın isterler.

  Dakikasında soru sorup, "Ay şunu şöyle mi yapsam, bunu böyle mi alsam" diyerek erkeğinizi baymayın. Bunun altında annelik sorumluluğuna sahip bir kadın isteme arzusu yatar. Eğer sorumluluk bilincindeyseniz ne ala, ama yok ben herşeyimi danışırım da yaparım diyorsanız, "Geçmiş olsun".

 • Erkekler duygusal açıdan dengeli, olgun bir kadın isterler.

  Olgunluk zaten içinde bulunduğu koşullara bakmadan duygularını dengelemek anlamına gelir. Olmadık yerde parlayıp da sağa sola çatan, arkadaşlarına bağıran birisi yarın öbür gün kocasına da parlar. Her konuda ve özellikle duygularınızla ilgili dengeli olmaya özen gösterin. Sonradan "Çok kıskancım, n'apayım, özür dilerim" demenin hiçbir faydası yok.

 • Erkekler tertipli ve düzenli bir kadın isterler.

  Aslan yattığı yerden bellidir; temizlik, tertip ve düzen de bunun bir parçası. Hani sırf tertip uğruna misafir odasındaki koltuk takımının örtüsü kırıştı diye de cıngar çıkartmayın, ama yere düşen bir kırıntıyı da fosilleşmeden süpürün. Hele o tutam tutam saçları aman ki anında imha edin. Saç teli başta güzeldir, ayak parmaklarının arasında değil.

 • Erkekler hoşgörülü, ve yumuşak başlı bir kadın isterler. Bu da annelik duygusuna ve annelik kapasitesine sahip olduğunu gösterir kadının. Eğer olur da günün birinde Mikelanjelo'dan esinti bir şaheser çizerse çocukları duvara, çarmıha gerilsin istemezler. Artı o çocuk yeri gelir kendileri de olabilirler yemek yapmaya çalışırken davlumbazı ateşe vererek.

 • Erkekler esprili, mizah anlayışı olan, ve eğlenceli bir kadın isterler.

  Tabi her abuk fıkraya ya da espriye de kahkahalarla gülmek değil bahsettiğim. Aynı şeylere gülüyorsanız, ortak zevkler paylaşıyorsanız erkek bundan daha fazlasını istemez. Beraber müzeye gidin, gezi veya yürüyüş yapın. Okuduğunuz güzel bir yazıyı onunla paylaşın, beraber eğlenin.

 • Erkekler kadınlığını bilen ve koruyan bir kadın isterler.

  İnsan olmanın gerekliliği olan bedeni ihtiyaçlarınızı erkeklerin önünde gidermeyin. Evet, doğru anladınız, kastım osurmak, geğirmek, burun karıştırmak veya tuvalete gitmek. Biz bunları zaten fazlasıyla yapıyoruz ve fazlasıyla yapan diğer erkeklerle beraber takılıyoruz. Bir de sizin yapmanıza hiç gerek yok.

 • Erkekler rahat bir kadın isterler.

  Kimi kadın her bir lafın altında taş arar, ya da her olayda bir art niyet gözetir. Olmadık yerde sorun yaratır. Erkekler genelde rahat bir yapıya sahip olduklarından bu şekilde davranan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. İçinizin rahat olmasına dikkat edin. Çok stresliyseniz o gün buluşmayın ya da stresinizin farkında olun hatta ona da söyleyin ki o da eğer bir şekilde parlarsanız anlayışla bakabilsin.

 • Erkekler kendilerine her konuda destek olacak bir kadın isterler.

  Reklamda görmüşsünüzdür. Karı koca alışverişteyken hanım pahalı olan ürünü seçiyor ve erkek de bir derin nefes alıp önceden değiştirmiş olduğu fiyat etiketlerini geriye koyuyor. Bazı şeylere tabi ki oturup beraber karar vereceksiniz, ya da siz kendi başınıza kararlar alacaksınız, ama erkek arkadaşınızın kendi başına aldığı kararları da destekleyin sevmeseniz ya da istemeseniz bile. Hatta ona da bunu belirtin. Sevmediğinizi, ama sadece onu desteklemek adına, ona inandığınız için arkasında olduğunuzu söyleyin. Bunu gören bir erkek bir dahaki kararlarında hep size danışacaktır.

