Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Erkekleri kolayca etkileyebilmeniz ve onları baştan çıkarmanızı sağlayacak 15 etkili yolu sizler için listeledik.

Erkekleri Nasıl Etkilerim?

Erkekleri etkilemek aslında sanıldığından da çok kolaydır. Yapmamız gereken şeyler çok basit. Biraz doğal olmak, temiz olmak ve kendini çekici göstermek bir erkeği etkilemeye yetecektir.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Videosunu izlemenizi de tavsiye ederim:

1) Temiz olun

Erkekleri etkilemenin yolları deyince akla temiz olmak gelir. Güzel görünmek temiz olmak değildir. Aman süslü görüneyim diye dikkat ederken, aynı zamanda ter kokuyor olmayasanız. Mutlaka onu görmeden önce duşunuzu almış olun. Mis gibi kokmalısınız. Kuaförde yapılı saçlar unutulmaz, ama termemiz mis gibi teninizin kokusu asla unutulmaz. Bunlardan birini yaparken, sakın öbürünü atlamayın. Yani hem güzel, hem temiz ve bakımlı olun.

2) Doğal olun

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Nasılsanız öyle davranın yanındayken. Nefret ettiği bir şey varsa ve bunun farkındaysanız, tabii ki yapmamaya dikkat ederek, yine de ne kadar kendiniz olursanız, sonradan faydasını o kadar görürsünüz. Çünkü, devamlı olarak tiyatro oyuncusu gibi yapay yaşayamayacaksınız nasıl olsa ilişkinin devamında. Ve birkaç zaman sonra adam bakacak ki, tanıdığı kişi bu kadın değilmiş. O zaman size güveni sarsılır, sahte olduğunuzu düşünebilir.

Aman dikkat edin. Baştan etkilemek için, olmadığınız gibi davranmayın. Sizi sevdiyse ilk tanıdığı doğal halinizle, korkmayın alışacak size ve hatta çok da takdir edileceksiniz, enteresan ve gerçekçi bulunacaksınız onun tarafından.

Erkekleri etkilemenin yollarından biri de; çok şikayet etmeyen sabırlı kadınlardan olun!

3) Uyumlu ve uysal olmaya çalışın

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Erkekler sert ve dominant kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerine sevgili ararlarken, bu kadının içinde, aynı zamanda mutlaka bir anne bulmayı da isterler. Anlayışınızın ve sabrınızın sınırlarını genişletmeye önceden kararlı olun. Hatta çalışın bu konuda özel olarak. Etrafta mutlu görünen çiftlerdeki "kadın karakter" nasıl ve ne yapar, bunu bir inceleyin. Göreceksiniz ki şikayet etmeyen, sabırlı kadınlardır bunlar.

4) Erkekleri etkilemenin yolları güzellikten geçer; güzelliğinizin farkında olun

Biliyorsunuz her kadın güzeldir. Bakımsız kadın vardır. Onun karşısında kendinizden emin bir duruşunuz olsun bu anlamda.

5) Yüzünüzdeki en güzel fiziki özelliğinizi tesbit edin

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Geçin bir aynanın karşısına. Yüzünüze bakın önce. İnsanlar herşeyden önce yüzyüze gelir biliyorsunuz. Bakın...En dikkat çekici şey nedir yüzünüzde? Gözleriniz mi? Saçlarınız mı? Dişleriniz ya da dudaklarınız mı? Hemen en beğendiniz hangisiyse karar verin ve onu daha güzel görünmesi için ne yapabilirsiniz araştırın. Gerekirse bir güzellik uzmanından bu konuda fikir alın.

6) Sonra boy aynasını karşısına geçip, aynı uygulamayı vücudunuz için yapın

En hoş görünen nereniz? Bacaklarınız mı? Poponuz mu? Belinizin inceliği mi? Karar verin.

7) Sıra gardırobunuza göz atmakta

Size en yakışan giysilerin haricindekileri yok edin öncelikle. Eski bile olsalar, yakışanları sakın atmayın. Neler eksik sizce şimdi?

Hangi giysilere ihtiyacınız varsa not alın
Alışveriş çılgınlığı sırasında, ayakkabıya ihtiyacınız olduğu halde defalarca üst üste kazak almış olabilirisiniz mesela. Bu çalışmayla hatanızı fark edebilirsiniz. Şimdi yapacağınız şey, not kağıdınızda ne eksikse bunları tamamlayın ilk önce.

