Üniversite Kayıt Dondurma ve Dondurulan Süre Bitmeden Açtırma?

erkan_yakut_

Helpp
Güzel ülkemin yardım sever güzel öğrencileri.
2 yıllık önlisans kaydımı 2 yarıyıl için dondurdum. Yani 1 sene için.

Dondurduktan sonra koşullar ileşince devam etmek istedim. Yardıma ihtiyaç duyduğum konu burda başlıyor. 2 yarıyıl için dondurdum kaydı. Bu süre dolmadan tekrar kayıt açtırabilirmiyim?
Güz yarıyılı başladı zaten açtıramam.. Bahar yarıyılı için açtırma imkanı var mı.. ?
Öğrenci işlerini aramam fayda sağlamadı.
Zaten en iyi yaptıkları iş öğrenciye yardımcı olmamak😯
Güncellemeler
+1 yıl
Bilen duyan başka kimse yok mu?
Üniversite Kayıt Dondurma ve Dondurulan Süre Bitmeden Açtırma?