Erkek kedi kısırlaştırma sonrası yatağına çişini yaptı, tekrar kuma yapmaya devam eder mi?

Gizli Üye
erkek kedimi kısırlaştırdım daha anestezinin etkisinden tam çıkamadı koltuğa ve yatağına çişini yaptı anezteziden dolayı olduğunu düşünüyorum sizce tekrardan kumuna yapmaya devam eder mi önerileriniz neler kısırlaştırma sonrası kedime yaklaşımım nasıl olmalı bilgisi olan bilgilendirirse çok memnun olurum teşekkür ederim:)
Erkek kedi kısırlaştırma sonrası yatağına çişini yaptı, tekrar kuma yapmaya devam eder mi?