Kedimin çenesindeki şişlik?

HeraÇ
Arkadaşlar bir yaşında bir kedim var fakat bugün fark ettim ki çenesinin altında sert bir şişlik var bunu daha önce yaşayan var mı? veterinere gideceğim yarın ama çok korkmuş bir haldeyim bilenler cevap atarsa çok memnun olurum.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar teşekkürler herkese dün gece götürdüm bugünü bekleyemedim ama alerjiymiş korkulacak bir şey yokmuş iki iğne yaptı ve genellikle tavuklu mamadan oluyormuş proteini fazla olduğu için ama tabii ki gene de erken götürmek teşhis ettirmekte fayda var sağlıklı günler dilerim :)
Kedimin çenesindeki şişlik?