 • Erkekler kavga ve gürültü yapmayan bir kadın isterler.

  Sinirli, bağıran, konuşmayı ya da tartışmayı bilmeyen kadın istemezler, hele hele arkadaş ya da aile ortamında. Eğer olmadık bir durumla karşı karşıyaysanız olayı sakinlikle algılayın. Gerekirse gözleriniz kapalı içinizden ona kadar sayıp sakinleşmeyi deneyin. Ama parlayıp da kavga ederseniz, haklı olduğunuz bir konu olsa bile cıngar çıkarttığınız için sonuçta onun gözünde siz suçlu duruma düşersiniz.

 • Erkekler oturup kalkmasını, konuşmasını ve özellikle susmasını bilen bir kadın isterler. Atalarımız söz gümüşse sukut altındır demişler. Bu sözün bundan daha da cuk oturacak başka bir manası yoktur. Yorucu bir günün ardından bırakın kocanız eve geldiğinde biraz kafasını dinlesin. Hemen otomatiğe bağlanmış havan topu gibi ardı arkası kesilmez sorular ve günlük hayat karmaşasıyla kafasını daha da zorlamayın. Bir kadeh rakı mıdır, yoksa on dakikalık futbol özeti midir bırakın içsin, izlesin. Rahatladıktan sonra o size zaten açılmaya başlar.

 • Erkekler ne ister
 • Erkekler kendilerini kamçılayan ve kendilerini geliştirmeye yardımcı olan bir kadın isterler.

  Bundan kasıt komşunuz Hamdi Bey'in yeni arabasını laf arasında anmak değil tabii. İlişkinizde ne kadar ilerlediğini, onun fikirlerine önem verdiğinizi veya kendi işinde ne kadar yükseldiğini belirtmeniz ve daha da iyisini yapabileceğini belirtmeniz yeterlidir. İlişkinizde yaptığını beğenmediğiniz birşeyi nasıl geliştirebileceğini, ve o geliştireceği huyunun veya davranışının sizi nasıl etkileyeceğini ve bu etkinin de yine ona pozitif olarak nasıl döneceğini basit bir dille anlatırsanız bunun karşılığını geç de olsa göreceksiniz. Dikkat edin ki değiştirmek demedim, geliştirmek dedim. Siz de öyle deyin.

 • Erkekler paylaşmasını bilen bir kadın isterler;

  sevincini, hüznünü, başarısını, zamanını, yaptığını ya da yapmadığını bile paylaşan bir kadın isterler. Hayat zaten paylaşmak ve bu sırada kendinizi öğrenmekten ve ileriye götürmekten ibaret. Paylaşın mutlu bir beraberlik için.

 • Erkekler konuşmaktan çok dinlemesini bilen bir kadın isterler.

  Benim şimdiye kadar gördüğüm şu ki kadınlar birşeyi dinlerken kulaklarıyla değil gönülleriyle dinliyorlar, mantıklarıyla değil duygularıyla değerlendiriyorlar. Erkekler bu kadar mantıklı bir düşünce yapısı içindeyken kadınların da onları biraz bu şekilde dinlemelerinde fayda vardır. Yoksa üzerinize giydiğiniz kıyafetin rengini beğenmemesi, o kıyafetin sizi şişman gösterdiğini söylemesi anlamına gelmez. Ama siz öyle düşündüğünüz için sanki o da öyle söylemiş ya da söyleyecekmiş gibi bir beklenti içinde dinlemenin hiç mi hiç alemi yok.

 • Erkekler yatak odasında canlılık, yaratıcılık, hareketlilik gösteren, kendini vererek ve zevk alarak beraberlik istedigini belirten, ve erkeğinin istediğini yerine getiren bir kadın isterler.

