Evcil Hayvan Sahiplerinin Muzdarip Olduğu 5 Konu

+5Xper
Anadolu Sigorta

Konu evcil dostu olduğunda dünyayı durduracak hayvan severler buraya! 🐱🐶

Onlar için hep en iyisini istiyoruz. Patileri bize hep sağlıkla uzansın yeter!

Evcil hayvan sahiplerinin muzdarip olduğu konuları saydık; çözümünü de sona sakladık. Hemen, görüşünde #PatisineSağlık diyerek aramıza katıl. 🐾

Yorumlarınla ve like’larınla diğer hayvan dostu KScanlar’ın yanında olmayı da unutma.

1. Patili dostlarının sağlığını her şeyden önde tutarlar ama çoğunlukla bütçelerini zorlayan veteriner masrafları ile karşı karşıya kalırlar.

Evcil Hayvan Sahiplerinin Muzdarip Olduğu 5 Konu
Veteriner masrafları yüzünden cüzdanın bomboş kalıyorsa çözüm önerimiz sonda seni bekliyor!

2. Her zamanki veterinerlerine ulaşamadıkları durumlarda “Bu civarlarda başka veteriner var mıydı?” diye kara kara düşünürler.

Evcil Hayvan Sahiplerinin Muzdarip Olduğu 5 Konu
Peki, sana çevredeki veterinerleri görüntülemenin kolay bir yolu olduğunu söylesek?

3. Veterinere gitme imkanı bulamadıkları ama bir uzman görüşüne ihtiyaç duydukları anlarda elleri kolları bağlıymış gibi hissederler.

Evcil Hayvan Sahiplerinin Muzdarip Olduğu 5 Konu
Artık, 7/24 görüntülü veteriner görüşmesi yapabilmenin rahatını yaşayabilirsin; içeriğin sonuna kadar sabret!

4.Her şeyi hatırlamak imkansız! Can yoldaşlarının aşı dönemi konusunda zaman zaman kafa karışıklıkları yaşarlar.

Evcil Hayvan Sahiplerinin Muzdarip Olduğu 5 Konu
Şimdi patili dostunun aşı takvimini takip etmenin çok kolay bir yolu var, öğrenmeye hazır ol!

5. Büyük sevgi kaybetme korkusunu beraberinde getirir! “Evcil hayvanım kaybolursa ne yaparım?” endişesini içlerinden bir türlü atamazlar.

Evcil Hayvan Sahiplerinin Muzdarip Olduğu 5 Konu
“Ya biricik dostum kaybolursa?” endişeni juno’nun akıllı künyesi ile kaldırmaya kararlıyız!

Eğer “ben de bu evcil hayvan sahiplerinden biriyim” diyorsan, derin bir nefes alabilirsin; artık hepsinin çözümü var! 🎉

Türkiye'de sigortacılık sektörünün öncüsü Anadolu Sigorta’nın gençlere özel olarak tasarladığı dijital sigortacılık servisi juno, evcil hayvanlar için Patisine Sağlık servisini geliştirdi; patili dostunu güvence altına almak için juno uygulamasını hemen indir!

Tüm veterinerlerde geçerli Patisine Sağlık, beklenmedik anlarda ortaya çıkan veteriner masraflarını kolaylıkla ödemek ve evcil hayvanlarının sağlığını garantiye almak isteyenler için alternatifler sunmaya hazır; hemen keşfet!

Üstelik, Patisine Sağlık sayesinde poliçe satın almadan uygulama üzerinden evcil dostun için profil oluşturabilir, aşı takvimini takip edebilir, sana en yakın veteriner ve barınakları görüntüleyebilir ve birbirinden güzel indirimlerden faydalanabilirsin! Ayrıca, ilk 7/24 online veteriner görüşmeni ücretsiz yapabilirsin! Çok yakında, juno'nun akıllı künyesi sayesinde evcil dostun kaybolsa bile kolaylıkla bulabileceksin! Tüm bunlar ve daha fazlası için hemen bilgi al!

