Deniyor

Kedi Veya Köpek Sahibi Olanların Denemesi Gereken Ürünler!

Gizli Üye

Merhaba kediciklerim,

Kedi Veya Köpek Sahibi Olanların Denemesi Gereken Ürünler!

İlk dükkan paylaşımımda kedi ve köpek sahibi olanların denemesi gereken ürünleri önereceğim. Eğer aranızda bu ürünlerden her hangi birini ya da bir kaçını kullanan varsa memnun kalıp kalmadığını yazarsa sevinirim. Umarım Bence'm kedi ve köpek sahiplerinin işine yarar. Hatalarımı söyleyebilirsiniz. #Soojin

Eldiven Şeklinde Tarak

Eldiven Şeklinde Tarak

Eldiven şeklindeki tarağı hem kediler hem de köpekler kullanabiliyor. Bu tarak ile taraması daha kolay oluyor ve evcil hayvanların çoğunun hoşuna gidiyor. Tabii ki sizin evcil hayvanınız hoşlanmayabilir bundan. Benim kedim çok seviyordu yanıma geliyordu taramamı istiyordu.

Kedi Cam Önü Yatağı

Kedi Cam Önü Yatağı

Kedi cam önü yatağı camdan dışarı seyretmeyi seven kediler için harika bir ürün. Kediniz cam dışını izlemeyi seviyorsa bu ürüne bayılacaktır. Köpekler için uygun bir ürün değil maalesef. Ancak köpeğiniz çok küçük bir cinsse belki kullanabilir.

Tüy Toplayıcı Rulo

Tüy Toplayıcı Rulo

Tüy toplayıcı rulo bence her kedi ve köpek sahibinin evinde bulunması gereken bir ürün. Bunu zaten bir çok evcil hayvan sahibi biliyordur diye tahmin ediyorum. Ancak bilmeyenler için eklemek istedim. Diyelim ki kedinizi kucağınıza aldınız ve okşadınız onu. Sonrasında giysinizde kalan tüyleri temizlemek için bu ürünü kullanabilirsiniz.

Seyahat Suluğu

Seyahat Suluğu

Evcil hayvanınız ile seyehate çıkmayı düşünüyorsanız bu ürün tam size ve evcil hayvanınıza göre! Seyehate evcil hayvanınız ile çıkmayı planlıyorsanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Gerçekten çok yararlı oluyor bu ürün evcil hayvanınız ile seyehate çıktığınız zaman.

Otomatik Mama ve Su Kabı

Otomatik Mama ve Su Kabı

Kediniz veya köpeğiniz varsa otomatik mama ve su kapları sizin için uygun bir ürün olacaktır. Evcil dostunuzun maması veya suyu bittiği zaman siz koymak zorunda kalmayacaksınız. Özellikle çalışıyorsanız sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu bence'm bu kadardı sonraki bence'mde görüşürüz kediciklerim.

Kedi Veya Köpek Sahibi Olanların Denemesi Gereken Ürünler!
39 Cevap