Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı

+5Xper
Philips

Temizliğin süper hızlı bir yolunu arayanlar, süper temiz evlerin hayalini kuranlar burada toplansın! 🧍‍♀️🧍‍♂️

Teknolojinin gücüyle temizlik yapmak nasıl olurdu, merak ediyor musun? “Evet” diyorsan sıkı tutun; cevabını bu içeriğe sakladık!

Farklılaşan teknolojisiyle öne çıkan bir kablosuz süpürgeye sahip olduğunu kanıtlayan şeyleri gör; ardından görüşünü paylaş.❤️️

Yorumlarınla ve like’larınla diğer KScanlar’a katılmayı da unutma.

1. Süpürgenin çekim gücüne dikkat! 360 derece çekim gücü ile tüm tozları tek seferde her yönden toplar ve temizliği hızlandırır.

Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı

2. Gözün görmeyince gönlünün katlanmadığını bilir, LED ışığıyla gözle görünmeyen tozları bile ortaya çıkarır.

Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı

3. 65 dakika kullanım süresiyle, “Kablosuz süpürgemin şarjı yine bitti!” derdini sonlandırır, tüm evi kesintisiz temizlemeni sağlar.

Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı

4. Entegre yumuşak fırçasıyla dilediğin zaman ulaşılması en zor köşeleri bile temizlemene olanak sunar.

Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı

5. Çıkarılır el tipi üniteye sahip olduğu için 2’si 1 arada bir cihaza dönüşür.

Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı

6. Kolay manevra yeteneği ve özel dizaynı sayesinde temizleyebilmek için şekilden şekle girdiğin alçak mobilyaların altına bile erişir.

Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı

7. Özel turbo fırçası sayesinde patili dostunun tüylerini ve dökülen saçları kolayca toplar.

Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı

8. Süpürmek kadar boşaltmak da önemli! Tek elle hijyenik bir şekilde, etrafa toz dağıtmadan boşaltmanı garantiler.

Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı

Türkiye’nin 1 numarası Philips’ten yeni kablosuz süpürge teknolojisi seni bekliyor; SpeedPro Max’i hemen keşfet! ❤️️

Philips SpeedPro Max Kablosuz Süpürge, 360 derece çekim gücüyle her yerden tek geçişte tüm tozları toplar, led ışığıyla gözle görülmeyen tozları bile ortaya çıkarır; şimdi incele!

360 derece çekim gücüne ve LED başlık teknolojisine sahip Philips SpeedPro Max Kablosuz Süpürge 65 dakika uzun kullanım süresi, entegre yumuşak fırçası, çıkarılabilir el tipi ünitesi, alçak mobilyaların altına bile kolay erişim sağlaması ve tek elle hijyenik boşaltma olanağı sunmasıyla temizlik dünyasında farklılaşan teknolojinin gücünü hissettirir.

Philips SpeedPro Max Kablosuz Süpürge ile süper hızlı, süper temiz!

Philips SpeedPro Max Kablosuz Süpürge’nin en çok ilgini çeken özelliği hangisi? Görüşünü bekliyoruz.

Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 Kanıtı
327
337
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Philips'ten yine harika bir ürün SpeedPro Max Kablosuz Süpürge. Farklılaşan Teknolojisiyle Öne Çıkan Bir Kablosuz Süpürgeye Sahip Olduğunun 8 KanıtıEn dikkatimi çeken özellikleri: pratik biçimde temizlemesi, el tipi olup koltukları da rahatça süpürebilmek ve tozları boşaltmanın kolaylığı ile evi süpürmenin keyifli halini yaşatacak bir süpürge.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