9) Ayakkabılarınız daima kaliteli olmalı!

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Üzerinize ne giyerseniz giyebilirsiniz. Bu genç ve güzel kadın, zaten ne olsa yakıştırır kendine. Ama ayağınızdaki ayakkabı kalitesizse, aradığınız kalitedeki adamı da etkilemeniz çok zor olur kızlar. Tek paraya kıymayacağınız giysiniz ayakkabılarınız olmalı. Çok önemli! Az da olsa, öz olsunlar. Ama sakın kalitesiz olmasınlar.

10) Kıyafetiniz demode olmasın

Ama kendinizi moda olan giysilerin kurbanı edip de, sizi güzelleştirmek yerine çirkinleştirecek giysileri tercih etmeyin. Kızlar! Moda olan şeyleri yakıştırarak üzerinde taşıyorsanız, böyle giyinebilirsiniz. Ama üzerinizde emanet gibi duruyor, size yakışmıyor gibi bir hissiniz varsa, hiç endişe etmeyin ve retro giyimin çok kabul gördüğü bu günlerde, geçmişe ait size yakışan ne varsa onları giyin günün moda kıyafetleri yerine. Hatta annenizin gençlik giysilerinden duranlar varsa, hemen onlara bir göz atın. Yakışanı derhal gardırobunuza alın.

11) Sabit bakım uygulamalarınıza günlük hayatınızda zaman ayırın

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Bunlar, önce kendinizi iyi hissetmeniz, sonra da muhtemelen hayatın hiç tahmin etmediğiniz bir anında karşınıza çıkacak kişiyi vakit kaybetmeden etkilemek adına çok önemlidir. Günde bir kez duşunuzu alın. El, ayak, saç, cilt ve diş bakımınız daime 4/4 lük olsun. Unutmayın, erkekler için ilk olarak temizlik ve bakımdır önemli olan, süs püs değil ...

12) Dış görünüşle ilgili temel işlerimizi hallettikten sonra, ruh halimize bir göz atalım

Erkekleri etkilemenin yolları da dahil tüm ilişkilerde, neşeli insanlar hemen kabul görürler toplumda. Bu durumu sağlamaya, yüz ifademizi ve iç dünyamızı rahatlatmak için gereken bilgiyi araştıralım. Bu bilgileri alabileceğimiz kitapları bulup okumak, buralardan öğrendiklerimizi tatbik etmeye çalışmak iyi sonuç verecektir.

13) Mesleğimiz olmasa bile, bir hobi edinelim

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Hatta bu hobi erkeklerin dünyasına hitap edebilsin... Mesela otomobillerle ilgili ya da futbolla ilgili bir şeyler olabilir. Yemek yapmayı mutlaka öğrenelim. Erkekler sıradan kızlardan hoşlanmazlar. Bir hobi seçelim. Örgü örmek gibi şeyleri seviyorsak yapalım. Ama erkek bundan etkilenmez. Böyle şeyleri kendimiz için yapalım sadece. Beğendiğiniz erkeği etkilemenin en kolay yolu, spor, müzik ve bilgidir. Ve zamanı geldiğinde kuracağınız sofra...! Yaptığımız güzel yemeklerle kestirmeden kalbine gidebileceğimizi hiç aklınızdan çıkarmayın. Hobimizi bu başlıklar içinde oluşturursak, onları çok daha çabuk mest edebiliriz!

14) Erkekleri her an hazır ve nazır beklesek de belli etmeyelim!

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

İçiniz gitse bile, arada "meşgulum" demeyi bilin! Bu erkekleri sizden uzaklaştırmaz, tam tersine dozu kaçırmazsanız köleniz haline bile getirebilir. Korkmayın "işim var" demeye!!!

15) Fazla soru sormayın!

Hele de ikinizle ve ilişkinizle ilgili. Bunu yaparsanız, kaçacak delik arayabilirler. Erkekler avcılığı severler. Unutmayın avlar hep kaçmaya çalışanlardır. Ve bu hikayede siz "av" konumundasınız. En yapmamanız gereken şey, "bu ilişkiye bir isim koymanın zamanı gelmedi mi artık?" ya da "ne zaman evleneceğiz?" gibi sorular sormaktır. Sizi sevse bile, bu sorular işin büyüsünü kaçırıverir birden. Kızlar onlara soru sormayın. Erkeği etkilemenin yolları kısaca bunlar. Emin olun böylece çok daha çabuk varırsınız istediğiniz sonuca!


