Birlikte olduğunuz sevgili ya da eşinizle nasıl bir evde oturmak istersiniz?

Gizli Üye
Şahsen büyük Evlerde büyüdüm ben, bağzende evin küçük olmasi daha mi iyi diye düşünüyorum, en azindan yakinlik mesafesi pekde acilmaz 😁, ama geniş ve ferah bir evde huzur daha iyi ve mantikli mi sizce. Küçük bir dayrede ya da evde kalamam gibi geliyor bana, sizin icin ideal olani hangisi ve nasi isterdiniz..🤔🤔🤔
Birlikte olduğunuz sevgili ya da eşinizle nasıl bir evde oturmak istersiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
8 gün daha tatil bekle geliyoremm
Birlikte olduğunuz sevgili ya da eşinizle nasıl bir evde oturmak istersiniz?