326337
 • Birçok kullanıcı klasik süpürgelerin boyutlarından, evin her bir yanına dağılan aksesuarlarından, kapı ve mobilyalarda sebep olduğu hasarlardan şikayetçi oluyor gadası. Philips, pratik ve rahat kullanıma önem veren kullanıcılar için ürettiği Philips Speedpro Max Şarjlı Dikey Süpürge ile benzersiz bir temizlik deneyimi sunar. Çekim kalitesi ve uzun pil ömrüyle dikkat çeken Philips SpeedPro Max yenilikçi tasarımıyla da rakiplerinden ayrılır. Klasik Süpürgelere Artık Veda Zamanı... Kablosuz tasarımıyla temizliğe özgürlük katan Philips SpeedPro Max, tasarımı sayesinde hem dikey süpürge hem de el süpürgesi olarak kullanılabilir. Ergonomik yapısı kullanım sırasında size yardımcı olur ve yorulmadan temizlik yapmanıza olanak sağlar. Power Blade motor teknolojisi, eşsiz kanat tasarımı sayesinde çok güçlü hava akımı oluşturarak mükemmel çekim gücü sunar. Böylece süpürme esnasında aynı yeri tekrar tekrar geçmenize gerek kalmaz. Philips SpeedPro Max, LED aydınlatmayla ile geliştirilmiş, 360 derece çekim teknolojisine sahip, esnek ana başlığa sahiptir. Bu başlık yardımıyla koltuk altı ve arkası gibi görünmeyen yerlerdeki hav ve tozu gözden kaçırmazsınız. Ayrıca ürünle birlikte verilen turbo fırça, halı ve koltuklarınızdaki saçları veya evcil hayvan kıllarını temizlemenizi kolaylaştırır. PowerCyclone 8 teknolojisini kullanan torbasız tasarımı kolay kullanım imkan tanır. Üst bölüme konumlandırılmış LED ekran şarj süresi ve mod gibi bilgileri size gösterir. Küçük yapısı, uzun kullanım süresi ve boru üzerinde bulunan katlanabilir fırçası gibi benzersiz detaylarıyla temizliği keyifli hale getirir. Kısacası... 360 derece çekim gücü sayesinde tek geçişte daha fazla tozu toplar. LED başlık görünmeyen toz ve kiri ortaya çıkarır Güçlü toz çekişi için yüksek hava akışı yaratan PowerBlade dijital motor, Power Cyclone 8 Torbasız süpürgedeki en üstün teknolojidir. Üçlü filtre sistemi, daha uzun süre daha yüksek hava akışı sunar. 25 V Lityum iyon pillerle 65 dakika kullanım süresi sağlar. Akıllı dijital ekran, hızı ve pil kullanımını gösterir. Entegre el tipi ünite, aralık temizleme başlığı ve fırça alçak mobilyaların altına bile hızlıca ulaşım imkanı sağlıyor. Benzersiz toz haznesi tasarımı sayesinde boşaltma işlemi sırasında etrafa toz dağılmaz. Toza alerjisi olanlar için oldukça güzeldir.
 • Eylülce07
  Teknoloji çok çabuk gelişiyor, hızına yetişemiyoruz :) Her ne kadar kablosuz süpürgeler uzun zamandır evimizde olsa da onlardan bir kablolu süpürge performansı alamıyorduk, şimdi alabiliyor olmamız çok güzel bir gelişme, hele ki pil süresi uzun gidiyorsa keyfimize diyecek yok, bu konuda Philips'i tebrik ederim.
 • Hoşgeldin Philips ❤

  Sanırım Philips SpeedPro Max Kablosuz Süpürge’nin en hoşuma giden yanları kablolara bağımlılıktan kurtarması, evcil hayvan besleyen biri olarak tüy toplama yeteneği ve el süpürgesi olarak da kullanılabliyor olması.
 • biradetmehmet
  Bu aralar süpürge arıyorum iyi bir süpürge ihtiyacım var güçlü çekim gücü olan filtreleri uzun süre dayanabilen toz toplama kapasitesi yüksek kaliteli bir ürün arıyorum
 • Oldukça iyi görünüyor. Philips genel olarak iyi bir markadır zaten. Denemek lazım 🌺
 • Uzun zamandır yeni nesil bir süpürge arayışındayım. Robot süpürgeler ile kablosuz olanlar arasında aşırı kararsız kalmıştım. Uzun yıllardır normal süpürge kullandığımız için robot olanlara alışır mıyım diye düşünüyordum ki yapamayacağıma karar verdim. Fakat bu modele bayıldımm. Beni mest eden tarafı ise kedilerim için turbo özelliğinin olması malum tüylerle baş edemiyoruz. 😅💖
 • merveygt
  Kablolu süpürge makinaları en fazla bir sene sonra elimde kalır. ama kablolu Philips SpeedPro Max Kablosuz Süpürge ile ölüme kadar. cunku kablosuz Philips ömürlük. Philips markaya bayılırım. Cunku ondan ıyi marka yoktur. Ben çok titiz biriyimdir. hatta bende hastalık yapmıştır. ama philips speedPro max kablosuz süpürge tek vuruşta toz asla bırakmaz. Philips ıyi ki var. #philipsletozkalmaz
 • Jallet
  Benim için en çok köşe bucaktaki tozları, kirleri bile alabilen süpürgeler önemli.. Aşırı bilgisayar kullanan biri olarak, bilgisayar masamın etrafı aşırı tozlanıyor. Bu yüzden en dip köşelere bile girebilen süpürgeler favorilerim. <3 Bu ara süpürge almayı düşünüyorduk zaten, Philips'i inceleyeceğim.
 • Calvino
  Tek yaşıyorum evde kedim de var 2 tane. Çok dökülüyor her şey, o nedenle sürekli süpürge ortada ama cidden bir dahakine asla kablolu bir şey almam. Ev tımarhane gibi oluyor yok kablo yetişmiyor yok bilmem ne. Gıcık ediyo beni.