8|7
4474

En İyi Kız Görüşü

 • neden erkekleri etkilemeye çalısır kadınlar? önemli olan, seni sen olduğun için seven biri değil mi? hiç bişey yapmasan da o gelir ve sever seni zaten.

  4|1
  0|2

En İyi Erkek Görüşleri

 • erkekleri etkilemenin yolları çok da zor değil. Tavsiyeler güzel. Erkekleri etkilemenin yolları için benim önerilerim: kendine güven, bakımlı olmak, anlayışlı olmak, ve erkekleri anlamak, anlamaya çalışmak. Emin olun erkekler kendilerini etkilemenin yolları kullanılıyor mu kullanılmıyor mu farkında değiller. Kendimden biliyorum :)

  0|0
  0|0
 • erkekleri etkilemenin yolları hakkında tavsiyem kendiniz olmanızve güzel bir gülüşe sahip olmanız :) gülümseyin

  0|0
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 43

 • Bu nedir arkadaş ya. Clair dergisinden alıntı gibi. Saçma sapan nasihatlar. Hepsi mevcut bende. Bunlarla da yetinmeyip arada küçük sürprizler, tarçınlı kek, cemal süreya şiirlerinden mısralar falan da yolluyorum. neden hala yıllarıdr saplamayım?


  Her şey kısfmet! En yerinde tespit bu.

  0|0
  0|0
 • Aman ben ne etkiliycem erkeği, o beni etkilesin! Daha öyle etkilemek için uğraşacağım, peşinde koşmayı düşüneceğim bir insan evladı çıkmadı karşıma, ah çıksa da, ben de uğraşsam... Genel olarak erkek profili aynı, kendilerini beğenen her kızın peşinden giden, ipini tutanın götürdüğü, her istediğini yaptırabileceğin basit yaratıklar.

  0|0
  0|0
 • Kızlar genelde havalı bütün kızların peşinden koştuğu erkeklerden hoşlanır.çünkü o erkeğin peşinde koşan yüzlerce kızına arasından kendisini seçmesi kızın kendinin özel olduğunu hissettirir.aşk konusunda ise kızlar flört peşinde değildir kızlar sevdimi her zaman ciddi düşünürler ve mutlu bir gelecek hayalleri kurmaya başlarlar...

  0|1
  0|0
 • Bunların hepsi zaten bende mevcut sadece bir hobi edinme kısmında, ben onu hobi edindim o kadar :p Ve evet doğru kesinlikle burada sayılan özelliklere zaten sahibim ve oda bunları sevdğini dile getiriyor.

  0|0
  0|0
 • Erkekleri etkilemenin yolları konusunda çok çok etkili metotlar paylaşan pdf bir e-kitap keşfettim. Erkek zihninin eğilimlerine dair kilit bilgiler veriyor. "Onu Elde Et" isimli e-kitap.

  0|0
  0|0
 • Etlilenecek erkek zaten her türlü etkilenir.. Kıyafete saça davranışa aldırmaz. Zaten önemli olan kusurlarımızla uzaklaşan değil kusurlarımızı örten insanlarla bir arada olmaktır (BENCE)

  0|0
  0|0
 • Ensemize vurunca ağzımızdaki lokmayı verelim yani. Uysal köpekleri olalım, ne derlerse ağzımız açık etraflarında koşturalım. Bizim karakterimiz, kişiliğimiz yok mu, o ne olacak peki?

  0|0
  0|0
 • her ne kadar bunların hepsine uysanda karşındaki kişi senden elektirik almadıktan sonra bir önemi yok :) çok teşekkürler yinede :)

  0|0
  0|1
 • Doğal olmak temiz ve bakımlı olmak çok güzel.ama bunlar bir erkeği etkilemek için değil bir hatunun öyle olması gerektiği için. niye ben bir erkeği etkileyeyimki etkileyeceğim kişi eşim olur gerisi boş.