Patisine Sağlık hakkında senin düşüncelerin neler? 🐱🐶

Evcil Hayvan Sahiplerinin Muzdarip Olduğu 5 Konu
100
116
Görüşünü yaz
100Kız Görüşü
116Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • AyTanrıçasıHekate
  Benim minnoşlarıma bakın. 😍Onlara bir şey olsa ne yaparım bilmiyorum. Evcil hayvan sahipleri olarak bizler de birer anne/babayız. İnanın ki bu Bence'de yazan tüm konuları ben de yaşıyorum. İlk sahiplendiğimde yavrularımdan biri çok hastaydı, veteriner masraflarım çok olmuştu. Geçen sene yazlığa gittiğim dönemde veteriner bulamamıştım, en yakın nerede olduğunu bulana kadar yaşadığım stresi anlatamam. Aşı dönemleri de çok stresli geçti her zaman. Bir uzman görüşüne her zaman ihtiyaç duyduğum zamanlar hala oluyor. Hele onları kaybetmenin korkusu... Düşünmek bile kötü. Tek istediğim onlara hak ettikleri sevgiyi vermek çünkü onlar benim her derdime deva oluyorlar.

  Anadolu Sigorta'nın Patisine Sağlık Uygulamasını denemek için sabırsızlanıyorum. Tüm veterinerlerde geçerli olması kalbimi kazandı. 7/24 online veterinere ulaşma şansı ise içimi çok rahatlandı. Gece aniden rahatsızlandıklarında panik olmak yerine bir uzmandan görüş alacağım. Kaybolma ihtimallerini de ortadan kaldırmak içime su serpecek. Harikasınız, hemen dijital sigortacılık servisi juno'a katılacağım. 😍Evcil Hayvan Sahiplerinin Muzdarip Olduğu 5 Konu
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

99116
 • Soo-jin
  Hepsinde haklısınız. Maalesef ki evcil hayvanım kayboldu ancak 1 yıl sonra kavuştum ama. Bu kadar uzun süre sonra kavuşacağımı hiç sanmıyordum. Aşırı üzüldüm çocuğum kaybolmuş gibi. Allah kimseye yaşatmasın.
 • kalpmimarı
  Sigorta primleri makul ölçüler içerisinde olursa aynı zamanda sigorta kapsamı genişletilirse çok daha iyi güzel bir uygulama olur.
 • bybilge89
  Hayvan dostlarımız için çok güzel bir hizmet olmuş. Ee o zaman ne diyoruz #PatisineSağlık
 • nirhamm
  Elinize sağlık.. Ama sokak hayvanlarına baktığım için en büyük sorunum mama yetişirememe
 • 27esmerim
  Ellerinize sağlık.. çok güzel
 • spacescom
  Sabahın erken saatlerinde kalkıp gezmek istediğinde bende genellikle gece yarısı uyumuş olduğumda gerçekten zor oluyor, alarm gibi gelip başımda havlıyor ve uyutmuyor beni.

  Ben kızdığımda ise gelip dizimin dibine sırt üstü yatıp şirinlik yapmaya çalışıyor, adeta çocuk gibi gönlümü alıyor ve sabahın altısında gezmeye çıkıyoruz.

  Aşı döneminde çok huysuz oluyor ve artık veterinere götürdüğümü anlıyor, hemen huysuzlanmaya başlıyor, canının acımasına da üzülüyorum açıkçası ama sağlığı için elimden bir şey gelmiyor.

  Bir de beni zorlayan diğer bir konu aşırı derecede tüy döküyor ve evin her yeri tüy oluyor. Haftada 2 defa evi temizletmek zorunda kalıyorum. Odası var tüyden giremezsiniz 2 gün sonra.

  Bunun dışında mama ve kuaför bakım fiyatlarını söylemeye gerek yoktur. Evcil hayvan beslemek aslında çocuk beslemekten farksız evet bazı zorlukları oluyor ama çocuklardan ayrı görmediğin zaman bir şeylerde çözülmeye başlıyor.

