Bilgisayarlık işlere dayanamıyorum. Hangi iş bilgisayarla çalışmayı gerektirmiyor?

Gizli Üye

Bütün gün bi odada bilgisayar önüne oturup bi şeyler yazmak asla bana göre değil. Girdiğim işler maalesef hep bu tarzdı artık böyle işlere dayanamayacağımı farkettim. Hangi işe başlasam sizce hangi sertifikayı alsam Türkiyede bu tarz olamayan işler arasında hangisi daha iyi sizce

Bilgisayarlık işlere dayanamıyorum. Hangi iş bilgisayarla çalışmayı gerektirmiyor?