  Erkeklerde görsellik çok önemli. Boşuna Playboy veya Penthouse dergileri abonelikleri en yüksek olan iki magazin değil. Görsellikle beraber erkekler kimyasal ve hormonsal olarak da en güçlü bağı cinsellik sırasında kuruyorlar. Erkeklerin cinsellik sırasında duygularının doruk noktalara çıkmasının nedeni de bu. Doğal olarak fiziksel bağ yani cinsel beraberlik her zaman en güçlü. Bunu ne kadar yaratıcı, içten ve istekli paylaşırsanız erkeğiniz hem o kadar mutlu olur, hem de kalkıp o istekleri ve arzuları başka yerlerde aramaz. Yatak odanızda, erkek kafasında oluşabilecek "Çocuğumun annesi" imajını elinizden geldiğince silmeye çalışın.

 • Erkekler ne ister
 • Erkekler kendilerine romantik sözler fısıldayacak, gerektiğinde başlarını ellerinin arasına alıp saçlarını okşamayı bilen kadın isterler.

  Hani erkeklere mağara adamı damgasını yapıştırmak kolay, çünkü adam öncelikli olarak erkek için kullanılan bir kelime. Ama sadece erkekler mağara adamıdır, ve ilkeldir gözüyle bakmak, "Onlar romantizmden ne anlar" demek yanlış. O çağlarda kadınlar da mağaralarda yaşarlardı hatırlatırım.

 • Erkekler yemek yapmasını bilen ve yapan bir kadın isterler.

  Bu demek değildir ki aşçı gibi veya temizlikçi gibi hizmet edin. Ama erkeğin kalbine giden yolun da midesinden geçtiğini unutmayın. Bu her dilde böyle. Kadınlar nasıl alışverişte kendilerinden geçerler, ayakkabı üstüne ayakkabı, çanta üstüne çanta almak isterler, erkekler de yemek sırasında aynı duyguları yaşar lokma üstüne lokma, çiğnemeye bile gerek duymadan yutarlar. Tabi görev paylaşımı yapıp masayı ona toplatmak, bulaşıkları yerleştirtmek ya da hatta yıkatmak da sizin tatlı sözlerinize ve bu listedeki bilgileri ne kadar iyi uygulayıp uygulamayacağınıza bağlı.

 • Erkekler aşk yaşayabilecekleri, duygularını korkmadan gösterebilecekleri kadın isterler.

  Erkekler doğru kadını bulduklarında onun için yapmayacakları yoktur. "Erkekler aşık olmaz, onlar sadece bacak aramızın peşindedirler." diye düşünmek yanlış. Herkes kendi çapında, kendi kapasitesinde yaşar aşkını. Karşısındaki de onu öyle kabullenir. Yok beklentilerinizin altındaysa o zaman durmayın, yolunuza devam edin ve onu değiştirmeyi düşünmeyin ya da değişeceğini beklemeyin. Ama kalkıp da "Bu erkekler hep böyle, aşktan ne anlarlar, ne yapsam boş." da demeyin.

 • Erkekler ne ister
 • Erkekler yeri geldiğinde kendi başlarına bırakılmak top, tavla, pişti oynamak isterler, meyhanede demlenmek isterler. Ya da evde Play Station karşısında Avrupa Devleri’ne karşı naçizane elden kontrollü kumandalarla destanlar yazarlar. Bırakın kendi hallerine, döksünler kurtlarını. Sonra hatta size de anlatsınlar nasıl iki büyük devirdiklerini, Türkiye’yi elli beş kere muasır medeniyet seviyesine getirdiklerini ya da Juventus’a nasıl 5 tane attıklarını. Siz nasıl manikür, pedikür, kuaför ya da alışveriş sırasında deşarj oluyorsanız erkekler de böyle deşarj oluyorlar. Sonunda şöyle uzun uzadıya bir öpücük kondurun ki dudaklarına o fiziksel bağı tekrardan yakalayın.