  Tüm Evcil Hayvan Sahiplerine buradan selam gönderiyorum. Mücadeleye devam.
 • savagepanda
  Bir veteriner hekim olarak hayvan sever. Gerçek hayvan severleri görmek harika görünüyor tabiki. Ancak veterinerlere de çok yükleniyorsunuz. Benim çalıştığım veterinerin ortalama aylık gideri 45-50 bin TL arası. Bunu da bir şekilde karşılamak zorundayız. Malum Türkiye Cumhuriyeti devletinde hayvan sever bir birey olarak yaşıyan her bireyin de bildiği gibi. Devlet bu konuda hiç kimseye maddi, manevi yardımda da bulunmaz. Türkiye'de çok çok sinirli sayıda sokak hayvanlarına bakan belediye kuruluşları bulunmakta. Örneğin sen geliyorsun bizim kliniğe su sokak kedisine bu oldu bakarmisin diyorsun. Ben buna acil ilk yardımı yapmakla mükellefim. Tabiki elimizden geleni de zorunlu olmasak bile yapıyoruz. Ancak. Günlük ortalama 4 sokak çocuğu geliyor. Diyelim. Ortalama 500 lira. Çocuk başı gider yaptığımı düşünelim. Ben 1 ay indirimli ya da ücretsiz sokak çocuğuna baksam. Ben iflas ederim. Hayvanlar için üretilen ilaçlar insanların ilaçlarından zaten kat be kat daha pahalı oluyor. Bize gelişi de aynı miktarda pahalı oluyor. Ancak diğer konularda tamamen size katılıyorum. Ve umarım ki bir gün bu ülkede ihtiyaç hasıl olduğunda hayvan severlerin yanında dimdik duran bir Türkiye Cumhuriyeti devletini de görürüz. Mesela 155 polis imdat gibi bir kurum oluşturulabilir. Hayvanlarla ilgili ama sadece sokak hayvanları değil. Evcil vs de buna dahil. Acil durumlarda aranacak bir numara olması çok mühim bir şey.
 • porselenyengeç
  Evcil hayvan olarak hep kedi köpek geliyor akla sanırım hiç kuşlardan bahsedilmemiş benim papağanım var.. ona bir şey olunca kalbimizin durmasını da söylemeliydin:) çok yaramazlar ve bebek gibiler 🤣 bizimki yemeklerimize saldırıp uslu durmamak için elinden geleni yapıyor..
 • reefg
  bizim tosbikle anlasamadığımız tek husus ne veteriner e verdiğimiz paralar ne farklı görüş isteğimiz nede baska birsey tek bir husus var sinirlendiği zaman kendini bile tanımaması ve ac kaldığı zaman beni bile yeme istemesi hele sinek görmesin acayip deliriyo ve evet ve koltukları tırmalamaya baslıyo taaki o sinek evden gidene kadar oturacak koltuk kalmadı:)
 • unicorn3686
  Sanırım ilk günden bunu düşünür oldum ve ilgimi çekti, mutlaka araştıracağım ve kullanmak isterim.. Buraya miniğimizin fotosunu bırakıyorum :)
  Sanırım ilk günden bunu düşünür oldum ve ilgimi çekti, mutlaka araştıracağım ve kullanmak isterim.. Buraya miniğimizin fotosunu bırakıyorum :)
 • BodybuildingerMK
  Kum içerisine işlemeleri pis kokması.
  Tüy dökümü.
  Sokaklara işeyince poşetle alma 🤣 ssksksk
  Herkezin içirisinden başka dişlere atlaması sjsjjs 🤣
 • _Asyacik_
  Kedim var. Ilk aldigimizda aşısını falan yaptırdık. Sonra bir daha veyerinere gitmedik. On küsür yaşında, gayet sağlıklı. Ama bazen ölürse ağlarım zırlarım diye kara kara düşünüyorum.
 • Üstü_Kalsın
  Öğrencilik dönemimde veterinere götüremediğim durumlar olmuştu.
  Keşke o zamanlarda da olsaymış Patisine Sağlık. 😇
  2 canavarım için inceleyeceğim mutlaka. :)
 • persordinary
  Keşke olsa bir hayvanım ben gelecek sorumluluğa razıyım
 • tuba-sueda
  Güzel bir tanıtım ve bilgilendirme olduğu aşikar. Dilerim hem vicdanları hem vizyonları aydınlatır.🙂
 • Eslimnaz
  Valla şu kadar diyim lavaboya banyoya bile benle gelen bir köpeğim var yokluğunda kafayı yerim heralde siz düşünün benle yatar benle yemek yer benle uyur benle gezer barmenim ise gelir özellikle geç çıktığım için işten çok korumacidir geceleri adı miki annecim canım oğlum benim ben dogursam bu kadar severim 😂
