Patronumla aramız baya limoni selam sabah vermiyor, ben de sevilmediğim yerde duramam. ne yapmam lazım?

ortada hiçbir sebep yok, bana bayaa negatif enerji veriyor bariz belli ki artık gelip giderken selam sabah vermemeye çalışıyo, ne yapsam hata arıyo, sevmediklerine öyle davranır öünkü başkalarından biliyordum görüyordum. ben de sevilmediğim yerde durabilecek biri değilim çeker giderim ama işimden de memnunum, napıcam böyle gitmez ki, yani nolucak böyle hiç blimiyorum, çok takılıyor kafama ve çok da zoruma gidiyor aşırı yani.

Güncellemeler
3 ay
arkadaşlar siz çok fazla prno film izliyosunuz galiba, çıldırmışsınız çünkü, sizin çevrenizde hiç namuslu insan yok mu nasıl çevreleriniz var sizin, adam namuslu terbiyeli düzgün bir aile hayatı olan biri ben de evladı gibiyim, seviyesiz hafif kadınları işe bile almaz o derece itibarını şerefini düşünen düzgün yaşayan bir adam aynı şekilde ben de namussz bi patronla ya da ahlaksız bi iş yerinde çalışacak bi kız değilim. aklınıza bel atından başka bi şey gelmiyo neden acaba?
Patronumla aramız baya limoni selam sabah vermiyor, ben de sevilmediğim yerde duramam. ne yapmam lazım?