 • Erkekler kendilerini yalnız bırakmayacak bir kadın isterler.

  Şimdi yukarıdakiyle çelişmedin mi diye sorabilirsiniz. Hem yalnız bırak, hem bırakma? Yukarıda da dediğim gibi herşey yeri geldiğinde değerli. Eğer uzun bir yola çıktıysanız, vardığınız zaman "Sağ salim vardım" diye bir mesaj atın. Ya da yola çıkan oysa mesaj atıp sorun "Sağ salim vardın mı" diye. Araya okul tatili girdiyse, ya da bayram tatili dolayısıyla ayrı kaldıysanız "Aşkım keyfim yerinde, sen de burda olsaydın olurdum dört köşe" şeklinde onun kafasını rahatlatıp onu özlediğinizi ve onunla yeniden beraber olmak istediğinizi belirten abartısız bir mesaj da gönderebilirsiniz. Ama kalkıp da on beş mesaj gönderip yirmi iki tane de cevapsız çağrı bırakmayın telefonuna. Yine kıvamında olmak olan önemli olan.

Sonuçta biz erkeklerin her ne kadar ilkel olduğunu düşünseniz de, bize her ne kadar mağara adamlığını yakıştırsanız da biz erkekler sosyal canlılarız ve yalnız kalmak istemeyiz. Ve hatta Cosmo gibi dergilerin belirttiğinin aksine kadınlarla çok daha fazla ortak yön taşırız. Yeter ki size uygun olanımızı bulun, kafidir.

7|1
3936

En İyi Kız Görüşü

 • Ben biraz dengesizim galiba.Çabuk sinirlenebiliyorum.

  Ama bence erkekler de biraz her lafın altında bir şey arıyor.Ben genelde bir şey aramam.Ne söylediyse o.Yani "hayattan sıkıldım" dese, "benden mi sıkılmış" diye düşünmem.Ama erkekler düşünebiliyor bazen.

  Bence sofrayı toplaması gerektiğini bilmeli, benim söylememe gerek olmalı.Ben nasıl o söylemeden gidip yemek yapmışsam, o da ben söylemeden sofrayı toplaması gerektiğini, bulaşıkları makineye yerleştirmesi gerektiğini bilmeli.

  0|0
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Bazıları çok kişisel. Bazı kısımlarsa bireysel beklentilerini de "erkekler böyle ister" diye ifade etmişsin. Biraz dişil ve duygusal birine benziyorsun kimi maddele benim beklediklerime uymuyor.


  Değinilmemeş olan aklımda çok şey var amabir iki tanesinden bahsetmek gerekitse: Kafayı boş şeylerle doldurmayan ve yüzeysel olmayan; dedikodu ve moda hariçi konular da konuşabilmek isterim. Çıt kırıldımlık ve aşırı zayıflıkta iticidir mesela. Kadından ziyade çocuk izlenimi veriyor.

  0|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 38

 • Konuşma, susma, paylaşmak bunları imkansız

  0|0
  0|0
 • 3saat

  erkekler hep ister , istedikleri kendilerinde var mı onu düşünmeyi hiç istemezler. ve bir sürü eksileriyle dünyanın en mükemmel kadınlarına layık görürler kendilerini.

  0|0
  0|0
 • Böyle birini bulsalar bile kıymet bilmedikten sonra bi anlamı kalmıyo ki.Bu tip kızlar genelde üzülen taraf oluyorlar.Sevdiğimiz kadar üzüldüğümüz bir dünyada yaşıyoruz.

  0|0
  0|0
 • GÜZEL ;)

  0|0
  0|0
 • Erkekler mutlu kadin ister. Surekli depresyonda olan kadinla ugrasmayi kimse istemez.

  0|1
  0|0
 • 8saat

  erkeklerin istemediği yok. aşık bir erkek gördüğümde bu saydiklarini yapmiyor o kadin. ama adam yine de aşık.