 • orcanius
  Harika bir yazı olmuş..
  Ve tek ricam doğru ve sağlıklı bir şekilde bakamayacak olanlar lütfen sahiplenmesinler.
  Sevgiler
 • sevgilideli
  1- kıl tüy yün
  2- tuvaleti eğitimini reddeden hayvancıkların pislemesi sonucu kötü koku
  3- yüksek katlarda oturanlar için güvenlik riski. Bazen kişiler açık camdan dışarı çıkabiliyorlar.
  4- mama ve kum fiyatlarının yüksek olması
  5- şehir dışına çıkmamız gerektiğinde hayvanlarımızı bırakabileceğimiz bir hayvan-otel olmaması. Ya da az olması.
 • Aylinne
  Hiç biri derdim değil ben sağlıklıyım oda sağlıklı mutluyuz. Aşı falanda yaptırmıyorum çünkü o şekilde ömrü kısalıyor
 • Nammellesss
  Evcil hayvan olarak köpek tercihim olur genelde.. İlk köpeğim öldüğünde ben çocuktum ama travmam olmuştu:/ insani duyguları vs vardı resmen ama ya
 • KədiGülü
  2. Gifteki gibi bir hayatım olsun isterdim ama imkansız gibi,🤦 severim onların patisini ben♥️ elinize sağlık çok doğru dedikleriniz.
 • AlaRaM
  Gerçekten hepsini yaşadım.
  Patisine Sağlık gerçekten çok iyi olmuş bu anlamda. :)
  Hemen dahil olacağım. 😇
 • lotus-patra
  Emeğinize sağlık. keşke sokak hayvanlarına karşı hekes daha duyarlı olsam
 • Idonthaveamembername
  Ben 2 haftalıkken aldım ayağımda salladığımı biliyorum
 • BimboCansu
  Veteriner dışında sorunlardan bahsediyor olsa iyi olurdu.
 • bensherlock
  Veteriner sorunu çözülmesi lazım. Hem şube olarak hem de maddi olarak
 • yunussema
  Evcil hayvanım var ama bir kedim olmasını çok isterim
 • HesapsızHayat
  Hayvanları severim. Aslında müstakil bir evim olsa tüm hayvanlar benim olsa.
 • Atlas_du
  Hayvanlari seven insanlarida sever , evde hayvan bakanlara gelsin bu alkis 👏👏👏👏👏👏👏👏
 • staybehind2
  eve en uygun kedi fikrime göre paylaşım harika 🙂🙂
 • Zevksizhayat
  Sanırım tuvalet konusunda büyük anlaşmazlık yaşıyoruz bizim oğlanla :)
 • _BaşBelası_
  Yavv tüm hayvanları seviyorum ama köpeklere bayılıyorum🤗
 • machiva
  evcil hayvanım hastalanmıştı ve tüm veterinerler kapalıydı bu zor bir gündü
 • Loriella
  Ben kendime zor bakıyorum da bir de evcil hayvana nasıl bakayım. 🙄
 • Fakiramagururlugenc
  Kedimi özledim tribe girdim gece gece yine ya of bu saydıklarından 3 tanesini yaşıyorum evet
 • mervee9833
  Benim de bi sultan papağanı var. Veteriner konusu büyük dert. En ufak şeye yüzlerce lira istiyorlar küçücük kuşa. Maalesef veterinere çoğu şeylerde götüremiyoruz. Şu an derdi yok şükür. Çok duygusal olduğu için ufacık şeyde küsüyor yemeyi bırakıyor. En çok yaptığı da ufacık şeyde stres olup kanatlarını parçalayıp yolup kanatması. Ve bebek de var evde, o doğduğundan beri stres altındayım kıskanmaktan ne zaman ne yapacak bilmiyorum. Başkasına da veremem. 2 gün başka evde kaldık yanımıza aldık stres olmasın üzülmesin diye sürekli ilgilendim sevdim oynadım, yine de kanatlarını kanattı heryeri kan oldu. Gündüz engelledim ama gece uyuduğumda yaptı. Eskisi kadar neşeli de değil. Kızım doğalı 9 ay dolacak ama hala o eski neşesi ötüşü benimle oynayışı filan yok
 • GevezeGenc
  Bende kaybettim evcil hayvanımı bulamadım yıllar geçti çalındı diye düşünüyorum
 • gezer16
  veteeiner sıkıntısı olmaz... hee taraf veteriner... çevremde nerede ise on tane var...
 • yunaaa
  kedim var benimde çok seviyorum ama her şey pahalı napıcaz ya pf
 • Songül56
  Ben böyle bir sorumluluğun altına girmem şahsen. Gerek yok.
 • rekreasyonistt
  Evlatlarıma bir şey olursa korkusu

