Köpeğimi vermeli miyim?

Ozumorsel
herkese selam 8 aylık amerikan staff kırması bir köpeğim var. 45 günlükken sahiplenmiştik. Daha önce esimde bende köpek bakmamıstık. Bu ilk tecrübemiz. Bakımı bana değilde eşime zor gelmeye başladı. Dışarıya cıkarmak vs vs. Bende hamile oldugum icin ve köpeğimizde cok fazla çektiği icin apartmanımızın bahcesine cıkarabiliyorum ancak. Onun dısında tüm sorumluluğu bende. Köpeğimi gerçekten cok seviyorum ama eşim sanırım hevesi gectiği icin alerjim var , köpeğe bakamıyoruz, babam istemiyor cocuk olacak nasıl bakıcaz vs vs gibi sebeplerle istemiyor. Ne zaman konusu acılsa baskasına vermek istediğini soyluyor. Açıkcası cocuk olunca ne olucak bem onu görmek istiyorum yani bas edebilecek miyim bakımıyla alakalı onu görmeden bosuna da vermek istemiyorum. Köpeği hergün dısarıya cıkarmasak ya da en azından apartmanın bahçesine indirsek o yeterli gelir mi onun için bunu merak ediyorum aslında. Ya da sahiplendirdik diyelim o hayvanın psikolojisi cok bozulur mu? Ne yapmalıyım sizce? Tecrübemiz olmadıgı icin alırken de böyle seyler olabileceğini düsünmedik. O hayvana eziyet ediyor muyuz Şu an? Gerçekten aklımda binbir soru.
Köpeğimi vermeli miyim?
2
6
Görüşünü yaz