Fal
2 ay

Falda Dağ Görmek Ne Anlama Gelir?

ksTabir a

Faldaki her sembol gelecek hakkında ufak tefek bilgiler verebiliyor. Onlardan biri de falda dağ görmek. Bakalım Kahve falında dağ görmek ne anlama geliyor.

Falda Dağ Görmek Ne Demek?

Falda dağ görmek
Falda dağ görmek

Falda dağ görmek fal sahibinin makam ve mevkisinin yükseleceği anlamına geliyor. Aynı zamanda kişinin saygınlığının artacağına ve iş hayatında çevresindeki insanlar tarafından sevileceği anlamlarına da geliyor.

Kahve Falında Dağ Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında dağ görmek kişinin kazancına haram bulaşmayacağı mesajını verir. Ancak bu bir uyarı niteliğindedir. Yani fal sahibi, kazancına haram bulaşmasın diye çabalaması gerekir. Fal sahibi, hayırlı işlere ve kazanç yollarına yönelmesi gerekir.

Elbette falda görülen dağın nasıl görüldüğü de yorumu değiştirmektedir.

Falda Dağ Yanındaki Sembollerle Nasıl Yorumlanır?

Kahve falında dağ görmek
Kahve falında dağ görmek

Falda görülen dağ, yanardağ şeklinde görüldüyse; fal sahibinin zenginliğe ulaşacağı anlamına geliyor. Kişi sevdikleriyle mutlu ve zengin bir hayat sürecektir. Eğer dağ karlı bir şekilde görüldüyse; fal sahibinin iş hayatında sıkıntılar çekeceği anlamına geliyor. Yakın birinin güvenini kıracağına, boşa çabalar sarf edeceğine ve birçok fırsat tepeceği anlamına geliyor.

Kahve Tabağında Dağ Görmek Ne Anlama Gelir?

Dağı kahve tabağında görmek de yukarıdaki anlamları taşıyor. Dağı ne şekilde gördüğün önemli tabi ki. Örneğin falda dumanlı yanardağ görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağı anlamı taşıyor.

Falda dağ görmenin anlamlarını açıkladık. Falınız fallansın. 😇

Falda Dağ Görmek Ne Anlama Gelir?
13 Cevap