  Kediler de tüy döküp duruyor onları alacak gücü varsa denenebilir zaten artık her şey kablosuz olmalı abi kablo mu kaldı.
 • kedili_prenses
  Kablo derdi olmadan evin her köşesini süpürebilmek kesinlikle teknolojinin nimetlerinden :) Kablosuz süpürgeler kablolular kadar performans göstermiyor diye düşünenler Philips'in mükemmel performansını mutlaka görmeli 🤩
 • experienced16
  .


  Eşyalarımız ve evlerimiz bu cihazlara uygun olmadığı gibi.


  Sokaklarımızın da uygun olmadığını düşünüyorum.


  Ayrıca bu cihazların ciddi şekilde geliştirilmesi gerekiyor.


  .
 • benmigeldim
  Philips teknolojide çığır açmış piyasadaki en iyi markadır. 🥰

  Özellikle süpürge konusunda çok başarılı olduğunu gösteriyor. Hoşgeldinn Philips 🎈
 • Ayyyyyy ne güzel isteee bıktım kablolardan ne her yere yetişiyor ne içine giriyor zorla yaanii
  Her yere takılıyor birde
  En iyisi kablosuz ya ceyizim olsun 💓😅
 • yalansizolmaz35
  Buna benzer bir süpürgeyi geçen yaz bir alışveriş sitesinden aldım ürün inanılmaz kullanışlı ve rahat ev temizliğini kendi yapan erkekler için kesinlikle biçilmiş kaftan
 • Sedadmr56
  Sen çok güzelin evet !! Hemde cokk fakat benim bunu alıcak param yok olsa alır kullanır derim güzeldi diye fakat zaten güzelsin ama benim param yok teşekürler
 • Rossea
  bir süpürgenin bu kadar fazla özelliği olduğunu ilk defa gördüm. sadece tozu alıyor felan sanırdım. bu baya bakterileri felan çözüyor.
 • mavi1kelebek
  Hep kablosuz süpürge hayali kurmuştum simdi gercek olmasina çok sevindim ama aklimdaki tek kaygı pahalı olma ihtimali.
 • Pelinsumer
  Philips markasının son zamanlarda süpürgeyi k
  Ne kadar geliştirdi değilmi☺️🌼🌟kullanımı cok rahat
 • perlamare
  2 ya da 3 yıl önce aldık bu ürünü ve bayıla bayıla kullanıyoruz. Normalde süpürge kullanmam ama bazen keyif olsun diye süpürgeyi ben yapıyorum. 😂
 • fantastikadamm
  Philips teknolajik ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri konusunda öncü bir marka elbette. Denenebilir
 • CurvyAndSexy
  Aaa girmediği yer, temizlemediği şey yokmuş resmen. Evime süpürge arıyordum tam Phlips SpeedPro sersine kesinlikle bakacağımm
 • Ardavezeynep10
  Philips bu konuda çok iyi bir marka ama şarjlı durumu güç kaybı yaşayacağı hususunda beni endişelendiriyor.
 • OnDakikayaOradayım
  Kablosuz süpürge kullanışlı görünüyor ama şarjı tüm eve yeter mi ve torbası üzerinde olduğu için ağır gelir mi diye düşünüyorum.
 • CnS-Cansum35
  Phillips bilmiyorum ama anem arcelik kablosuz aldi ve dağlar kadar fark var ve cok rahat kullaniliyor kablo takilmak priz değiştirmek yok artik ☺
 • fury1111
  Henüz olmadık biz hala ilkel yaşiyoruz ama kacınılmaz son alıcam bu gidişte kendi kendine dönen su kirpi gibi olan süpürgeden 😂
 • __âtmâcâ__
  Bayağı islevi var ve kullanışlı gibi gözüküyor sonraki deneyimim bu yönde olabilir
 • Bütün özellikleriyle gerçekten harika bir süpürge ve her eve lazım diye düşünüyorum...👍🏻
 • basonn
  annemin ballandıra ballandıra bahsettiği süpürge değilmi
 • blackdreamer
