SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Dyson

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Erkekleri kolayca etkileyebilmeniz ve onları baştan çıkarmanızı sağlayacak 15 etkili yolu sizler için listeledik.

Erkekleri Nasıl Etkilerim?

Erkekleri etkilemek aslında sanıldığından da çok kolaydır. Yapmamız gereken şeyler çok basit. Biraz doğal olmak, temiz olmak ve kendini çekici göstermek bir erkeği etkilemeye yetecektir.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Videosunu izlemenizi de tavsiye ederim:

1) Temiz olun

Erkekleri etkilemenin yolları deyince akla temiz olmak gelir. Güzel görünmek temiz olmak değildir. Aman süslü görüneyim diye dikkat ederken, aynı zamanda ter kokuyor olmayasanız. Mutlaka onu görmeden önce duşunuzu almış olun. Mis gibi kokmalısınız. Kuaförde yapılı saçlar unutulmaz, ama termemiz mis gibi teninizin kokusu asla unutulmaz. Bunlardan birini yaparken, sakın öbürünü atlamayın. Yani hem güzel, hem temiz ve bakımlı olun.

2) Doğal olun

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Nasılsanız öyle davranın yanındayken. Nefret ettiği bir şey varsa ve bunun farkındaysanız, tabii ki yapmamaya dikkat ederek, yine de ne kadar kendiniz olursanız, sonradan faydasını o kadar görürsünüz. Çünkü, devamlı olarak tiyatro oyuncusu gibi yapay yaşayamayacaksınız nasıl olsa ilişkinin devamında. Ve birkaç zaman sonra adam bakacak ki, tanıdığı kişi bu kadın değilmiş. O zaman size güveni sarsılır, sahte olduğunuzu düşünebilir.

Aman dikkat edin. Baştan etkilemek için, olmadığınız gibi davranmayın. Sizi sevdiyse ilk tanıdığı doğal halinizle, korkmayın alışacak size ve hatta çok da takdir edileceksiniz, enteresan ve gerçekçi bulunacaksınız onun tarafından.

Erkekleri etkilemenin yollarından biri de; çok şikayet etmeyen sabırlı kadınlardan olun!

3) Uyumlu ve uysal olmaya çalışın

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Erkekler sert ve dominant kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerine sevgili ararlarken, bu kadının içinde, aynı zamanda mutlaka bir anne bulmayı da isterler. Anlayışınızın ve sabrınızın sınırlarını genişletmeye önceden kararlı olun. Hatta çalışın bu konuda özel olarak. Etrafta mutlu görünen çiftlerdeki "kadın karakter" nasıl ve ne yapar, bunu bir inceleyin. Göreceksiniz ki şikayet etmeyen, sabırlı kadınlardır bunlar.

4) Erkekleri etkilemenin yolları güzellikten geçer; güzelliğinizin farkında olun

Biliyorsunuz her kadın güzeldir. Bakımsız kadın vardır. Onun karşısında kendinizden emin bir duruşunuz olsun bu anlamda.

5) Yüzünüzdeki en güzel fiziki özelliğinizi tesbit edin

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Geçin bir aynanın karşısına. Yüzünüze bakın önce. İnsanlar herşeyden önce yüzyüze gelir biliyorsunuz. Bakın...En dikkat çekici şey nedir yüzünüzde? Gözleriniz mi? Saçlarınız mı? Dişleriniz ya da dudaklarınız mı? Hemen en beğendiniz hangisiyse karar verin ve onu daha güzel görünmesi için ne yapabilirsiniz araştırın. Gerekirse bir güzellik uzmanından bu konuda fikir alın.

6) Sonra boy aynasını karşısına geçip, aynı uygulamayı vücudunuz için yapın

En hoş görünen nereniz? Bacaklarınız mı? Poponuz mu? Belinizin inceliği mi? Karar verin.

7) Sıra gardırobunuza göz atmakta

Size en yakışan giysilerin haricindekileri yok edin öncelikle. Eski bile olsalar, yakışanları sakın atmayın. Neler eksik sizce şimdi?

Hangi giysilere ihtiyacınız varsa not alın
Alışveriş çılgınlığı sırasında, ayakkabıya ihtiyacınız olduğu halde defalarca üst üste kazak almış olabilirisiniz mesela. Bu çalışmayla hatanızı fark edebilirsiniz. Şimdi yapacağınız şey, not kağıdınızda ne eksikse bunları tamamlayın ilk önce.

9) Ayakkabılarınız daima kaliteli olmalı!