  0|0
  0|0
 • peki bu kadar şey istiyolar ve hatta bazı erkekler de bunları buluyo, yaşıyo. peki istediklerini elde ettikleri halde neden sevgilisini, eşini vs. yine de aldatma ihtiyacı duyuyo ben bunu çok merak ediyorum. muhteşem bir ilişkisi olduğu halde yine de değişiklik istiyorlar.peki o zaman kendilerine sadık kalacak bir eş aramakla çok büyük haksızlık etmiş olmuyorlar mı. kısacası hep bana hep bana diyorlar.haksızlık

  0|0
  0|0
 • hiçbiri. erkekler kendilerini süründüren kadınları ister. onlara b. k muamelesi yapılsın ister. nokta.

  0|0
  0|2
 • erkekler ne istediğini bilmezler... örf ve adetlerden dolayı mdır bilmem ama, burada bahsettiğiniz model bir erkeğin eğlenmek için aradığı kız modelidir. bunun tam tersi ise erkeğin evlenilecek gözle baktığı kız modelidir. üzgünüm ama budur gerçek.

  0|1
  0|0
 • Çok şey istemişler sağolsunlar ama bunların başına kadınlar diye yazarsanız aynı kapıya çıkarız...Yani insan olmak lazım önce...Saygı lazım... Yazınız güzel, kelimeleri seçişiniz gayet iyi...Tavsiyelerinize de uymak galiba en iyisi...

  0|0
  0|0
 • Sipariş üzerine çalışmıyor maalesef aşk.İnsan aşık olacağı kişiyi maddelere göre belirleyemiyor. Aşık olma sürecinde bu maddelerin hiç biri aklınıza gelmez sonuçta ama sevgili olduğunuzda bu maddeleri talep eder hale geliyorsunuz. Bu salt erkekler için geçerli değil kadınlar için de aynı durum var. Aşık olduğunuz kişiyi seçtiğiniz o haliyle beğendiğiniz kişiyi toplumsal ya da popüler maddelere sokmaya çalışıyoruz. Eğer o bizim bu restimize cevap verir MADDEleşirse aşık olmaktan vazgeçiyorsunuz.

  0|0
  0|0
 • Erkekler bütün bunlara sahip bir kadın bulduklarında korkarlar. Çekinirler. Siz mükemmel kadın tarfii yapmışınız ama erkeklerin kendi içsel sorunlarını ya da komplekslerini kadınlara mal etme gibi bir huyları vard. Dolayısıyla bu davranışların yarısını bile yapan bir kadın erkeklere kendi eksiklerini hatırlatacağı için baştan ayağa komplekse bürünürler. Bunlar madde madde sıralarken de makul olmak gerekir. Sen ne kadar "MADDE"leştin de karşındakinden talep edebiliyorsun? evet provokatif oldu?

  0|0
  0|0
 • 9saat

  Emeğine sağlık

  0|0
  0|0
 • bence kendine güvenen ve tek başına kalsa bile herşeye göğüs gerebilen bir kadın gormeleride çok önemli. Artık günümüzde sığınmacı, erkek gölgesinde yaşayan kadınlar erkeklere çok çekici gelmiyor. İşinde hırslı, arkadaşlarına vakit ayıran ve sevgilisini hayatının odak noktası yapmayan insan her zaman daha çekicidir!
  Bu yüzden tinder, erkek sepeti gibi kadınların da seçme hakkının yüksek olduğu siteler çok popüler. Artık kadınlar güçlü ve erkekler için çok çekici

  0|0
  0|0
 • tavsiyelerine uyacağım:)

  0|0
  0|0
 • hem neden surekli erkekler ne ister? i kinusuyoruz hep mi kadinlar erkekler icin mucadele etmeli artik kadinlar ne ister? i kinusmanin zamani geldi de geciyor biraz da biz rahat edelim erkekler mucadele etsinler.

  0|0
  0|0
 • malesef ne istediklerini anlamak munkun degil sıkmak ama sıkılmamak kiskanmak ama kismanilmamak her istedigini yapmak ama yaptirmak hesap vermeden istedigi her seyi yapmak ama hesap vermemek vs.. iste boyle adaletsizce yasamak.

