Fal

Falda Gemi Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falı meraklısı olan herkese selamlar! ☕ Bugün yepyeni bir tabir ile sizlere geldik. Falda gemi görmek nedir diye merak ediyorsanız okumaya devam edin! 🚢

Falda Gemi Görmek Ne Demek?

Kahve telvenizde gemi görüyorsanız, demek ki biraz dalgalı sulara gireceksiniz demektir. Falında gemi gören kişiler, artık kendisine daha fazla zaman ayırmalıdır. Hatta ayıracağınıza belirtir. Örneğin çok yoğun bir işte çalışıyorsunuz ama tatile vaktiniz yok. Belirli sorunlarla uğraşıp birden tatil kararı vereceksiniz.

kahvede gemi çıkması
kahvede gemi çıkması

Kahve Falında Gemi Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falınızda gemi görmeniz, huzurlu & sessiz ve sakin bir yere gideceğinize işarettir. Kısaca tatil yapacaksınız. Bu tatilde yorgunluğunuzu üzerinizden atacak ve mutlu olacaksınız.

Bunun yanı sıra geminin bir anlamı daha vardır. Fal sahibi kendisine ev satın alabileceğini bilmelidir. Falda gemi görmek, yakın zamanda ev satın alınacağına işarettir.

Falda Gemi Yanındaki Sembollerle Nasıl Yorumlanır?

Gemi yanında başka figürler de varsa, ona göre de yorumlamak gerekir. Örneğin geminin yanında bir kalp görürseniz, belki de bir tatilde aşkı bulacağınıza işarettir? :)

  • Falda yelkenli gemi görüyorsanız, yeni bir ilişkiye ve heyecana umutlanabilirsiniz. Gönlü boş olan biri platonik aşka yakalanabilir.
  • Falda bayraklı gemi görmek ise, yurt dışında tatil yapılacağını belirtir.
Falda Gemi Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve Tabağında Gemi Görmek Ne Anlama Gelir?

Son olarak kahve tabağında gemi görmek ise anlamı değiştirmiyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi falda gemi görmek, kişinin tatil kararı vereceğine ve tatil yapacağına işarettir.

Çok güzel tatiller yaptığınız ve mutlu olduğunuz güzel günlere! 🌊

Falda Gemi Görmek Ne Anlama Gelir?
Cevapla