  Philips süpürgede en sevdiğim güvendiğim marka kesinlikle.
 • _Asiii_
  Philips kaliteli ve güzel bir marka. Kullanışlı gibi!
 • CY2317
  Oldukça iyi görünüyor. Philips genel olarak iyi bir markadır zaten. ..
 • Karamelaaaa
  Bende 5 senedir Philips süpürge kullanıyorum daha bir sorun çıkmadı inanılmaz güzel çekişi var
 • Melankolikpoll
  Hayatımızı kolaylaştıran bir ürün daha teşekkürler Philips 💐
 • PastaciModel
  Cok teknolojik, Cok iyi bir ev hediyesi olur valla. Umarim cok pahali degildir
 • edahanımm
  Böyle iyi bir güçlü supurgem olsun valla hergun çekerim evi 😂
 • Aassszgz
  Philips zaten çok iyi marka bunuda denemek şart oldu 🤗
 • Askilli
  Philips gayet başarılı bir marka önü açılsa daha iyi işler çıkaracağından eminim
 • mutsuznecla
  Toz çekimi çok önemli bence ne kadar süpürursen yine toz bı yerde kalıyor
 • Hayatgercek
  Kablosuz birde üstüne sessiz olursa teknoloji budur dedirtir süpürgeler...
 • Mustres
  Robot süpürgeler çok hoşuma gidiyor bu aralar ama buda çok güzelmiş
 • Managermann
  Philips süpürgede kendini ispalamış bir marka kablosuz ürün sunmasıda büyük kolaylık.
 • Pl060606
  Kullanım süresi uzunmuş. Güzel ürün. Emeğinize sağlık.
 • Yarenkcby
  Kesinlikle bunu almalıyım zaten diğer makineyi bozmuştum bu tam benlik
 • SunPower
  Aynısı var, yardımcı süpürge diye aldım ancak ana süpürgemden bile daha iyi... :)
 • Harika bir ürünmüş ama elinize sağlık bilgiler için.
 • mrvoznc
  2si1 arada olması bence harika bir özellik ven gelenelde koltuklarimin arasini süpürürken çok zorluk çekiyorum bu özellik benim için harika ayrica bir çok noktaya da ulaşım sağlıyor harika 🤙
 • bahardan
  Kablolar çok rahatsız edici. Özellikle priz değiştirmek zorunda kalmak.
 • Skahraman
  Teknolojiyle birlikte insan hangisini alacağını şaşıyor
 • MertCeylantepe
  Güzel bir ürün lakin daha çok fakirin turbo walt serileri daha iyi
 • melikei203
  EEE yani philips in ürünleri gayet güzel denemeden bilemeyiz yine de :)
 • Siyahzambakk
  Gercekten harika gorunuyor ve cok merak ediyorum...
  Hediye kabul edilir😂😂😂😂
 • tombultombulcuceler
  Keşke benimde olsa. Kablo yetmiyor en heyecanlı yerinde priz değiştirmeye koşuyorsun:(
 • babilgüzeli
  Yeni bir süpürge almam lazım. Tavsiye için teşekkürler. Philips aklımda bulunsun.
 • gafleticinde
  iyice araştırmak önemli ve kendimize, evimize ve temizlik sıklığımıza uygun olanı bulmak gerekiyor.
 • Tosurdak
  beni yerimden kaldırmadan her yeri temizleyen bi şey olsun
 • anthea_athena
  Eline sağlık güzel bir bence olmuş🌺
  Üründe güzele benziyor.
 • memett34
  Hayırlı olsun, şu an dyson kullanıyorum özellikle garantisinden dolayı memnunum. Bir sonraki ürünüm bu olabilir ama umarım garanti koşulları iyidir.
 • 06romeo
  Hmm. Harika görünüyor. Dyson ile yarişıyor. Kim kazanır acaba.. 😎
 • Oğlakburcuyum
  Ulaşılması zor köşeler... En nefret ettiğim şeylerden biri.
 • _Khilal
  Çok iyi bencede , arkanda bı ağırlık sürüklemiyosun en azından
 • Daha Fazla (603)
YÜKLENİYOR...