Ev süpürmek en çok ne zaman gözünde büyüyor?

Philips Ev Ürünleri

Temizliğin, özellikle ev süpürmenin hepimizin gözünde büyüdüğü anlar var. 😰

Dökülen şeyler süpürmeye uygun olmadığında, çocuklar çok eğlenirken ama ev darmadağınık olmuşken veya tüylü dostun her yeri tüy yaptığında… “Kim temizleyecek şimdi bu evi?” diye düşünenleri çok iyi anlıyoruz. 🤝

İşte bu yüzden temizliği onlara bırakacağın yeni nesil yardımcıların hazır! Temizlik mi? Philips’e bırakın, siz keyfinize bakın! 🌟

Ev süpürmek en çok ne zaman gözünde büyüyor?

Yeni nesil ıslak ve kuru temizleme ile hemen tanış, sana uygun olanı seç:

🌪️ Philips Aqua Plus 8000 ile tek harekette sil ve süpür!

Philips patentli Aqua Plus™ başlığı sayesinde önce süpürür, sonra siler; kir ve lekeleri %99’a varan oranda tek seferde temizler. Kuru süpürme başlığı Precision Power, halı ve parkelerde optimum performans için zemini algılayarak dönüş hızını ve hava akışını otomatik ayarlar. LEDGuide Teknolojisi ile görünmeyen mikroskobik tozları bile yakalar. Ve, tek şarjla tüm evi temizleyerek sürekli şarja takma ihtiyacından kurtarır. Detaylı bilgi al.

🧹🪣 Philips AquaTrio 9000 ile ıslak süpürme, kuru süpürme ve mop!

Philips patentli AquaSpin™ başlık, sert zeminleri aynı anda hem süpürüp hem silerken yüksek hızda fırçaları sayesinde her zaman temiz kalır. Aqua Difüzyon Teknolojisi sayesinde temiz suyla kirli suyu birbirine karıştırmaz. Halı, kilim ve yumuşak zeminleri kuru süpürme ile derinlemesine temizler. Ve seni büyük bir dertten kurtarır, temizlik bittikten sonra temizlik devrine son: 4 dakikada kendini temizler ve bir sonraki temizliğe hazır olur. Hemen incele.

🤖 Philips Robot Süpürge 7000 serisi ile çok az çabayla ıslak ve kuru temizleme!

Titreşimli mop teknolojisi ile çamur ve evcil hayvan tüyleri gibi çeşitli kirleri nazik ama etkili bir şekilde temizler; ıslak ve kuru temizlik sağlar. Ayakkabı ve oyuncak gibi küçük nesneleri algılar, takılmaz. 360° lazer navigasyon algılama ile her odayı istediğin gibi temizler, kullanıcı dostu uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilir. Anti alerjik torbası sayesinde toz torbasını boşaltmadan 30 gün boyunca zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarmanı sağlar. Şimdi keşfet.


Yeni nesil temizleme ile ev süpürmek de temizlik de artık çok kolay!

Temizliği Philips’e bırak; sen sevdiklerinle, ailenle ve evcil hayvanınla geçirdiğin vaktin tadını çıkar. 😍

Ev süpürmek sana ne zaman zor geliyor? Yeni nesil temizlik yardımcını seçtin mi? Cevabını bekliyoruz.

Ev süpürmek en çok ne zaman gözünde büyüyor?
623 Cevap