"Ne zaman soru çözsem full çekerim" dediğiniz bir ders var mı?

VişneliBrowni_

Merhabaa 🌸

YKS çalışmalarına tam gaz devam! 🥳Paragrafta bayağı iyi gidiyorum ama hayırlısı bakalım, türkçe kasmaya çalışıyorum aslına bakarsanız.

Sayısalım biraz zayıf. En azından matematikte 2-3 tane yapmak istiyorum. Siz ne önerirsiniz bu konuda, matematikte en çok neye çalışmalıyım?

Ne zaman soru çözsem full çekerim dediğiniz bir ders var mı?
"Ne zaman soru çözsem full çekerim" dediğiniz bir ders var mı?