Oyunculuk kursları?

Arkadaşlar ! Oyunculuğa gönül vermiş biri olarak, bu işin inceliklerini oyunculuk akademi'lerinde kurs olarak alsam, sizce başarılı olabilir miyim. ? Taklit yeteneğim oldukça iyidir. İnsanlarla olan diyaloğum çok iyidir. Kendime genelde her konuda güvenirim. Hafızamın genelde çok derin olduğunu söylerler. 1 sayfalık yazıyı, iki-üç kez okumam yeterli oluyor bana. Fiziğim boyuma göre güzeldir. 27 yaşındayım, güler yüzlü, sevecen, şakacı ve esprili bir yapıya sahibim. Oyunculuk ajanslarına ilk etapta pek güvenmiyorum! Gayem figüran olmak değil. SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) gibi bir çok eğitim veren kurum var. Eğitim sonunda, MEB. onaylı oyunculuk sertifikası veriyorlar. Bu sertifikalar ne derecede işe yarar bunu merak ediyorum. Arkadaşlar, para hiç önemli değil! Her işte başarılı olabileceğini düşünen insan paraya kıymalı bence. Ya batarız ya çıkarız hesabı.. Konservatuvar okumak haricinde nasıl oyuncu olunur? Bildiğiniz üzere, televizyonlarda gördüğümüz oyuncuların bir çoğu, ya farklı sektörden oyunculuğa geçiş yapmışlar, ya da bu işin eğitimini alarak başlamışlar.. Nasıl bir dizi setinde bulabiliriz kendimizi? Bu sertifika yeterli oluyor mu? işi bilen arkadaşlar bana bir yardımcı olun sizden ricam. Bakarsınız komşuda pişer sizede düşer? Bu işler hiç belli olmaz.. 😎
Oyunculuk kursları?
4
0
Görüşünü yaz