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Üzerinize ne giyerseniz giyebilirsiniz. Bu genç ve güzel kadın, zaten ne olsa yakıştırır kendine. Ama ayağınızdaki ayakkabı kalitesizse, aradığınız kalitedeki adamı da etkilemeniz çok zor olur kızlar. Tek paraya kıymayacağınız giysiniz ayakkabılarınız olmalı. Çok önemli! Az da olsa, öz olsunlar. Ama sakın kalitesiz olmasınlar.

10) Kıyafetiniz demode olmasın

Ama kendinizi moda olan giysilerin kurbanı edip de, sizi güzelleştirmek yerine çirkinleştirecek giysileri tercih etmeyin. Kızlar! Moda olan şeyleri yakıştırarak üzerinde taşıyorsanız, böyle giyinebilirsiniz. Ama üzerinizde emanet gibi duruyor, size yakışmıyor gibi bir hissiniz varsa, hiç endişe etmeyin ve retro giyimin çok kabul gördüğü bu günlerde, geçmişe ait size yakışan ne varsa onları giyin günün moda kıyafetleri yerine. Hatta annenizin gençlik giysilerinden duranlar varsa, hemen onlara bir göz atın. Yakışanı derhal gardırobunuza alın.

11) Sabit bakım uygulamalarınıza günlük hayatınızda zaman ayırın

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Bunlar, önce kendinizi iyi hissetmeniz, sonra da muhtemelen hayatın hiç tahmin etmediğiniz bir anında karşınıza çıkacak kişiyi vakit kaybetmeden etkilemek adına çok önemlidir. Günde bir kez duşunuzu alın. El, ayak, saç, cilt ve diş bakımınız daime 4/4 lük olsun. Unutmayın, erkekler için ilk olarak temizlik ve bakımdır önemli olan, süs püs değil ...

12) Dış görünüşle ilgili temel işlerimizi hallettikten sonra, ruh halimize bir göz atalım

Erkekleri etkilemenin yolları da dahil tüm ilişkilerde, neşeli insanlar hemen kabul görürler toplumda. Bu durumu sağlamaya, yüz ifademizi ve iç dünyamızı rahatlatmak için gereken bilgiyi araştıralım. Bu bilgileri alabileceğimiz kitapları bulup okumak, buralardan öğrendiklerimizi tatbik etmeye çalışmak iyi sonuç verecektir.

13) Mesleğimiz olmasa bile, bir hobi edinelim

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

Hatta bu hobi erkeklerin dünyasına hitap edebilsin... Mesela otomobillerle ilgili ya da futbolla ilgili bir şeyler olabilir. Yemek yapmayı mutlaka öğrenelim. Erkekler sıradan kızlardan hoşlanmazlar. Bir hobi seçelim. Örgü örmek gibi şeyleri seviyorsak yapalım. Ama erkek bundan etkilenmez. Böyle şeyleri kendimiz için yapalım sadece. Beğendiğiniz erkeği etkilemenin en kolay yolu, spor, müzik ve bilgidir. Ve zamanı geldiğinde kuracağınız sofra...! Yaptığımız güzel yemeklerle kestirmeden kalbine gidebileceğimizi hiç aklınızdan çıkarmayın. Hobimizi bu başlıklar içinde oluşturursak, onları çok daha çabuk mest edebiliriz!

14) Erkekleri her an hazır ve nazır beklesek de belli etmeyelim!

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu

İçiniz gitse bile, arada "meşgulum" demeyi bilin! Bu erkekleri sizden uzaklaştırmaz, tam tersine dozu kaçırmazsanız köleniz haline bile getirebilir. Korkmayın "işim var" demeye!!!

15) Fazla soru sormayın!

Hele de ikinizle ve ilişkinizle ilgili. Bunu yaparsanız, kaçacak delik arayabilirler. Erkekler avcılığı severler. Unutmayın avlar hep kaçmaya çalışanlardır. Ve bu hikayede siz "av" konumundasınız. En yapmamanız gereken şey, "bu ilişkiye bir isim koymanın zamanı gelmedi mi artık?" ya da "ne zaman evleneceğiz?" gibi sorular sormaktır. Sizi sevse bile, bu sorular işin büyüsünü kaçırıverir birden. Kızlar onlara soru sormayın. Erkeği etkilemenin yolları kısaca bunlar. Emin olun böylece çok daha çabuk varırsınız istediğiniz sonuca!