  0|0
  0|0
 • aglayacayimya sevdigim cocuk arkadasima asik arkasimda arkadas olsa dizi gibi. arkadasim en sevdiyim arkadasim idi fakiridiler sonra zengin oldular kiz qiciklasdi ve sevgilimi elimden aldi nifret ediyorum ondan


  0|0
  0|0
 • bunları ve daha fazlasını bende bencelerimde paylaşmıştım evet güzel taktikler emeğine sağlık canım

  0|0
  0|1
 • Demek ki bu yüzden etkiliyorum :)
  *Gecen bol olsun.*

  0|0
  0|0
 • Erkekleri etkilemekte kendine guvenin de cok onemli bir rolu olduguna inaniyorum...

  0|0
  0|0
 • Birini etkilemek için herhangi bir çaba göstermem.Seven sever ilgilenen ilgilenir zaten.Ayrı bir uğraş içinde olmuyorum.

  0|0
  0|0
 • yakışıklı erkekleri etkilemenin yolları hakkında da bir yazınızı bekliyorum. biraz farklı etkileme yolları olacağına eminim :)

  0|0
  0|0
  • Yakışıklı erkekler kızlardan kolay kabul alırlar ancak ileri aşamalar zor gelir. Bu sebeple daldan dala atlamaktan bitap düşerler. Kendin teklif etmen ve açık sözlü olarak beklentilerinin basit ve ucuz olduklarını anlatman çok etkileyici olabilir.

 • Erkekleri etkilemeye calismak kadar sacma bir sey var mi? Erkekleri etkilemeye calismazsaniz bir erkegi etkilersiniz elbet.

  0|0
  0|0
 • Bence de onlar beni etkilesin, ben daha değerliyim kendime :))

  0|0
  0|0
 • Birde guzel huylu olmalı bır kadın ve erkek çünkü ileride anne ve baba olacaklar temiz olmalı

  0|1
  0|0
 • Erkeği zekan yerine güzellikle etkilersin yaşlanınca yalnız kalmaya mahkumsun

  0|0
  0|0
 • erkekleri etkilemenin yollarını özetleyen güzel bir yazı olmuş...hemen eklemek isterim erkekler kovalamayı sever :)

  0|0
  0|0
 • VALLA BU ERKEĞİNE GÖRE DEĞİŞİR ... ERKEK VAR ANLAR ERKEK VAR ANLAMAZ .. KARŞINDAKİ İNSANA GÖRE BUNLARI YANSITMAISIN BENCE.. HERŞEY KARŞILIKLI

  0|0
  0|0
 • Bence biri icin ugrasmaya gerek yok . Eger beni sevicekse benim etkilememle degil kendisi benim dogal halimden etkilensin.

  0|0
  0|0
 • Yıl olmuş 2018, temiz olun diye madde eklemeye gerek var mı? :D

  0|0
  0|0
 • soru sormadan duramıyorum soğudu be adam soğudu :((

  0|0
  0|0
 • Özet geçecek olursak; önce kendini sonra erkekleri. :)

  0|0
  0|0
 • Erkeklerin etkilenmebir yolu var
  masrafsiz olmaliyiz biz bayanlar😅

  0|0
  0|0
 • Bence kızlardan cok erkekler kız peşinden koşuyor ama yinede güzel (;

  0|0
  0|1
 • Sevgilim benden bir güzellik istedi yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum

  0|0
  0|0
 • ben aslı yanımdaki zey ben saciti zey rıfatı seviyor çok kolay tavladık thank you :) :))))))

  0|0
  0|0
 • katılıyorum gerçekten cok doğru tespitlerr. kesinlikle işe yarıyor deneyin;)

  0|0
  0|0
 • Kızlardan görüşlere devam
  13

Erkekler Ne Diyor 72

 • Bunların hepsi boş beyler bayanlar tek diyeceğim bunları yapmak için zorlamayın kendinizi doğal olun sadece ama derseniz ben zengin koca isterim altına yatmak isterim sürekli kurallarla oynamak zorunda kalırsınız şahsen beni etkileyecek kız merhabasıylada etkiler o ruha kalmış iş

  3|1
  1|0
 • Ayakkabı olayında haklı. Benim karşımdaki kızın ayakkabısı çakma 20 tl lik converse lerden olmamalı. Benim ayakkabı takıntım var. Geçen ay yemedim içmedim 230 tl ayakkabıya verdim. Bu sadece benle mi alakalı bilmiyorum ama ayakkabı bakımından takıntılıyım

  0|0
  0|0
  • ayakkabı olayını es geçtim ben o zman ;) ayakkabıcıyım ben ama erkek desen yok nie acaba :D

 • 1-2-11-12-15 dışında geri kalanı tamamen KADIN ÇEKİŞMESİ için uydurulmuş.