  0|0
  0|0
 • Ne ister ama ne bulurlar!!

  0|0
  0|0
 • erkekler kelimesini silip kadınlar kelimesini yaz aynı kapıya çıkarsın:)

  0|0
  0|0
 • Erkekler ne ister, onu ister, bunu ister, şunu ister bu nedir kardeşim, her insanın kendine göre bir karakteri var, ve hiç kimse hiç kimse için değişmek zorunda değildir.

  0|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  18

Erkekler Ne Diyor 35

 • Yok artik abi ne yaptın 😃okuyamadim bile ne kadar çok şey istiyormuşum 😃temizlik dürüstlük bir kaşık sevgi bir kaşık saygı 😃 3 tutam guler yüz 😂 boy farketmez 😃😃 fedakar olsun sevgi ister abi sevgi okadar abartmayin roman yazmışsın 😃😃 rabi kişiye göre ostekler değişiyor o ayri mesele 😃 boyle gülücükler saçan bir kadın ister başka bir şey istemem neyse susuyorum çok konuştum 😂😂

  0|0
  0|0
 • 5saat

  Baba baya çok sey istıyormusuz

  0|0
  0|0
 • 10saat

  Emeğine sağlık.

  0|0
  0|0
 • 12saat

  büyük emek verilerek yazılmış

  0|0
  0|0
 • Erkek kendine aşık sürekli güleryüz bir kadın ister..

  0|0
  0|0
 • Hakkınız var inkar edemem. Ama bu yazı bir erkek tarafından yazıldı. Erkeklerin görüşlerini dikkata alması da kaçınılmaz. İçsel sorunlarımızı kime maledeyoruz, bunu hiç düşünmedim. İçsel sorun sorundur nihayet. Herkesin olduğu gibi erkeklerin de sorunları var ve bunları açığa çıkarmak da herkes gibi oluyor. Yani etrafına saldırararak. Benim saldırılarım yazıyla, kalemimle oluyor. Bu bir şiddet olarak nitelendirilebilir kadınlara karşı. Siz de nasıl erkek isediğinizi yazın rahatlayın bence.

  0|0
  0|0
 • 8saat

  Benim istediğim iki tane faktör var bayanlarda, güven versinler, vefayı bilsinler.

  0|0
  0|0
 • gayet hoş bir yazı olmuş.Yazıyı eleştiren kadınlar olacaktır elbet onların da isteklerini belirten yazılar elbette var ve her ,ki tarafında anlaşılmasını zorlaştıracak yönleri elbette var.Herşey çok kolay olsaydı bu işin ne heyecanı kalırdı ki ?

  0|0
  0|0
 • 3saat

  Meme en başta olmak üzere bir çok şey..

  0|0
  0|0
 • 5saat

  Kesinlikle

  0|0
  0|0
 • 9saat

  Emeğine Sağlık.

  0|0
  0|0
 • 4saat

  Ister de ister

  0|0
  0|0
 • 12saat

  Erkekler de çok şey istiyor..

  0|0
  0|0
 • vay anasını sayın seyirciler ben o kadar çok şeymi istiyomuşum... bence yazarın adı erkekleri özetlemiş :)))

  0|0
  0|0
 • Güzel omuş fakat fazla yazılmış gibi.

  0|0
  0|0
 • 11saat

  Huzur ister...

  0|0
  0|0
 • Ben bu kadar şey istemiyorum.Bakımlı istediğim kriterlerin en az 3ünü içeren karakteri sağlam bir kız yani.O kadarcık :P :D

  0|0
  0|0
 • Erkek Kadın ister bukadar yazmana gerek yoktu.

  0|0
  0|0
 • 9saat

  Emegine saglik

  0|0
  0|0
 • gerçekten birşeyler yaşamış insan kendini belli ediyor

  0|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  15
Yükleniyor... ;