Erkekleri Etkilemenin 15 Yolu
49
85
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Gizli Üye

  erkekleri etkilemenin yolları çok da zor değil. Tavsiyeler güzel. Erkekleri etkilemenin yolları için benim önerilerim: kendine güven, bakımlı olmak, anlayışlı olmak, ve erkekleri anlamak, anlamaya çalışmak. Emin olun erkekler kendilerini etkilemenin yolları kullanılıyor mu kullanılmıyor mu farkında değiller. Kendimden biliyorum :)

 • Gizli Üye

  erkekleri etkilemenin yolları hakkında tavsiyem kendiniz olmanızve güzel bir gülüşe sahip olmanız :) gülümseyin

En İyi Kız Görüşü

 • talktomyhand

  neden erkekleri etkilemeye çalısır kadınlar? önemli olan, seni sen olduğun için seven biri değil mi? hiç bişey yapmasan da o gelir ve sever seni zaten.

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4883
 • Gamzekrt

  Ben değil onlar beni etkilesin 😌

 • Gizli Üye

  Zamanı anlamadım 8 yılmı yazıyor

 • nerdenbileyimbenn

  Oldu oldu fazla soru sorma uysal ol süs köpeğiydik biz zTen. Bunları yapıp etkileyeceğime.

 • Sudenz0

  Onlar bizi etkılesın

 • 73dilaa

  Çok güzel Anlatmışsınız gerçekten hepsi doğru tespit. Ama bence bir erkeği etkilemekten ziyade bırakalım da onlar bizi etkilemeye çalışsın neden biz uğraşalım ki. Ama yine de harika bilgiler emeğinize sağlık 🙏

 • Gizli Üye

  Eline emeğine sağlık

 • Zamdja

  Erkeklerin etkilenmebir yolu var
  masrafsiz olmaliyiz biz bayanlar😅

 • fleurpale

  Yıl olmuş 2018, temiz olun diye madde eklemeye gerek var mı? :D

 • Gümüş_Kalem

  Erkeği zekan yerine güzellikle etkilersin yaşlanınca yalnız kalmaya mahkumsun

 • Gizli Üye

  Kişiden kişiye değişen fikirler ama genellikle dış görünüşe bakılmış

 • _-AngelOfDeath-_

  bunları ve daha fazlasını bende bencelerimde paylaşmıştım evet güzel taktikler emeğine sağlık canım

 • pocomotoist

  Demek ki bu yüzden etkiliyorum :)
  *Gecen bol olsun.*

 • Gizli Üye

  Doğru bence

 • Poli-Zone

  Erkekleri etkilemenin yolları konusunda çok çok etkili metotlar paylaşan pdf bir e-kitap keşfettim. Erkek zihninin eğilimlerine dair kilit bilgiler veriyor. "Onu Elde Et" isimli e-kitap.

 • Payel

  Bence kızlardan cok erkekler kız peşinden koşuyor ama yinede güzel (;

 • bengusum

  Çok saçma

 • Gizli Üye

  Teşekkürler :)

 • SELİNAY33

  cok dogru tespıtler daha da arttırılabılır.

 • gamszzee

  her ne kadar bunların hepsine uysanda karşındaki kişi senden elektirik almadıktan sonra bir önemi yok :) çok teşekkürler yinede :)

 • ρ-Łσηєłiηєss

  Çok güzel tavsiyeler harika bir bence olmuş :)

 • Gizli Üye

  Doğru...

 • Gizli Üye

  Dikkate alacağım teşekkürler

 • Gizli Üye

  teşekkürler :)

 • Şirin17

  Sevgilim benden bir güzellik istedi yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum

 • hatunca23

  Doğal olmak temiz ve bakımlı olmak çok güzel.ama bunlar bir erkeği etkilemek için değil bir hatunun öyle olması gerektiği için. niye ben bir erkeği etkileyeyimki etkileyeceğim kişi eşim olur gerisi boş.

 • spagetting

  Bu nedir arkadaş ya. Clair dergisinden alıntı gibi. Saçma sapan nasihatlar. Hepsi mevcut bende. Bunlarla da yetinmeyip arada küçük sürprizler, tarçınlı kek, cemal süreya şiirlerinden mısralar falan da yolluyorum. neden hala yıllarıdr saplamayım?


  Her şey kısfmet! En yerinde tespit bu.

  • Ceeeeeem

   Apla beni biraz beklersen büyüyünce tanisabiliriz :D

  • spagetting

   Ohoo. yıl geçmiş nereden baksan. O iş patlar cem kardeşim.

  • Ceeeeeem

   Hadi ya :( Kısmet ne diyelim.

 • derinderin1

  soru sormadan duramıyorum soğudu be adam soğudu :((

 • Melek_1907

  erkekleri etkilemenin yollarını özetleyen güzel bir yazı olmuş...hemen eklemek isterim erkekler kovalamayı sever :)

 • cookie

  Erkekleri etkilemekte kendine guvenin de cok onemli bir rolu olduguna inaniyorum...