  Ayakkabı kadınlar için bir fetişten de öte aşka dönüşmüştür.

  Fetişist olmayan hiçbir erkek ayakkabıya dikkat etmez.

  "İstediğiniz Kalitede Erkek" ne demek?

  Açgözlülüğünüzü bastıracak kadar parası olan mı?

  Yazık ya... Nelere özendiriyorsunuz...

  0|0
  0|0
 • yazı cidden güzel olmuş. nette biraz araştırdım özellikle biz erkekleri etkilemek konusunda ne tarz öneriler bulunuyor vs. diye birçok makale var fakat beni şaşırtan bu işin eğitim setini bile yapmışlar. ama bence mantıklı çünkü olay tamamen taktiksel.

  1|0
  0|0
 • Kadın dergilerinden bu kadar etkilenmeyin. O saçma dergilere para vereceğinize annanenize bir sorun nasıl geçinmişler bu kadar sene diye. Bir hobi edinin ne demek bir kere? Onu da erkeklere hitap eden bişeyler seçin demişsin. Çok yanlış yoldasınız kızlar söyliyeyim. Ben size özetliyeyim meseleyi: Dırdır etmeyin, normal düzeyde bakımlı olun en en en önemlisi insanları sevin. İnanın hiçbir kız arkadaşımın ayakkabısının kalitesine bakmadım şuana kadar.

  0|0
  0|0
 • Çok saçma temiz olmaya,süslü olmaya hiç gerek yoktur Türkiyede.Hatta sabah kalktığınız halinizle de erkeklerin karşısına çıksanız olur çünkü karşınızdaki bir kız delisi olduğu için o kişinin kanı beyni yerine cinsel organına pompalanıyor olduğundan bunların hiç birini farkedemeyecektir.Bu yüzden bu çabaların hepsi boşadır.

  0|0
  0|0
 • Bu kadar özellıği bir kadında bulundurmak zordur hanı olacak olsa 1-2-3 seceneklerı olsun yeter gerısı onemlı degıl bız kadınlardan kadınların erkeklerden bekledıgı kadar sey beklemeyız ayrıca sunuda belırtmek ıstıyorum bayan arkadaslarım ''SİGARAYI İÇİYORSANIZ HEMEN BIRAKIN'' Kül tablası gıbı kokuyorsunuz haberınız olsun.Bır kız ne kadar guzel olursa olsun sigara içiyorsa silerim bu kadar basıt

  0|0
  0|0
 • Ya arkadaş sizDen çok şey istemiyoruz ki sadece biraz sevgi, şevkat dırdır olmayanve sadık olmanızı bekliyoruz okadar teferruata gerek yokki of of kimileri hergun sevgili değiştirir ben birtane bile bulamıyorum nekadar bahtim kara benim yaaaaa :-( :-(

  0|0
  0|0
 • 14. madde bana uymuyor. Kız bahane ile müsait değilim diyorsa bir daha aramıyorum, nefret ediyorum. "bu ilişkiye bir isim koymanın zamanı gelmedi mi artık?" sorusu da çok hoşuma gider, ancak ilişki hakkında bazı soruların devamlı sorulması nefret ettirir.

  0|0
  0|0
  • Kimsenin yemek yapmasını veya hizmet etmesini de beklemiyorum, tabldot restoranlar gayet güzel, temizlik de problem olmuyor.

 • hayat yaşama inanmıyorum ki? kadının tenini özlediğim kadar hiç bir şey özlemiyorum ki. yaşım yirmi yedi olmuş daha tene dokunmamışım. Birileri çıkıp 15 yaşında bana abaza diyor. Şimdi bana en güzel kadını getirin sizin olsun. Etkilenmek nedir ki? Ben tapıyorsam kendimi ifade edemiyorsam ne anlamı var ki? Siz kadın mısınız? utanıyorum sizden o kadar ifade etmeme rağmen utanıyorum. Allah her şeyin hesabını soracak sabır ediyorum sadece.

