NEDEN AİLEM BÖYLE NEDEN😔?

Gizli Üye
şimdi ben size şöyle anlatayım ben küçükken babam kalp hastası geçirdi daha sonra doktor çalışmayı yasakladı ve annem çalışmaya başladı ben annesiz büyüdüm babam annelik yaptı annem babalık yaptı ve ben aile içi kavga şiddet anne baba anlaşamama ikiside birbirini aldatması vb böyle büyüdüm birde benden 2 yaş küçük kız kardeşim var şöyle söyleyeyim 20 yaşındayım şu an 4 sene önce anne babam yapamıyoruz dedi ve bitirdiler biz 4 senedir annemle yaşıyoruz kız kardeşim ve ben 1 kere annemin bizimle ilgilendiğini bilmem telefon ve sigaradan başka hiç bir şey bilmez sürekli oyunlarda yeni oyunlar hergün başka resmen telefon ve sigara bagımlısı ben 1 kere bile annemin cam sildiğini kek yaptığını görmedim arkadaşlar ben annemi bildim bileli oyun oynar sigara içer ne bir temizlik ne bir ilgi ne bir muhabbet geçen arkadaşım dedi annen sizi tek başınıza bırakmış siz kendi kendinize büyüyorsunuz herşeyi kendi kendine öğreniyorsunuz diyor zaten küçükken uzak bir yatılı kuran kursuna vermişlerdi bizi 1 sene ağlaya ağlaya orada kaldık sonra ağlıyoruz diye dayanamayıp aldılar ordan, en acı olan da benim için ya çok mu zor bir kere hadi kızım gelin bugün tatlı yapalım gelin Mısır patlattım size bunu hazırladım hadi gelin ya hazırlamasın desin ki hazırlayın film açın izleyelim biz ayrı odalarda büyüdük annemden 4 senedir bir araya gelmedik en son 1 ay önce kardeşim psikolojisi çöktü sürekli ağlıyor sabah akşam ama sebebini bilmiyorum bence ilgisizlikten ne baba var doğru dürüst ne anne ben zaten ona demiştim gel annemin yanına otur anlat sorunlarını dedi ki ne annesi ben odada ölsem annemin ruhu duyar mı yani o kadar ilgisiz, ben kendimi geliştirdim Allaha şükür temizliği öğrendim hep internetten öğrendim herşeyi yazdım googleye yemek yapmayı öğrendim dinimizi öğrendim nasıl kalkılır oturulur bilmiyordum kimse öğretmedi herşeyi öğrendim kapandım namaza başladım herşeyi kendim öğrendim ama maalesef kardeşim aynı annem gibi oldu oda telefondan başka bir şey bilmez evi pislik götürür umrunda olmaz yığınla sigaralar kola şişeleri 5-6 tane yerler çöp yatağının yanı ve sürekli telefonda hiçbir iş yapmaz maalesef ki oda annem gibi oldu bazen görüyorum böyle kızıyla ilgilenen anneleri kalbim sızlıyor çok birsey istemedim ki o telefondan 5 dk soyutlanıp bizimle ya da evinle ilgilenseydin nolcakt şimdi neden birden bunları yazıyorum sabah kahvaltı hazırladım sofrayı kurdum güzelce kahvaltı ettik sonra gezmeye gittik dedim mutfağı toplayayım öyle çıkalım annem dedi hayır gelince toplarsın geldik eve saat akşam 7ydi sonra ben uyuyakalmışım 1 saat önce uyandım baktım saat 3 annem hala oturuyor sigara telefon arkadaşlar o sofra o bulaşıklar öylece kalmış ya sineklenmiş hep bal falan o kadar üzüldüm ki ama istediğim ilgiydi sadece bir ilgi ama hiç göremedim ilgiyi babamlada ayrıldılar babamı da zar zor görüyorum 4 senedir onunda özlemiyle yanıyorum babam çok temizdi her işi baban yapardı e annem telefon sigara napsın adam pis mi yaşasın neden ben neden benim ailem böyle diyorum😔
NEDEN AİLEM BÖYLE NEDEN😔?
5 Görüş