  Mama, kum ve veteriner masrafları

  Enerjin olmasa da oyun oynamak istemeleri

  Tırnak izleri ve tırnak kesme sekansları

  Birbirleriyle kavgaları

  Tezgah ve masaya çıkma girişimleri

  Evin kapısı her açıldığında kapıya davranmaları

  Tüyleri ve kendilerini taratmamaları

  Mıncığın gelince gözünden anlayarak kaçıp seni o halde bırakmaları

  Uyurken üstüne yatıp dönememene sebep olmaları
  ...

  Daha gider bu liste. Seviyorum yavrularımı 😍🙂
 • SedefT
  Çok iyi bir düşünce. Evlerimizde bulunan patili dostlarımızın sağlıkları da bizler için çok önemli. Bizler nasıl hastalandığımızda, acil bir sağlık sorunu yaşadığımız da bir şekilde hastane ile görüşüyoruz. Bu da patili dostlarımız için aynı durum.
 • Ghostshooterr
  Bu endişeleri yaşamıyorum. Sadece onlara bşr şey olursa ne yaparım endişesi var.
 • DerdeBaytar
  Bir Hekim olarak sonuna kadar destekliyorum Patili dostlarımın sahiplerine hayırlı olsun🐶
 • sweetiepie
  kızım için bu uygulamayı indirebilirim teşekkürler 😽 kedim kaybolursa naparım diye sürekli düşünürüm ben de minik bebeğim onu çok seviyorum vazgeçilmezim oldu ayrı kalınca içim acıyorr 🥺🥺🥺
 • Peugeot90
  Evde hayvan beslemem. Müstakil ev hariç. Apartman dairesinde beslemem
 • MUAY7578
  Sevdiğimiz dostlarımız artık anadolu sigorta güvencesindedir.
 • Susuablaaa
  Misafit ay kedin varmis diyenleri evden kovmam gerisinide veterinerle hallederim yeterki kedimi sevmiyen evime gelmesin yeminle cok muzdaribim bu yuzden
 • bull5
  Bunlar hayvanseverler icin siradan konular l. Bircogu bunlari goze alarak yanlarina aliyolar.
 • biradetmehmet
  Bir canlı ya bakmak kolay değil sevmeden bakılmaz gerçekten kolay değil
 • Sultanns
  Şu an klınikteyim sıra varmış bekliyorum ama kalbim küt küt atıyor. çok korkuyorum kanal tedavisi olucak 😓😓😓
 • Hüseyin_33
  Hayvan dostlarımız için çok güzel bir hizmet olmuş.
 • Berfin1guner1996
  Evcil Hayvan Sahiplerinin Muzdarip Olduğu 5 KonuAtom benim her şeyim en ufak bir şeyde aklım çıkıyor acaba hasta mı diye. gittiğim veterinerlerin de ne kadar güvenilir olduğu konusunda hep şüphelerim oluyor.
  Anadolu sigorta güvencesiyle içimdeki şüphenin azalacağından eminim. Hem de en ufak şeyde evhamlandığım için her seferinde veterinere gitmeden oğlumun sağlık durumu hakkında bilgi almak da bizim için çok iyi olacak.
  Ayrıca yol ve veteriner stresi yaşamayacak olmamızda bizim için çok büyük bir artı
 • AtLaS_006
  Köpek sevmem evde kedi neyse.
  Kangal ya da malaklı olcak köpek baskası kapıya konmaz
 • ısılkaran
  Eşyalar mahvoluyor
  Bakımı çok zor
  Her yerin çiziliyor
  Aşıları pahalı
  Aileden biri oluyor
 • pumpkink
  Çok güzel bı uygulama olmuş. Gerçekten evcil hayvanima şu an bakamıyorum ama ne hissetiklerini çok iyi anlıyorum
 • intimacyy
  Evde hayvan beslenmesine karşıyım. Hayvana eziyet evde beslemek
 • GezegenAdam
  Bir tane muhabbet kuşum var benim gibi konuşan o yetiyor
 • caglakarahan44
  Ellerinize sağlık çok güzel hayvan dostlarımız için iyi bir hizmet
 • Ryabe
  Ellerinize sağlık çok güzel hayvan dostlarımız için iyi bir hizmet
 • Daha Fazla (155)
YÜKLENİYOR...