 • re-polyanna

  Bunların hepsi zaten bende mevcut sadece bir hobi edinme kısmında, ben onu hobi edindim o kadar :p Ve evet doğru kesinlikle burada sayılan özelliklere zaten sahibim ve oda bunları sevdğini dile getiriyor.

 • Hersey16

  VALLA BU ERKEĞİNE GÖRE DEĞİŞİR ... ERKEK VAR ANLAR ERKEK VAR ANLAMAZ .. KARŞINDAKİ İNSANA GÖRE BUNLARI YANSITMAISIN BENCE.. HERŞEY KARŞILIKLI

 • Deansamlara

  Bence biri icin ugrasmaya gerek yok . Eger beni sevicekse benim etkilememle degil kendisi benim dogal halimden etkilensin.

 • mutsuzgül

  Kızlar genelde havalı bütün kızların peşinden koştuğu erkeklerden hoşlanır.çünkü o erkeğin peşinde koşan yüzlerce kızına arasından kendisini seçmesi kızın kendinin özel olduğunu hissettirir.aşk konusunda ise kızlar flört peşinde değildir kızlar sevdimi her zaman ciddi düşünürler ve mutlu bir gelecek hayalleri kurmaya başlarlar...

 • denizderya1234

  Birini etkilemek için herhangi bir çaba göstermem.Seven sever ilgilenen ilgilenir zaten.Ayrı bir uğraş içinde olmuyorum.

 • hopasinanay18

  Birde guzel huylu olmalı bır kadın ve erkek çünkü ileride anne ve baba olacaklar temiz olmalı

 • civciv

  yakışıklı erkekleri etkilemenin yolları hakkında da bir yazınızı bekliyorum. biraz farklı etkileme yolları olacağına eminim :)

  • jimjim

   Yakışıklı erkekler kızlardan kolay kabul alırlar ancak ileri aşamalar zor gelir. Bu sebeple daldan dala atlamaktan bitap düşerler. Kendin teklif etmen ve açık sözlü olarak beklentilerinin basit ve ucuz olduklarını anlatman çok etkileyici olabilir.

 • asliye

  ben aslı yanımdaki zey ben saciti zey rıfatı seviyor çok kolay tavladık thank you :) :))))))

 • abberline

  Erkekleri etkilemeye calismak kadar sacma bir sey var mi? Erkekleri etkilemeye calismazsaniz bir erkegi etkilersiniz elbet.

 • gulefser

  aglayacayimya sevdigim cocuk arkadasima asik arkasimda arkadas olsa dizi gibi. arkadasim en sevdiyim arkadasim idi fakiridiler sonra zengin oldular kiz qiciklasdi ve sevgilimi elimden aldi nifret ediyorum ondan


 • kzzz34

  katılıyorum gerçekten cok doğru tespitlerr. kesinlikle işe yarıyor deneyin;)

 • Astrella

  Özet geçecek olursak; önce kendini sonra erkekleri. :)

 • meraklı

  güzel tespitler:)

 • herbiisey

  Etlilenecek erkek zaten her türlü etkilenir.. Kıyafete saça davranışa aldırmaz. Zaten önemli olan kusurlarımızla uzaklaşan değil kusurlarımızı örten insanlarla bir arada olmaktır (BENCE)

 • LeylaQ

  Bence de onlar beni etkilesin, ben daha değerliyim kendime :))

 • selin35

  teşekkürler bunları deneyeceğim

 • UyuyanSakine

  Aman ben ne etkiliycem erkeği, o beni etkilesin! Daha öyle etkilemek için uğraşacağım, peşinde koşmayı düşüneceğim bir insan evladı çıkmadı karşıma, ah çıksa da, ben de uğraşsam... Genel olarak erkek profili aynı, kendilerini beğenen her kızın peşinden giden, ipini tutanın götürdüğü, her istediğini yaptırabileceğin basit yaratıklar.

 • AylakMomo

  Ensemize vurunca ağzımızdaki lokmayı verelim yani. Uysal köpekleri olalım, ne derlerse ağzımız açık etraflarında koşturalım. Bizim karakterimiz, kişiliğimiz yok mu, o ne olacak peki?

 • ÇılgınKız

  Ya bu erkekler de bizden çok şey istiyolar walla ya!

  • Uye658561

   ne istedik ki ufak bir öpücükten başka

 • Striker017

  Bunlara gerek yok iyi oral yapiyorsaniz erkek etkilenir.. Net..

 • venividi_

  Hanım hanımcık olması da etkiler.

Yükleniyor...