  0|0
  0|0
 • Erkekler icin dis gorunus %90 ona her dakka.bakma degerin azalir hersey dogal kelimeleri miy miy iuzatma yururken baskalari sana bakiyomus gibi degilde kimse umrunda degilmis gibi yuru gulerken agzini kapatmaya calisma bunlara uyup da erkek bulamazsan gel ben aliyim soz Ama erkeklerin cogu ona asik kizlari degilde elde edemedikleri onlara ilgi duymayan kizlari secer onlari kendine asik edene kadar ugrsir asik edincede sıkılıp birakir

  0|0
  0|0
 • 1,2,3,4,5,6 ve 15 dışındakilere pek bakmam.Kendi kendinize zorlaştırırsanız bu yazılarınları uygularsanız.14 e katılmıyorum.İşim var diye silkeleyenlerle samimiyeti düşürürüm.(Çoğu erkek böyle %95i.)İnsanlar farklıdır.Herkese tutmaz bunlar.

  0|0
  0|0
 • sevdam hanım bu kadar maddeyi yazarken hiç üşenmiyormusnuz cidden ben başlıklarını bile okumaya üşendim tebrik ederim valla helal olsun

  1|0
  0|0
 • Sırf 14. kural yüzünden hiçkimseye bir şey teklif etmicem.Kimsenin kölesi olamam ben arkadaş!11!onbir!1!bir! :D

  0|0
  0|0
 • erkekler bizden çok şey istiyorlar diyorsunuz da, bu biz erkeklerin isteyeceği şey değil. En azından bu kadar fazla şey istemeyiz:D Asıl siz, kadınlar çok şey istiyorsunuz :d

  0|0
  0|0
 • Çok güzel belirmiş teşekkür ediyorum, emeğine sağlık.

  0|0
  0|0
 • Gamlı baykuşları sevmem neşeli olmalılar ayakkabı şıklığı konusuna katılmıyorum ve temizlik önemli tabi..

  0|0
  0|0
 • 1-2-15 hariç diğerlerinin hepsi saçma ayakkabı kaliteli olan birine yaklaşmam ona bakamam maalesef hepsi boş

  1|0
  0|0
 • bunları yaptığınız zamman kesin etkilersiniz erkek okadar karmaşık bir yapı değil ya bir bakışınız hoşuna gider etkilenir çok zor değil abartmayın

  0|0
  0|0


 • Saçma.

  Bana iyi görünmek için bukadar rol kesen birindense Kötü görünen ama içi dışı bir olan birini seçerdim .

  0|0
  0|0
 • Bi erkeği etkilemenin dışında olması gerekneler değil mi zaten bunlar bir insanda olması gereken hani

  0|0
  0|0
 • ben sana etkileneceğim kısmı söleyim mi? bunların hepsini yazacak kadar düşünceli bir kız işte bu beni etkilerdi

  0|0
  0|0
 • Durmadan sorun çıkarmaya çalışan dırdır bi tip değilsen, fazla da naz yapmıyosan gerisi karşılıklı elektrik meselesi.

  0|0
  0|0
 • ne günlere kaldık! erkekleri etkilemek kızların için bir dert olmuş böyle şeyleri görünce gerçekten üzülüyorum

  0|0
  0|0
 • kendiniz olun boşa strese gerek yok kadın erkek farketmez kürk mantolu madonna da yazdığı gibi olması gereken olur

  0|0
  0|0
 • 15 gereksiz madde. neden karakterden bahsedilmemiş acaba

  0|0
  0|0
 • Şimdi bu değerli bilgiler bizim işimize yarayacak değil mi? en azından dolaylı yollardan :D

  0|0
  0|1
 • BENCE ERKEKLER KADINSIZ YAPAMAZ AMA KADINLAR ERKEKSİZ YAPABİLİR...

  0|0
  0|0
 • Kalitesiz ayakkabı olunca da etkilniriz. Marka olmasına gerek yok. Samimi içten olun.

  0|0
  0|0
 • yani bana selam deseniz bile beni tavlarsınız fazla uğrasmayın :D

  0|0
  0|0
 • Erkeklerden görüşlere devam
  42
Yükleniyor...